חג אורים שמח!

always be me mc

New member
../images/Emo138.gif../images/Emo213.gif חג אורים שמח! ../images/Emo137.gif

+
יאפ חברים שיהיה לכולנו חג חנוכה שמח, קליל, מתוק ומצחיק
ותזכרו: סופגניות ולביבות זה סבבה כל עוד לא מגזימים
*מצרפת תמונה שלי מחנוכה לפני כשנתיים(?) ואל דאגה לא באמת כיביתי ->

CharmedRulez

New member
חח תמונה מצחיקה ואליסה אומרת בעצמה:

Happy Hanukkah! מאחלת לנו... כזו נשמה. בכל מקרה, חנוכה שמח וזהירות לא לכבות את הנרות!

always be me mc

New member
אליסה באמת אמרה את זה?../images/Emo232.gif

איזו חמודה
אל דאגה דוד, אני כבר לא עושה שטויות עם הנרות
ואתה יודע, לכבוד חנוכה החלטתי לקנות לעצמי דיסק עם שירי דיסני הישנים והטובים ואני כלל לא מתחרטת
הא! אפילו השירים מ'פוקהונטס' יפים כשריטה לא שרה אותם

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifשירים של דיסני ../images/Emo99.gif

אמרנו לאחת האחמ"שיות שלי בעבודה שאנחנו צריכים להביא דיסק של שירי דיסני לפתיחה שיהיה כיף.. עד שיכנסו לקוחות חח וקניתי עכשיו מארז דיוידיים של שלושת הסרטים של בת הים הקטנה.. יאייי

always be me mc

New member
בת הים הקטנה../images/Emo99.gif../images/Emo232.gif

אבל איכסה, פויה! לא מאמינה שהסכמת לרכוש גם תסרט השני
למעשה עם כל אהבתי לסרטים, בגלל שהסרט השני כה גרוע יש לי את שני הסרטים (1 ו-3) בנפרד... בכל מקרה תתחדשי
ונכון שירים של דיסני נסגדים? במיוחד של פעם כשהיו משקיעים במילים והיו יוצאים אחלה משפטים כמו: Each little snail here know how to wail here That’s why it’s hotter under the water... (כפרעליך סבסטיאן!) אחמ"שיות? מה זה? סליחה על הבורות
ויפה לך על הרעיון, שירים של דיסני באמת כיפיים
(אפילו השיר של סלינה גומז) go Disney, go! אגב 'הנסיכה והצפרדע', הסרט שאותו דיסני יצרו ע"י ציור כמו פעם יצא אתמול לקולנוע בארה"ב!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאוי לא ראיתי שענית ../images/Emo122.gif

ככה זה שמעלים את העמוד ואז חוזרים אליו אחרי 10 שעות חח

always be me mc

New member
לפחות לא לוקח לך שעה../images/Emo232.gif

מרגע צפיית ההודעה בכדי לכתוב תגובה (כמוני)

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifיאי חיכיתי לו..

לא יודעת מה כולם רוצים מהסרט השני.. ראיתי אותו לפני שנים וממש לא שנאתי אותו אפילו ממש אהבתי את השיר של הבת שלה... ואחמ"ש זה אחראי משמרת... :]

always be me mc

New member
הבנתי זאת כבר מההסבר של דילן :)../images/Emo232.gif

תודה בכל מקרה
ומה כולם רוצים מהסרט השני? איכות (ומקוריות). בסרט הראשון היה הכל : מוזיקה שמבחינת לחן ומילים הייתה פשוט מצויינת, עלילה מרתקת עם דמויות מעניינות וגם מראה מיוחד ונורא מושקע של הסרט. בסרט השני יש: עלילה דומה לסרט הראשון רק הפוכה ממנה (במקום לרצות להיות בת אדם, מלודי רוצה להיות בת ים), דמויות שהן חיקוי של דמויות אחרות (הכלב ים והפינגווין הם חיקוי של טימון ופומבה, מלודי בעצם אריאל {רק מעצבנת}, אריאל בעצם טריטון ומורגנה היא אורסולה {רק שלא מצחיקה או מפחידה מה שמותיר אותנו עם מטומטמת}), המוזיקה שכיחה לטעמי ואם לא שכיחה אז בהחלט לא מרשימה והמראה?
הו רגע ומה עם הומור? זהו שהוא נהיה ממש זול. אז זה שאת אוהבת.. אשרייך! זה רק מוכיח שעל כל כלל יש יוצא מן הכלל
(ושכנראה הציפיות שלך לא היו בשמיים) ואני? אני אחרי הסרט הראשון אוהבת את 3 בגלל שהוא לטעמי: מקורי, משעשע, בעל מוזיקה מקסימה, עלילה כובשת והאנימציה טובה יותר משל הסרט השני

always be me mc

New member

always be me mc

New member
יו ולקום../images/Emo24.gif../images/Emo232.gif

והאמת נזכרתי ועשיתי את זה בגלל משהו דומה שראיתי באתר של אליסה

למעלה