מכתב...ט' אולי.

lital172

New member
../images/Emo14.gifמכתב...ט' אולי.

מאמי כואב לי הדמעות מכאיבות לי. אניצריכה אותך תחבקי אותי בבקשה תשמרי עליי. אני פוחדת למות. זה לא עובר זה אף פעם לא עוזב. עצוב לי בלב, כל כך הרבה דברים קורים ואין לי כוחחות להתמודד איתם. הגעגוע מכאיב לי. הלוואי והיית קרובה. כל כך צריכה אותך עכשיו. אני כבר לא יודעת מה יהיה איתי מאמי. אני פוחדת מעצמי..אני מחזיקה את עצמי לא לבלוע כדורים ולסיים את זה לתמיד. אני לא יכולה לעשות את זה לך ולכל מי שאוהב אותי אבל זה כל כך חזק ממני. עוד מעט את מתגייסת. אני פוחדת מהיום הזה. אני אמות אם לא נוכל לדבר יותר. פוחדת שתכירי אנשים חדשים שמגיע להם אותך ותשכחי ממני . תביני שאני לא שווה כלום. שאני כשלון. אני רואה דם בכל מקום, המחשבות לא עוזבות אותי. אני מדממת מבפנים. אני אוהבת אותך כל כך הלוואי שידעת כמה. אני אעשה הכל בשבילך. מאמי את החיים שלי. את המלאך שלי ..את הכי חשובה לי בעולם. כשכואב לך הלב שלי נשבר שאתפ וגעת בעצמך את חותכת לי חתיכה מהלב. אני לא יכולה לראות אותך יותר איך את הורסת את עצמך. בבקשה תתחילי לאכול. תפסיקי לקרוא לעצמך "פיל" זה שובר אותי. זה כל כך לא נכון את הכי מדהימה בעולם בבקשה אל תפגעי בעצמך יותר. אל תגרמי לי לאבד אותך זה יהיה הסוף בשבילי. בבקשה שתביני שאת הכל בשבילי. אני לא יכולה בלעדייך. תשמרי עליי בבקשה אל תתני לי ליפול אני מפחדת... ועכשיו, את כבר בצבא הכרת לך חברים חדשים וטוב לך. איבדתי אותך..אנחנו לא מדברות יותר והגעגועים הורגים אותי.. ואני אוהבת אותך כל כך..ולא יכולה להרפות, לשחרר. רק תדעי שאני אוהבת אותך לא משנה מה.. סליחה.

ליטלי

למה הקשר נותק? בגלל שהיא התגייסה או כי קרה משהו? את לא יכולה לשוב ולחזור להיות איתה בקשר? אני פה איתך, שומרת עלייך ולא מוותרת עלייך לעולם!

מתוקה שלי

למה שהיא תשכח אותך או תעזוב אותך? גם אם היא הכירה אנשים חדשים, זאת לא סיבה, יהיו לנ אנשים חדשים אבל את תישארי איתה כל הזמן. אל תחשבי שהיא תעזוב אותך. עצוב לי לקורא את המשחבות שלך ככה. כואב לי איתך אוהבת תשמרי על עצמך, אבל בעיקר בשביל עצמך איתך

M a b e l

New member
ליטל...

לא הבנתי בדיוק מה קרה עם החברה הזה, ואני גם לא יודעת מה יהיה בהמשך - אולי תחזרו להיות בקשר ואולי כל אחת מכן תמשיך הלאה לכיוונים שונים. אבל בלי קשר למה יהיה בהמשך, נראה שמה שאת חווה עכשיו זה תחושה של נטישה. של לב שבור, כמו בכותרת שלך. ולב שבור, לא משנה אם בהקשר של חברות או של זוגיות, זה אחד הדברים הכי כואבים שיכולים להיות. וכל מי שעבר את זה יודע את זה. אבל את יודעת מה? כמעט כל אחד חווה את זה מתישהו. גם האנשים הכי מדהימים, וזה בטח לא אומר שאת לא שווה כלום. לא סתם אומרים "לב שבור הוא לב שלם". עם כל כמה שזה קשה וכואב, זה משהו שעובר. זה משהו שיכול לעבור, אפשר לצמוח מזה, אבל את חייבת להאמין בזה. את כן יכולה ללמוד להרפות, לאט לאט.
גדול

y a l d a 1 7

New member
ליטלי

רק להגיד שקראתי... כואב לי עלייך אני לא בדיוק יודעת מה קרה, לא בדיוק הבנתי בכל מקרה... אם הזמן את תראי שאת כן יכולה להרפות, לשחרר. הכל יהיה בסדר.
ענקי! אוהבת...

LittleStarAtSky

New member
../images/Emo201.gif

מחבקת אותך יפיפייה, לא עוזבת. אני בטוחה שהיא לא עזבה אותך והיא פשוט בצבא? אני צודקת? סליחה אם אני טועה. כן, היא הכירה אנשים בצבא, אבל היא לא תישכח ממך, אי אפשר, את מקסימה את מאמי את מדהימה. חיבוק חם ממני, איתך

lital172

New member
תודה לכולן אתן פשוט מקסימות../images/Emo23.gif

חיממתן לי את הלב עם התגובות שלכן ועכשיו אני מרגישה קצת יותר טוב. אחותי הגדולה באה לכמה ימים ואנחנו יוצאות איתה לעשות קצת כיף. מקווה שיהיה בסדר. לגבי כל השאלות.. אני פשוט אענה שאיבדתי אותה כי היא לא יכלה להתמודד על הדיכאון שלי..היא אמרה לי שאני אהיה בסדר לדבר איתה .. זהו קצת קשה לי לדבר עליה...זה עוד טרי כמו פצע פתוח..מין צלקת שלא תעבור לעולם. שוב תודה על הכל. כוכבי המקסימה שלי , טובלת באור יקרה, מייבל שלי, ילדה יקרה. תודה לכן על האהבה שאתן מעניקות לי.

lital172

New member
שכחתי את יעלי שלי

אי אפשר לשכוח אותך. כל כך עשית לי טוב עם התגובה שלך. פשוט אוהבת

lital172

New member
אוף מה יש לי

ילדה זהב ריגשת אותי כל כך. אוהבת אותך. תודה עלייך

מאוד מאוד מאוד עצוב לי לקרוא אותך ככה

ואני יודעת מה את עוברת וזה כואב. מקווה שתוכלו למצוא את דרך המלך בינכן וכן לדבר בינכן ולהשאר חברות

lital172

New member
תודה יפה שלי

שלא יכאב לך...יהיה בסדר.. תודה על הכל. על כל התגובות שלך ועל האהבה שלך. את עושה לי טוב בלב.
שיהיה יום נפלא.

ליטלי...

שמחה לקרוא שאת מרגישה קצת יותר טוב היום. מקווה שתהני עם אחותך. מגיע לך להנות. מקווה שתאפשרי לעצמך את זה.

lital172

New member
תודה סיילנס

חשוב לי התגובה שלך ועשית לי טוב על הלב. היה בסדר עם אחיות שלי מזמן לא יצאתי סתם לטייל... תודה שוב
מקווה שאת בסדר...

bbr2

New member
הלוואי והיה לי מה להגיד...

כל כך עצוב ואני כל כך מקווה שאת בסדר ליטלי...

lital172

New member
בובר שלי

רק זה שאת כאן עושה לי טוב בלב. תודה עלייך. מקווה להיות בסדר...
תודה.

למעלה