בוקר טוב לכולם וסופ"ש נעים
+ברכות

j a s t i n

New member
../images/Emo140.gif בוקר טוב לכולם וסופ"ש נעים ../images/Emo13.gif +ברכות

כולם כולל את סופגי .. משה אתה מתרכך לי ..
שחף את מפסידה בהתערבות ...
רונה חכי את עוד תתרגלי לקום בשעות האלה ....
טלושש... את כבר ערה בשעות האלה....
נועה החלמה מהירה.....
שופט טיפשון .. לא להפיץ מידע מסווג ..
לולו מתגעגעים ...
סירוס תראה פה יותר נוכחות ..
חופפי אתה בארץ?!
נערונת .. בעזרת הדרכתי .. לא תהיי ..
בן דוד (יניב) .. סחטיין על המאה , אבל כמה קיבלת בשיעורי
? הנהלת הפורום מה המצב ?
שבת שלום

soofgania

New member
בוקר נפלא../images/Emo24.gif

ג'אס איזו השקעה!יגעגעתי
לשם שינוי..ישנתי טוב
כמה בדיחות לבוקר קסום זה
--------------------------------------------------------------------------- הבוס נותן לפקידה שלו סוכריות ואומר: " זו לא הטרדה מינית, נכון?" "לא" אומרת הפקידה למחרת מביא הבוס שוקולד ושואל: "גם זו לא הטרדה מינית נכון?" "לא, לא" אומרת הפקידה. ושוב, גם ביום בשלישי מפתיע הבוס בחבילת בונבונירות... "וזו גם כן אינה הטרדה מינית, נכון?" חטפה הפקידה קריז ואמרה: "אוף!!! אתה...עד שתזיין אותי אני אקבל סוכרת" -------------------------------------------------------------------------- אישה אחת הולכת לטיפול אצל הגינקולוג לפני שהוא בודק אותה הוא שואל: "נקי אצלך למטה"? "כן", היא אומרת "יש אצלי כושי פעמיים בשבוע"? ------------------------------------------------------------------------- שאלו בתולה: "איך זה לשמור על הבתולים עד החתונה"? תשובתה: "ממש קריעת תחת". ------------------------------------------------------------------------ שאלה: מה משותף לנשיונל גיאוגרפיק וחוברות פלייבוי? תשובה: בשניהם יש חורים שכל גבר היה מת להגיע אליהם... ------------------------------------------------------------------------

סקסי50

New member
סופגניה

אמרתי שאני מתחרמן עלייך,כי יש לך גוף סקסיייייייייייייסי אבל לא מצליח לדבר ולשדר רק לצפות בואי למסנגיר תשלחי הודעה נעשה משהוא מדהים אני ואת לבד [email protected]

בוקר מעולה לכולם

ומי שרוצה להנות היום ,בחיפה מ18:00 בערב לאילך,סוגרים את הרחוב הראשי בכרמל,ש"ד מוריה,לכל אורכו דוכנים,הופעות,אוכל
,ויודית רביץ אחת[מלכה פשוט מלכה]
בחינם.... סופ"ש [ר]טוב לכולם\ן

למעלה