ברוכים הבאים - Take 2

chayahd99

New member
../images/Emo140.gif ברוכים הבאים - Take 2 ../images/Emo202.gif

אז השבוע סוף סוף הפורום יתפרסם ב"ה
במערכת הפרסומים של תפוז
ואז אנחנו באמת באמת עולים לאויר. אז ברוכים הנמצאים, שכבר הקדימו את הפרסום וקפצו לבקר... וברוכים הבאים, לחדשים שזו הפעם הראשונה שלהם בפורום... כמו שכבר אמרתי, הפורום הזה הינו בית לכל אוהבי אומנות הטלאים, לחדשים, שלהם הרבה מה ללמוד ולמנוסים, שתמיד ישמחו להיחשף לטיפ חדש שהם לא מכירים או לשתף בנסיונם העשיר. אז תפרסמו לכל החברים והחברות
ולכל מי שאתם רואים, שאנחנו קיימים. תרגישו חופשי להעיר הערות, להציע הצעות, לבקש בקשות ועוד כטוב בעינכם. שיהיה לנו במזל טוב

שירה59

New member
בהצלחה עם הפורום

אני מפורום 'תפירה - לבוש עליך' ואני מברכת את כל העוסקים בתפירה בכלל נשמח לסייע בנוגע לתפירת בגדים ובכלל טכניקות וחומרי תפירה אני בטלאים מתחילה, אבל נהנית מכל רגע ולמי שאוהב טלאים יש לי תערוכה כעת בתאטרון ירושלים 'הכל כלולות' שכולה עבודות טלאים- מיחזור של נדוניות.

chayahd99

New member
../images/Emo45.gifכיף לראות פירגון מהשכנים

אני בטוחה שנוכל לשתף פעולה הרבה שכן אנחנו ממש פורומים אחים. חוצמזה, חבל שרק עכשיו אני שומעת על התערוכה בתיאטרון. ביום רביעי האחרון הייתי שם בקונצרט בו ניגנתי, אם הייתי יודעת על התערוכה הייתי קופצת לראות. טוב, יש עוד זמן, אולי אגיע לשם שוב בזמן הקרוב. והנה סיכום קצר על התערוכה. אגב, כתוב שהתערוכה היא של עדי קריף נבון וחגית משורר. מי את ביחס אליהן?

roshida

New member
מצטרפת לאיחולי ההצלחה

בתור מכורה לקווילטינג, אני מקווה שהפורום הזה ישגשג ויפרח.

chayahd99

New member
../images/Emo9.gif תודה תודה

אולי תספרי קצת על מה את עובדת כרגע

roshida

New member
אני עובדת על כמה דברים במקביל

כיסויי מיטה לבן ולבת שלי (ועם הקצב שלי יקח לי מספר חודשים לסיים). אני בשלבי סיום של תמונת קיר בסיגנון אומנות הויטרז'. זו הטכניקה האחרונה שלמדתי. אני אעלה אותה כשאסיים.

chayahd99

New member
../images/Emo20.gif איזה יופי

את יכולה גם להעלות תמונות משלבי העבודה. פעמים רבות, לראות איך אחרים עושים את זה, יכול לעזור מאוד ולתת רעיונות, אפילו כשאנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל, ובעיקר כשאנחנו חושבים שלא...

ninga 3

New member
../images/Emo50.gifבהקמת הפורום, איזה כיף

על זה לא חשבתי...כמה אוהבת טלאים.....

chayahd99

New member
../images/Emo22.gif בתור מומחית...

אני מקווה שתכבדי אותנו בנוכחותך לעיתים קרובות.

חרוזית1

New member
../images/Emo50.gif בפורום החדש אני עוסקת בטלאים המון

שנים ואשמח להיות כאן

chayahd99

New member
מצויין../images/Emo70.gif

ואנחנו נשמח שתחלקי מידיעותיך ונסיונך עם כולנו.

omri1234567

New member
איזה כייף !

שלום שמי אורית (למרות שם היוזר של הבן) קווילטרית כבר שנים רבות תמיד מחפשת השראה נוספת , עובדת כרגע על מספר דברים בו זמנית , שמחה מאוד מפתיחת הפורום . לומדת וניפגשת עם קווילטריות נפלאות בשיעורים של דנית. בהזדמנות כשלבן שלי יהיה זמן נעלה מדי פעם תמונות של הקווילט שלי. מוכנה לעזור בכייף בכול שאלה שיש , אורית

chayahd99

New member
היי אורית ../images/Emo6.gif

איזה כיף שאת מספרת על עצמך. נראה לי שבאמת הגיע הזמן לפתוח שרשור הכרות כדי שכולם ירגישו חופשיים לכתוב על עצמם. אגב, למה שלא תצרי לעצמך שם משתמש פרטי משלך
זה הרבה יותר נוח אפילו אם את והבן עובדים על אותו מחשב.

למעלה