מתחילים ללמוד

SimondB

New member
קורסים, קורסים, קורסים - בטכניון

שלום לכולם :) התקבלתי לטכניון, והשנה כמו שנאמר ביטלו את מבחן הסיווג בפיסיקה - כולם מקבלים פטור אוטומטית, או במילים אחרות, לא לומדים 4 קורסים בפיסיקה אלא "רק" שניים. למרות זאת, שלחו לי הודעה בקשר לרישום לקורס קיץ בפיסיקה. עשיתי מכינה בת"א בשנה שעברה ועברתי אותה בציון גבוה, כמובן שרמת המכינה בת"א רחוקה להיות מרמת המכינה בטכניון (הוא וויתר על אופטיקה, המבחן היה די קל). האם כדאי בכל זאת להירשם לקורס בפיסיקה בטכניון? אני חוששת פשוט שלימודי הפיסיקה בטכניון ברמה גבוהה יותר ממה שלמדתי ויהיה לי קשה להבין את החומר. מישהו שעשה קורס פיסיקה בטכניון בשנה שעברה יכול להמליץ? הכרחי או מיותר? אשמח לחוות הדעת ועצות מניסיונכם. המון תודה!

LiL06

New member
לדעתי- מיותר.. חבל על הכסף ועל הזמן..

יש דיון על זה פה למעלה באחד השרשורים .. הגבתי שם

tomtwi

New member
../images/Emo45.gif

אפשר בהחלט לוותר. גם אני עשיתי את המכינה בת"א, וזה הספיק לי בטכניון. אמנם הקורס ברמה יותר גבוהה, אבל הקורס בת"א נותן בסיס מספיק חזק בשביל להתמודד בלי בעיות מיוחדות.

תראי

הקורס בפיזיקה בטכניון די מתחיל מהיסוד, ובכל מקרה למיטב הבנתי אינו כולל אופטיקה. חבל על הקורס לדעתי...

sssappp

New member
דירה ../images/Emo2.gifמדהימה../images/Emo2.gif בב"ש!

שלום לכולם! לדירה מקסססימה בת 3 חדרים דרושה שותפה חמודה
הדירה מרוהטת כמעט במלואה:
סלון מלא כולל טלויזיה
מטבח כולל מקרר,מיקרוגל,טוסטר אובן,כיריים חשמליים,שולחן+4 כיסאות
2 חדרי שינה שכוללים(כל אחד מהם) מזגן וארון בגדים
הדירה ממוקמת 7 דקות הליכה מהפקולטה לרפואה,למבינים-רחוב מצדה 51,בשכונה ב'..
שכ"ד: 950 ש"ח לחודש
מדובר בדירה שחברה טובה שלי עתידה להיכנס אליה באוקטובר. עד היום,אז התבשרתי סופית שלא התקבלתי לב"ש, קיוויתי לגור בה איתה בעצמי.. ביום שני הקרוב,בערך בשעה 18:00, היא מגיעה לב"ש כדי להראות את הדירה כבר למישהי שמעוניינת בה, אז נצלו את ההזדמנות והתקשרו אליה
: 054-6829111 (רוני)

illuminate

New member
חדר מתפנה בירושלים

שלום לכולם! שתי סטודנטיות לרפואה מחפשות שותפ/ה שלישי/ת לדירה גדולה ומרווחת בשכונת רמת שרת בירושלים. הכניסה לדירה באוקטובר, שכ"ד 1175 ש"ח, לא מעשנות, לא שומרות כשרות. יש בדירה הכל הכל הכל, כולל מזגן :) ובחדר שמתפנה נשארים ארון, בסיס למיטה ושולחן. יש תחבורה ציבורית נוחה, מרפסת גדולה, כבלים, הסקה, זה קרוב לעין כרם (ולגבעת רם)...קיצר, דירה שווה! דברו איתנו שרון 0545964962 הילה 0522803781

hadar tech

New member
למתקבלי הטכניון - מחפשת שותפ/ה לדירה מקסימה.

קודם כל מזל טוב... :) אני גרה בדירת 4 חדרים מרווחת ובמיקום מעולה בבת גלים. מחפשת שותפ/ה לא מעשנ/ת ונחמד/ה. הדירה מאובזרת ומכילה שותפה חמודה, סלון, מטבח, 2 מרפסות ויש ארון בגדים בחדר המתפנה. לפרטים נוספים, הדר, שנה ד' 054-6222077

clwcarolina

New member
עוד פרטים על הדירה

יש לך תמונות מהדירה? עד כמה היא קרובה לפקולטה? יש צורך באוטובוס? מה המחיר?

hadar tech

New member
פרטים נוספים...

מי שמתעניין מוזמן להתקשר :) הדירה במרחק 7 דק' הליכה מהפקולטה ומהרכבת. קומה 1.5 ושכר הדירה הוא 2035 ש"ח (יוצא 1017 לכל אחד) (ד"א היא 3 חדרים, התבלבלתי...) שווה לראות! הדר.

clwcarolina

New member
אכניון או תל אביב?

טוב, עכשיו אני צריכה להחליט בין תל אביב לטכניון. האם זה נכון שאף אחד לא לומד בטכניון מתוך בחירה? אני גרה בנתניה ומאוד בא לי לצאת מהבית, משיקולים כספיים אני מעדיפה את הטכניו, אבל החיים בחיפה לא מאוד מושכים אותי. מדוע עוד לא ניתקלתי באף אחד שאמר לי, כן! לכי לטכניון! מה אתם אומרים?

lemon tree2

New member
אני אומרת לך שתפני לשרשור פה מעל...

אני אישית מכירה כמה אנשים שבחרו בטכניון תוך ויתור על ירושלים ות"א ומרוצים מאוד.

ShaiCo155

New member
שטויות

הייתי ביום הפתוח, ורוב מי שהיו שם התקבלו ליותר ממקום אחד (הרוב אפילו לשלושה), ואני יכול להגיד לך שאחרי היום הפתוח אני בטוח שהרוב שהיו בו יבחרו בטכניון. אני אישית בוחר בו כי אני מחפש שינוי אווירה (אחרי יותר מדי זמן באיזור המרכז...) ולא בא לי להשתעבד לדירה שתעלה לי קרוב ל 3000 שח בחישוב כולל. מעדיף להשקיע את הזמן בללמוד ולהנות מהתקופה ולא להיות טרוד כל הזמן בלעבוד כמה שיותר שעות כדי להחזיק את עצמי (מרבית הדירות באיזור בת-גלים עם שותפים יעלו כ 800 ש"ח שזה יותר זול אפילו מב"ש).

EntilES

New member
דירה בירושלים

שלום לכל המועמדים,ההצעה הבאה מיועדת למי מכם שכבר מתחיל לחפש דירות: שמי עינת ואני מסיימת כעת שנה ב' ברפואה. אני והשותף שלי רועי (שגם לומד איתי) עוזבים את דירתנו הנהדרת ברחוב גואטמלה 23. למי שלא מכיר, מדובר בשכונת קרית יובל, מרחק 10 דקות נסיעה מהדסה, במיקום אידאלי לסטודנטים שלומדים שם. יש מלא אוטובוסים ומכיוון שיש מעונות של הדסה באותו רחוב, יש גם הסעות של האוניברסיטה לקמפוס. הדירה בת שלושה חדרים, קומה שלישית, שני חדרי שינה בגודל סטנדרטי, לאחד החדרים מרפסת סגורה. יש סלון גדול עם מרפסת סגורה מחופה עץ וחלון פנורמי עם נוף מדהים. הדירה במצב מעולה, האמבטיה והשירותים משופצים לחלוטין, המטבח לא משופץ, אבל יש בו המון חלל אחסון ונשאר בו תנור+כיריים. בכל חדר נשאר ארון קיר, בסלון נשארת ספריה. הדירה מוארת מאוד, יש הסקה מרכזית שדולקת מלא שעות ובחורף מאוד חם ונעים. יש דוד שמש בן שנה. בעל הבית נחמד והגון.הוא לא הפריע לנו אפילו פעם אחת ותמיד משלם על כל שיפוץ או תיקון שצריך. לגבי שכ"ד - אנחנו שילמנו 3000, אבל בעל הבית (נדב) רוצה להעלות, כנראה ל-3400, אבל נראה לנו שיש על מה לדבר איתו.הכניסה ב-1/9. בקיצור, עברו עלינו פה שנתיים נפלאות. אין דירות כאלה! אנחנו רוצים למצוא דיירים שימשיכו להנות ממנה. דברו איתנו - עינת - [email protected] או 054-2374406 ורועי - [email protected] או 052-3574501.

shochat1

New member
מתפנה חדר בדירה יפהפייה בירושלים

שלום! סטודנטית לרפואה מחפשת שותפ/ה לדירה משובחת בשכונת בית הכרם בירושלים. הדירה בת 3 חדרים, והינה משופצת, שקטה ופשוט יפהפייה. המיקום מעולה- מרחק הליכה של דקות בודדות מקמפוס גבעת רם ומציר הרצל (שם יש תחבורה ציבורית נוחה לכל מקום- מרחק נסיעה קצרצר לעין כרם, למרכז העיר ולתחנה המרכזית). הדירה מרוהטת בצורה מלאה וכוללת הסקה. בחדר המתפנה נותר ארון בגדים, שולחן ובסיס למיטה. דמי שכירות- 2,000 ₪. תאריך כניסה- 8.9.2010. לפרטים- 050-7390041 עדי

למעלה