אפשר להצטרף?

blessed

New member
../images/Emo140.gif אפשר להצטרף?

נראה לי שהגיע הזמן שאציג את עצמי. אז...אני "בלסד" בת 29. לאחר חצי שנה של נסיונות סרק עשינו בדיקת זרע וגילינו שלבעלי יש זרע "חלש"
, הכמות טובה אבל המורפולוגיה והתנועתיות חלשות. הוחלט שהחל מהחודש הבא נעבור להזרעות. אז אתמול הגיעה ה"מכשפה" (באיחור של יום, אחרי שכבר התחלתי לקוות קצת שאולי...) ועכשיו עולים כיתה להזרעות. יש לי המון חששות מהתהליך כשהחשש הכי גדול שלי הוא הפחד מהאכזבות. רכבת ההרים הרגשית שבה אני נמצאת בחצי שנה האחרונה- תקווה-אכזבה-תקווה-אכזבה פשוט הורסת אותי. לא יודעת מאיפה מגיעות כל הדמעות האלה. אני קוראת את מה שאתן כותבות ומתפעלת מכמה שאתן חזקות וגיבורות ויודעת שאני עוד "קטנה" לידכן אבל בטח תבינו אותי.. ואחרי כל הסיפור הארוך הזה, שאלה: אני מטופלת אצל רופא נשים של מכבי. האם זה הזמן לעבור למומחוה פוריות או שאפשר להמשיך אצלו את ההזרעות? ושאלה נוספת- הרופא שלי לא מקבל כל יום ולכן סביר שלחלק ממעקבי הזקיקים ואולי גם להזרעה עצמה הוא יאלץ לשלוח אותי לרמת מרפא. יש לי צמרמורת רק מהמחשבה שכל פעם מישהו אחר וזר יחטט לי שם בפנים (בטח אתן חושבות "שטויות" אבל בכל זאת זה נורא מציק לי). האם יש לכן אולי המלצה על רופא (מכבי או פרטי) שיהיה גם מקצועי, גם אנושי וגם עם שעות קבלה כל השבוע שיעבור איתי את כל התהליך כולל אולטרסאונידים והזרעות? (המון דרישות, אני יודעת...). טוב, אז תודה אם קראתן עד פה ומבטיחה לנסות לא לכתוב כאלה מגילות בעתיד...

פּוֹנְג

New member
כן בהחלט. ככל שזה לא קל לעזוב

רופא מוכר, פוריות זו כבר ליגה אחרת. מומחה לפוריות יהיה הרבה יותר גמיש ועם טווח רעיונות ואפשרויות בדרך הטיפול שלו, בעוד שגניקולוג רגיל מוגבל. בהצלחה.

blessed

New member
הי פונג, אני לא שוכחת שהבטחת לי

שתחזיקי לי את היד כשאבוא לפה
. איפה מוצאים מומחה פוריות? המלצות?

פּוֹנְג

New member
יד ביד עד שתכנסי להריון או אני

מה שיגיע קודם
מומחה תוכלי לנסות למצוא בלוחות הפורום. אם לא תמצאי שם המלצות, תשאלי כאן שוב, עם ציון הקופה שלך ואיזור המגורים ואני בטוחה שיעזרו לך כולן

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לביתנו החמים. כולנן באותה סירה. זה מאוד קשה לשמוע שיש "בעית פוריות", ועד היום אני לא מתחברת למושג הזה. זה אומר שפשוט תצטרכו טיפה יותר להתאמץ, אבל מה שחשוב זה שאין שום סיבה (!) שלא תהיי בהריון ממש בקרוב. הלואי עוד החודש. הפחד מהאכזבה הוא גדול מאוד, ולצערינו אין לנו ברירה. אי אפשר לא לנסות, ואם ננסה - תמיד נפחד להתאכזב. אז לבכות חופשי, מה זה משנה מאיפה מגיעות כל הדמעות. אם הן באות אז ניתן להן לצאת. העיקר שזה מצב זמני, ועוד מעט כבר תהיי בהריון וזהו. לדעתי יהיה לך הרבה יותר נוח ויעיל לעבור למומחה פוריות. אני מבינה ממה שכתבת, שעשיתם מעקבים אצל הרופא שלך, ואין בעיה עם הביוץ. בכל מקרה, עדיף ורצוי לעבור למומחה פוריות (כי זו המומחיות שלו, לא?). לגבי תחלופה של רופאים, אני לא ממש יודעת מה לומר לך. אני לא מכירה רופא כזה, כי בדר"כ כולם מוגבלים בימי הקבלה. זה לא נעים, אבל הם בטח ובטח שלא מתרגשים מזה. אגב, ברמת מרפא האולטרסאונד מבוצע ע"י טכנאיות (נשים), אם זה מקל עליך במשהו. אם מישהי מכירה רופא כמו שאת מחפשת, היא בטח תשאיר לך פה הודעה. אז בלסד, עכשיו את איתנו, יופי שהצטרפת ותתכונני למעבר פורום מהר. בהצלחה!! אם מישהי בכ"ז מכירה

מה שבדרך כלל קורה

הוא שאת עושה מעקב זקיקים ובדיקות דם ברמת מרפא בבוקר, מקבלת תוצאות על גודל הזקיקים, עובי הרירית מיידית מהטכנאית, ואת תוצאות בדיקות הדם בצהריים בטלפון, ואז עם התוצאות את מתקשרת לרופא שלך והוא אומר לך מה לעשות וכיצד להמשיך. אני גם לא מכירה רופא שמקבל בכל יום בבוקר. בכל אופן, בהצלחה רבה.

כדאי מאוד לעבור למומחה לפריון

ובמכבי יש את ד"ר בוצ'ן שהוא מומלץ בחום רב. את ההזרעות אני עושה באיכילוב - מכבי מאשרים עכשיו לעשות את זה שם - וככה נפתרה (לגבי) הבעיה של חוסר הזמינות - המכון פתוח כל יום, כולל שישי, ואין פספוסים. לגבי ה-US - נכון שהרבה יותר נעים לעשות הכל אצל אותו רופא, אבל תחשבי מה קורה כשהוא במילואים או נוסע לכנס בחו"ל בדיוק בימים שהם קריטיים בשבילך - תפסידי טיפול כי הרופא שלך לא יהיה? גם אני חששתי מזה קודם, אבל בסה"כ בכל מקום שבו תטופלי יש מספר טכנאיות שדי מהר תכירי את כולן, ותראי שככל שיותר אנשים מסתכלים לך בשחלות ויותר אנשים קוראים בתיק שלך ככה יש יותר דעות ועצות והתקדמות. אצלי, למשל, בדיוק ככה גילו את הקרישיות יתר.

חבל על הזמן אצל רופא נשים

בעיות פוריות צריך לטפל אצל מי שמתמחה בהן, ותאמיני לי שאחרי שניים-שלושה מעקבי US יהיו לך ים של בדיחות שחורות על הנושא. זו דרך מצוינת להתמודד עם העניין. מקווה ששהותך כאן תהיה קצרה ואגב, זו לא נחשבת הודעה ארוכה (וגם אם כן אין צורך להתנצל על כך).

ענבר inbar

New member
מכון פוריות ברמת מרפא ברמת גן

המקרה שלי הוא קצת שונה שמלך ובכל זאת רופא הנשים שלי העביר אותי החודש למכון פוריות ברמת מרפא ברמת גן. שם הסתבר לי שהרופא המטפל הוא פרופסור זיידמן, עליו קיבלתי עוד לפני כן המון המלצות. במרפאה יש צוות ממש מקסים שתומך ועוזר בכל מה שצריך. אני מניחה שאת המעקבים לא הוא עושה, אבל אני יודעת שהוא עושה שם את ההזרעות, בין פגישה לפגישה. בכל מקרה שיהיה לך המון בהצלחה!

פינקי33

New member
היי בלסד, זוכרת אותך מ"לקראת הריון"

יש לנו בעיה דומה, אשמח להחליף חוויות. אני הועברתי מרופא מכבי שעשה לנו הזרעה אחת+איקקלומין לרמת מרפא לזריקות+הזרעות ככל הנראה... יש לי תור בשבוע הבא...אשמח לדווח. ידוע לי רק מהרופא שלי שאין בסמכותו לתת זריקות ולכן שלח אותנו להמשך טיפול ברמת מרפא.

אפרסקה

New member
הצלחה ותרגישי חופשי לכתוב מגילות

(וזה ממי שלא מסוגלת לכתוב בלי להגיע למגילות)

blessed

New member
אני לא מבינה משהו...

קודם כל תודה על קבלת הפנים החמה! אני מבינה שכולכן ממליצות לעבור למומחה פוריות (והאמת שאני לא ממש קשורה לרופא הנשים שלי כך שלא איכפת לי...) אבל אני לא מבינה מאיפה אני אמורה למצוא מומחה כזה. בדקתי בספר הרופאים של מכבי וגם באתר האינטרנט ואין להם בכלל קטגוריה של מומחי פוריות. כל רופאי הנשים הם "מומחים לרפואת נשים" ולא כתוב מי מהם גם מומחה לפריון. אז איך בדיוק הם מצפים שאני אמצא רופא?? או שאולי חייבים לעשות זאת דרך רמת מרפא? אם כן,מה הפרוצדורה?צריך הפניה?

פינקי33

New member
לדעתי את צריכה לשאול במזכירות של

הקופה מי מרופאי הנשים באזורך הוא מומחה לפוריות. הרופא שלי מזה 10 שנים הוא במקרה גם מומחה לפוריות אבל עד שלא הייתי צריכה עזרה בפוריות לא ידעתי זאת...

נרי כ

New member
חפשי המלצות בפורום

יש בלוחות למעלה רופאים מומלצים ולא מומלצים. אני מבינה שאת במכבי, ואם תגידי את האיזור, בטח יהיו כאן מי שיוכלו להמליץ מניסיונן (אני, לצערי הרב, בכללית).

אם את מאזור ת"א

אז אניממליצה בחום רב על ד"ר בוצ'ן, שמקבל בבית הרופאים ברח' דובנוב 10, וגם עובד שאיכילוב, במכון לחקר הפריון.

אני רוצה לעזור, איזה איזור?../images/Emo13.gif

דבר ראשון ברוכים הבאים!! ובהצלחה תכתבי לי בפורום או באימייל את איזור מגורייך ואנסה לעזור לך

blessed

New member
איזור המרכז-

כלומר כל איזור רמת גן- פתח תקוה- קרית אונו- גבעתיים- תל אביב מתאימים לי. ותודה על רצונך לעזור! כיף לקבל תמיכה כזאת!

bapi

New member
יש איזושהי סיבה

שאת פוסלת מעבר לטיפול באחד מבתי החולים? לי זו נראית אופציה מצויינת ואם אמרת אזור פתח-תקוה אז מה יותר נח מבלינסון?

blessed

New member
הסיבה היחידה היא שאין לי מושג בכלום

אני חדשה לגמרי בענין הזה ולא יודעת בכלל מה אפשרויות הטיפול שעומדות בפני. אז כל המלצה שיש לכן תעזור לי בשלב זה, כולל פרטים על איך פונים ולאן וכו' אני גרה קרוב לתל השומר וגם בילינסון לא רחוק, יחד עם זאת, בית חולים נשמע קצת מפחיד, לא?

למעלה