הייייייי בנות

יעל301

New member
../images/Emo140.gifהייייייי בנות

היי בנות ,לא הייתי מלא זמן,קצת חופש מכל הלחץ והטיפולים נועם -סחטיין על דף הבית של הפורום ,יפה לך.... כל הבנות שכאן,מקווה שהרבה עזבו אותנו (לא הספקתי להתעדכן,בהמשך מקווה שאספיק) וכל אלו שעדיין כאן .. מקווה שכולנו נעזוב בהקדם קצת תזכורת-אחרי IVF שני שתחילתו בטא 53 ואח"כ הנפילה לקרשים,הכל קרה ב 26 לחודש אפריל, היום 25 לחודש מאי ועודדדדדדדדד לא קיבלתי וסת ,מה שלא הגיוני אצלי לפחות חלק ממני מתפקד כמו שעון 24 יום מקסימום וסת נדיר ומאחר לי השאלה היא האם יכול להיות שזה מהטיפול הקודם,למרות שכבר הייתי שוב בפגישה עם הרופא שלי ולא אמר לי שיכול להיות איחור (להבדיל מטיפול הראשון שאמר לי מראש שעלול לאחר) ולאאאאאאא אני לא בהריון כי עשיתי כבר בדיקת הריון ביתית אתמול ויצא שלילי חזק.. מישהי יודעת,חוותה או משהו כמוני.. מצטערת שהכל מבולבל שיהיה לכולנו יום מקסים והתגעגעתי אליכן יעל

נועם@בת

New member
ברוך שובך יעל

המחמאות על עמוד השער בטח שלא מגיעות לי אלא לתפוז. אם בטיפול האחרון קיבלת דיכוי, אז חודש אחריו צפוי לך איחור מעצבן. תמיד האיחור הזה יכול להיות הריון, כי העיחור נובע מאיחור בביוץ. כל זמן שאת לא ידועת מתי בייצת אז תאורטית יש סיכוי להריון ספונטיני (תזכירי לי מה זה?). האיחור יכול לקחת בין ימים בודדים לביון שבועות וחודשים- תלוי בסוג הדיכוי שקיבלת. בכלופן, שמרנו לך על המשוטים והנה הם. שימי קרם הגנה לשמש
ותחזרי לחתור איתנו.
נועם ~שממש צריכה ללכת לביצפר עוד מעט~

לי מ ו ר

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

המחזור שלנו שעון שוויצרי בלי כל ההורמונים הנפלאים שאנו מקבלות. עם כל מה שאנחנו מכניסות לגוף וכל מה שהגוף שלנו עובר, לא פלא שלפעמים הוא פשוט מחליט לקחת פסק זמן ולנוח. אז אם המחזןר עדין לא הגיע והשלילי המוחץ הגיע אז פשוט תהני לך מכמה ימים נוספים של חיים ללא מחזור. האמת אחרי הדקא הארוך נהניתי מאוד משלושה חודשים שלמים בלי מכשפה. ומאחלת לך שהסבב השלישי, יהיה זה שיביא את ההריון המיוחל והפעם תקין, מושלם עגול בועט שבסיומו תקבלי את התואר הנחשק אמא.

יעל301

New member
זהו שלא קיבלתי דקא ארוך../images/Emo4.gif

קיבלתי שבעה ימים סטרוטייד לכן אני שואלת ותודה בנות על קבלת הפנים תמיד כיף איתכן יעל

נועם@בת

New member
לי היה איחור גם אחרי מחזור סטרוטייד

אל תשאלי למה- אבל היה עיכוב של כמה ימים. נועם

למעלה