היי אני חדשה כאן

שלרולטה...??. שרלוטה מי ...?

אדיוס סנטוס....מה קרה לפורום הזה? מזה כל השמות האלה? שמעתי שהייתה כאן גברת אחת שהתעלתה על עצמה וקראה לעצמה....אלוהים ישמור...כוסית. גיברת מינהלת,לטיפולך!

פורפור מתוקה אני נשבע לך שלמפגש

האחרון כמעט שהגעתי אבל המרשעת של הפורום,ברבארה איימה עלי שאם אני מופיע אז היא לא תגיע. כידוע לך אני שונא מריבות,אז למה לי להסתבך. את רואה? יש כאלה שלא סובלים אותי.

לא ,לא פגשתי בה. כל האיומים הם..

במסרים. גם באה לפעמים מאיימת עלי,אבל בצדק. לא הופעתי לדייט אתה,אז היא עצבנית עלי כסח.... ומי שרואה את טוסקה שימסור לה שהפרחים שקנתה לי בשוק של פרדס כץ,שוב נבלו. שתתבייש לה...

טוסקה

New member
קונן, אתה לא מקשיב - אמרתי לך

שהפרחים נקטפו במיוחד עבורך, אני רק לא זוכרת איפה, זה היה מזמן.... לפרדס כץ אין לי אישור כניסה

חחחחחחח...טוסקה רואים שאת רגישה...

כפרה עליך...לא התכוונתי לעצבן אותך. בסך הכל פניתי אליך בשיא הנמוס כנהוג בין שני דפלומטים. לפי הפתק המצורף ,הפרחים שקנית לי נקנו בשוק פרדס כץ. כשאחזור משלחותי בעוד כשבועיים ,אשלח לך זר פרחים לדוגמא,ולפיו תנהגי להבא. אם תרצי כמובן להמשיך בחילופי הפרחים...

דני המתוק....נשבע לך שזה לא ממנהגי.

לפגוע בפרנסה של אחרים.... ליאונה עושה את הסכומים בצורה יוצאת מהכלל ואני לא מתבייש לומר שאני גאה להיות הסגן של הכותבת המוכשרת הזו.

KAT KAT KAT תחזרו שוב

פששששי איך נפלתי (עלאק) אתם רואים למה צריך חזרות? גם צריך ללמוד לשנות תסגנון אני לא מתחפשת וזהו

פורפור

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נפלתתתתתתתתתת

זה רק חזרות.... ואני זוכרת אותך

כלומר תתחפושת הזאת משנה שעברה רק לא זוכרת למי ליחסה

פורים או לא פורים,אני נשאר עם השם..

שלי ! דרך אגב,הפסקתי לאכול אזני המן עם פרג בגלל שזה מזכיר לי את השערות שצומחות לי על האזניים.

למעלה