לכולם תכנסו בבקשה חשוב ביותר

../images/Emo14.gifלכולם תכנסו בבקשה חשוב ביותר../images/Emo14.gif

גורת החתולים שלי בת שנה שנה וחצי והיות היא נדרסה איך אפשר להתגבר למי שיש טיפים שישלח לי דחוףףףףף!!!!!!!!!

Mind Games

New member
שאלה טובה

ראי את השרשור שלי למטה על הגור שאני מאכילה שנדרס. אמנם הוא לא גדל בתוך הבית שלי אבל אני רואה אותו לפחות 3 פעמים ביום, מאכילה אותו והוא אפילו היה בתוך הדירה שלי כמה פעמים. זה נורא קשה להתגבר! הנה, אני עוד כותבת עליו בזמן הווה כאילו הוא עוד חי... קשה לעכל שהוא איננו.

גן חיות

New member
זה קשה. למי שאוהב וקשור, זה כמו להתגבר

על מותו של אדם קרוב. כיוון שלנו הרבה בעלי-חיים והרבה מגיעים לנו להצלות(שלא תמיד מצליחים) היו לנו מקרים רבים מדי כאלו. כאשר זה חתול שגדל אצלנו , זה ממש מרגיש כמו לאבד בן-משפחה. תהליך האבל הוא דומה. והם נשארים בזכרון. אני עדין רואה את אנג'י(יותר משנה) במקום האהוב עליה וכאשר חתול אחר שם זה תמיד נראה לי לא בסדר. גם סופרת אותה ואת צ'סי כאשר אני מחלקת צ'ופרים. לא יכולה לספור בלי לספור אותם ולדעת שהם לא שם. גם כאשר זה גור או בוגר שניסינו להציל ולא הצלחנו - זה מעציב, כמו שאם הייתי שומעת על שכן שלא הכרתי או חבר של חבר . מה עוזר? זמן. להיות עסוקה. לאהוב חתול נוסף(לא במקום, אבל המגע והנוכחות והתעסוקה עוזרים). לזכור את הטוב. אישית, אני תמיד מוצאת נחמה במצגת של הrainbow bridge . לא יודעת אם זה מתאים גם לך אבל מצרפת קישור. http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

irisFridman

New member
לקחת חתול ?

זה יכול ממש לעזור להתגבר על הכאב, אבל חשוב הפעם לא לתת לו לצאת החוצה, אלא שיחיה רק בבית... יש הרבה סכנות בחוץ - על אחת מהם את כבר בטח יודעת בעצמך...

908zxp

New member
ח-ת-ו-ל-ת ח-ו-פ-ש ../images/Emo35.gif

הנה התוצאה
ה
שילמה בחייה על חוסר אחריותך !!!

למעלה