דחוף המלצות על שיער ואיפור בת"א

ט ו ש ה

New member
השאלה כמה כסף את רוצה להשקיע ...

כמה המלצות שרצו פה הרבה: אתי ומריה כמובן.... שיער: רוני פרנקל (אחותו קרן מאפרת, די יקר) שלומי חסנוב ינקה מאפרות: כוכי דן סמדר רטושניק מיכל אופיר מציעה לך להריץ חיפוש כי היו עוד המון אבל זה מה שקופץ לי כרגע לראש.

sharonitc

New member
סכום סביר

אני רוצה לעשות משהו מאוד פשוט בשיער בנתיים הציעו לי 1000 אצל רוני פרנקל וקרן פרנקל 900 אצל אלי גול ומורן טל אבל אני גם לא יודעת אם הם טובים...

staycool

New member
המלצה חמה- שלומי חסנוב המלך../images/Emo47.gif

הוא יושב בדיזינגוף 290 ויש לו דיל מעולה של תסרוקת+איפור+ניסיונות לשניהם... נהנתי ממנו מאוד וקצרתי מחמאות!!!

ravhen

New member
נראה לי ששוחחתנו בקשר לשיר של חופה

את יפה של מיקי גבריאלוב. בכל אופן , בקשר לתסרוקת ואיפור: שמעתי המון המלצות על אבי מלכה וסוניה שעובדת איתו, וגם על רוני פרנקל. אני קבעתי ייעוץ לאבי מלכה לשבוע הבא, ונראה איך אתרשם. אצל מי עשית את השימלה, בטח יש לך הנחה דרך המע\צבת??????

ממליצה בחום על אתי ומריה

הייתי כ"כ רגועה איתן וידעתי שהכל יחזיק מעמד ויהיה טיפ-טופ!!

sharonitc

New member
תודה אני ממשיכה לבדוק...:)

ודרך אגב האיפור שלך ממש עדין ויפה :)

לגבי השיער

את חייבת לעשות אצל אלון צדוק הבחור פשוט תותח על ראיתי עבודות שלו והוא מדהים. לגבי האיפור אני ממליצה על מאפרת בשם דנה כחלון. המחירים לגמרי סבירים. אני מבטיחה לך שלא תתאכזבי אשמח לסייע לך בפרטים נוספים, בהצלחה.

sharonitc

New member
../images/Emo9.gifהם עובדים יחד?

או שאני אמורה לעבור ממקום למקום? אשמח לעוד פרטים..

צפרדעית

New member
ממליצה בחום

שיער: רפי ממספרת ינקא (הוא באמת גדול) איפור: בועז שטיין האחד והיחיד היחס היה מדהים והתוצאות מדברות בעד עצמן

למעלה