סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo140.gifסופשבוע שהיה../images/Emo24.gif

חלף עוד שבוע וממש מהר. השבוע היינו עסוקות בימי הולדת מהגן, מופעים והצגות. סופהשבוע היה צניחה וחשק לנוח (וגם סבל נוראי מכאבי גב בשישי)
אחרי הגן, החלטתי לנוח ולצבור כוחות לשבוע חדש. אז שישי, נחנו בבית, שינה טובה, הרכבנו פאזל, צפינו בטלוויזיה וזה היה כיף וחסר. בשבת נסענו לבריכה
, שם צפינו בעוד הצגה נהדרת (שלישית השבוע) טבלנו בבריכה. אחה"צ נסענו לבקר את סבא וסבתא. המשפחה המורחבת היתה. אכלנו ואכלנו ושיחקנו שש-בש
האחיין הבכור שלי מסיים צבא וביום שלישי מחזיר את המדים ואנו מתכננים לו מסיבה לשחרור.. הקניות שלא ערכתי בשישי, ביצעתי בחנות הסופר הענקית סמוך להורי ביציאת השבת. הגענו הביתה, עיפות ומרוצות. מצרפת תמונה מהבוקר בבריכה. אשמח מאוד שתשתפו אותנו בשבת שלכם. במנוחה, במסע "כומתה", בטיול, בשמחה וגם בעצב. מאחלת לכם שבוע גדוש בכיף ושיהיו לנו גשמי ברכה בקרוב
.

חמודבה

New member
היה כיףףףףף, סופ"ש מנוחה

ביום שישי בבוקר לקחנו את נועה לגן ואת ליבי להורים שלי ונסענו רק אני והוא ללילה בצימר ברמות. היה מעולה, הצימר היה מקסים ובכלל נהננו מאוד, רק חבל שנגמר כל כך מהר... הגענו הביתה לפני שעתיים וחזרנו לשגרה.

buba300

New member
מגיע לכם ../images/Emo106.gif על הפירגון העצמי

כל הכבוד!!
שירבו לכם סופי שבוע כאלה

chipadripa

New member
באיזה צימר הייתם?אני גם שוקלת לעשות איזה לילה

שישי בצימר...

חמודבה

New member
היינו ברמות

"שאטו פרובאנס" הם נותנים לילה ברגע האחרון, לא זול בכלל, אבל בהחלט שווה.

חמניה 12

New member
סופ"ש מבעס../images/Emo10.gif

אני אתחיל מזה שבעלי בסופ"ש באבטחה בבסיס - הוא יצא לאבטחה ביום חמישי - חזר ביום חמישי ב23:30 בלילה - אני הייתי כבר במיטה עם רטיה קרה על המצח עם מיגרנה שכל היום איים להגיע והגיע לקראת האמבטה של אביגיל - לא יודעת איך הצלחתי לעשות לגולי אמבטיה, לשים לה פיגמה, לתת לה בקבוק ולהשכיב אותה לישון כשאני בקושי מסוגלת לראות וכאב ראש כל כך חזק שהקאתי את נשמתי אחרי שהיא נרדמה. בעלי היה אמור לקחת את אביגיל לגן בשישי בבוקר -אני שמתי שעון וקמתי כדי לארגן אותה -השעון של בעלי צלצל והוא כל פעם כיוון לנודניק ופשוט לא קם ולי לא היה כוח להתווכח איתו על הבוקר -עדיין הייתי חלשה מהכאב ראש ופשוט לא היה לי כוח - הוא עדיין ישן שחזרתי אז הערתי אותו -יצאנו לעשות סידורים אכלנו ארוחת בוקר - אספנו את אביגיל מהגן - בעלי נתן לה בקבוק והשכיב לישון לתנומת יום ויצא לאבטחה. הוא היה אמור לחזור לכמה שעות היום אחרי הצהריים וערב אבל נשאר בבסיס ללמוד למבחן שיש לו ביום חמישי - חבר שלומד את אותו קורס בא לבסיס כדי ללמוד איתו - אני התאכזבתי אבל יאללה שילמד -הוא גם ככה באבטחה ולא באמת בניתי על זה שהוא יהיה בבית בסופ"ש - סתם היה מאכזב. בחול המועד סוכות אביגיל חלתה בוירוס של צינון שמהר מאוד הסתבך לדלקת ריאות (למרות כל מה שאני עשיתי בכדי לנסות לעזור לה להחלים מהר - בערב חג השני התחלנו לטפל בה באנטיביוטיקה - אז ביום רביעי האחרון היא התחילה להיות מנוזלת -אני כבר כמעט בכיתי שראיתי שהיא שוב מנוזלת. ישר התחלתי עם טיפות מי מלח וכל מה שניתן לעשות כדי להקל על הנזלת - שמתי לב שמאוד נפוח לה ולבן לה איפה שאמור להיות ניב בחלק העליון של הפה - דיברתי עם רופא שהסביר שכאשר ניבים צומחים ובוקעים הם יכולים לגרום לנזלת כי הניבים יושבים בדיוק על העצבים המרכזים של הפנים והלחץ באזור הזה יכול הרבה פעמים לגרום לזלת -הרופא אמר שאם אין לה חום והיא מתנהגת רגיל אז הנזלת היא תוצאה מהניבים. אמרתי בסדר נמשיך לטפל בנזלת ונמשיך להיות ערניים - הרופא אמר שיכול להיות שיעול בעקבות הנזלת (הנוזלים שיורדים לגרון) אז רק לשים לב שאין חום -בקיעת שיניים מחילשה את מערכת החיסונית ואז הילדים חשופים לכל מני איכסות שמסתובבים אז לשים לב אליה יותר. ביום שישי אחרי שהיא קמה מתנומת יום היא כבר התחילה להשתעל ומשהו לא התיישב לי - היא התנהגה רגיל והיא בלי חום ויש תאבון ואין שלשול והכול לכאורה בסדר אבל בבטן הרגשתי לא שקטה - אתמול בבוקר אחרי שהיא קמה ראיתי שהיא גם קצת קווצ'ית והחלטתי שאני לא מחכה למחר לראות רופא ולקחתי אותה למוקד - ואביגיל שוב חולה.... יש לה דלקת אוזניים, אנחנו שוב עם אנטיביוטיקה -עבר כולה שבוע מהסיום של האנטיביוטיקה של הדלקת ריאות - בחודש הזה אביגיל הספיקה לקבל אנטיביוטיקה בפעם הראשונה ובפעם השניה בחייה -אוף אחד ענק! הרופאה שם במוקד אמרה לי להכין את עצמי לשנה כזאת - היא אמרה שבדרך כלל השנה הראשונה במסגרת יש מלא מחלות (שמעתי את זה בעבר אבל לא תיארתי לעצמי שזה יהיה ככה) והיא אמרה שבשילוב עם עונת מעבר שיש מלא מלא מלא וירוסים מסתובבים + מסגרת בפעם הראשונה + צמיחת שיניים שזה מחליש את מערכת החיסונית = הרבה מחלות... אני חשה תסכול גדול שאביגיל שלי שהייתה די בריאה עד עכשיו שוב חולה ושוב זקוקה לאנטיביוטיקה. אחרי שהשכבתי אותה לישון הערב שמעתי אותה משתעלת מתוך שינה כל כמה דקות במשך מלא זמן וליבי פשוט נשבר - איזו תחושה מגעילה זאת שאין שום דבר שאני יכולה לעשות בכדי להקל עליה.. היה לי סופ"ש מתיש - לבדי עם אביגיל שחולה -אני עם שאריות של מיגרנה ועייפות מצטברת, שהקטנה שלי חולה ואני בבית לבד -פשוט הרגשה פיכס -בקיצור כמו שכתבתי בכותרת - סופ"ש מבעס. מאחלת לכולם שבוע נפלא!

buba300

New member
תודה יקירתי../images/Emo24.gif

הבגד ים הזה עבר בירושה מבת אחי לפני שבוע (אגב, היום היא בת 11 !!) והוא היה שלה בגיל שנה בערך
פעם ראשונה שרומי לבשה אותו.

חחח קראתי בפייסבוק אבל לא הייתי בטוחה שאני

מבינה נכון
בגיל שנה היא לבשה בגד ים שרומי לובשת בגיל 4.5? זה די מצחיק...

שבת בסימן "יובל"

בבוקר היינו בהופעה (החדשה אם כי הראשונה מבחינתנו) של יובל המבולבל. אין לי דרך לתאר עד כמה ההופעה הזו מוצלחת - ללא ספק ההצגה הטובה ביותר שראיתי לילדים/פעוטות. אחה"צ הלכנו ליום ההולדת של החבר הכי טוב של הבן שלי ששמו יובל. היה מדהים. אני הכנתי את ההפעלה. גיליתי (שוב) שהעתיד שלי לא יהיה בהפעלות ילדים. הכנתי כמה משחקים ובין היתר הבאתי שני ארגזים מלאים בנייר גרוס, לתומי חשבתי שהילדים יחפשו בשלווה ובנחת את החרוזים שהחבאתי בין חתיכות הנייר. בפועל תוך חצי דקה כל המקום היה נראה כמו פסגת החרמון וכל הילדים העיפו חתיכות נייר לכל הכיוונים. לא התכוונתי לכך, אבל יותר כיף מזה לא היה יכול להיות.

למעלה