חברות יקרות

דנה A

New member
../images/Emo140.gifחברות יקרות../images/Emo24.gif

רוצה להודות לכולכן על העיצות, הרעיונות, האיכפתיות והמילים החמות על התגובות והמסרים הנפלאים. חזרתי היום מחופשה משפחתית ולכן לא יכולתי לענות לכולן קודם (היו לי דקות בודדות של גלישה מקורטעת) אני רוצה להודות לכל אחת מכן, תודה, דנה

danalavt

New member
wow דנה זה באמת מקסים

לא סתם משהו משמים, יופי של דגמים ועיצובים ניתן לשיווק בקלות בבתי הספר

danalavt

New member
אל תתביישי

לכי לביה"ס בו לומדים ילדייך, גשי למנהלת בחיוך רחב ותציגי את הסחורה כמו כן גשי לועד הורים ותדברי עם היו"ר בוודאי יש הפנינג חוגים שם זה ילך ובגדול זה פשוט מוצר יפה הצלחה דנה לביא

השקיות מרהיבות- עיצובים מאוד יפים.

אני בטוחה שזה יילך- אני כבר קונה 4 לסנדויצ'ים. אולי תמכרי במעגלים? אני מזמינה אותך להתארח במעגל שרון, ביום שלישי הבא.( רגינה) בהצלחה. קיבלתי את המסר שלך, אני מוכנה לעזור לך כפי יכולתי בחברה שבה אני עובדת. אחזור לעבודה בשבוע הבא 3/9. בהצלחה. אסנת נקי "ללדת מהבטן"- דולה ומדריכת הכנה ללידה.

לדנדוש,התיקים מקסימים

הרעיון ניפלא ,תיק בתוך תיק,במקום שקית. בגללך \בזכותך אני לא יוצאת עים שקיות מישום חנות ,(עדיין אין לי תיק שלך) מחכה "לטורקיזים שלך" ובינתיים אני סוחבת את חפציי בידיים עד לרכב,אין צורך בשקית וכל אנשי החנות המומים שאני מעדיפה לסחוב ביד. אז כך שהשנה ניפתחת ולי אין עדיין את שקיות הסנדויץ שלך
,מחכה למיפגש הבא לפגוש אותך,שבת שלום

מקסים, בהצלחה.

דנה, אני זוכרת את הפגישה שבה העלית את הרעיון. כל הכבוד לך, בהצלחה רבה, התיקים מקסימים. נשיקות תמר נוטע - ארוחות בריאות ליולדות ולמשפחות 050-5654321

../images/Emo2.gifזה פשוט מהמם

כל הכבוד על המוצרים המבורכים ! ממליצה לך לפרסם גם בפורום "הורות טבעית". ושאלה - בדקת איזה משקל קניות יכול לשאת התיק ?? (מקווה שאני מובנת. פשוט במכולת אצלנו היתה יוזמה ירוקה, חילקו תיקי בד חינמיים ושלי התפרק מקניות לא מאוד כבדות ... אין ספק שזה חשוב. וגם רצועות עבות לנוחות).

דנה A

New member
תודה חגית,

התגובות באמת מחממות את הלב ומרגשות, לקניות התיק הירוק לדעתי עובד מצוין, אני מאוד אוהבת להשתמש בהם החזרה מהסופר נראית הרבה יותר מאורגת ונעימה. התיק שאני מייצרת מתאים לצרכים ספונטניים יותר, לא לסופר, לרכישות שלא מתוכננות, כך שאין עלינו את הסלים הירוקים וכו' משקל מדוייק עדין לא בדקתי...מממ אכן חשוב! תודה!!

יש לי רעיון עבורך

דנה, כל הכבוד, אני גאה בך שלקחת על עצמך משימה קדושה ועמדת בה בכבוד. יש לי רעיון שאולי נוכל לעזור לך ולהפיץ את המוצר. בשבועות הקרובים ייערכו אסיפות הורים במסגרות השונות. אולי נוכל להציג את המוצר שלך (שקיות האוכל בעיקר ) תוך דגש על המודעות הירוקה אעל כדור הארץ. אני בכל מקרה אשמח אם תשלחי לי דוגמא ואני אציג אותה בשתי הכיתות של ילדיי. אולי אם יהיו מספיק מתעניינים, תוכלי להוזיל את המוצר מעל כמות מסוימת (לשיקולך בלבד ) דרך אגב, האם לא כדאי ששקיות האוכל של הילדים יסגרו עם שרוך ולא סקוץ' ( סגירה בשרוך נראית לי בטוחה יותר, תחשבי על זה) בכל מקרה, בהצלחה

למעלה