סיכום שבועי מיוחד לחג החנוכה

../images/Emo138.gifסיכום שבועי מיוחד לחג החנוכה../images/Emo139.gif

מה שיר השבוע שלכם (של מיילי \ האנה):
מה שיר השבוע שלכם (לא של מיילי \ האנה):
בילוי השבוע שלכם:
סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם:
סקופ השבוע שלכם:
כמה סופגניות אכלתם השבוע:
הייתם בהצגת חנוכה? ואם כן,איזה:
תמונה שראיתם לאחרונה ואהבתם (אתם מוזמנים להוסיף אם יש):
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:
משהו שהרס לכם את השבוע:
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo20.gif

מה שיר השבוע שלכם (של מיילי \ האנה):חרשתי על Party In The USA שמסתבר שמלא אנשים מהשכבה שלי שומעים אותו
, שמעתי הרבה גם את We Belong To The Music שהוא ממש מגניב וממכר, וגם את Finally Home המדהים
מה שיר השבוע שלכם (לא של מיילי \ האנה): -The Only Exception -Hey Stephen -You're Not Sorry -Speed Dial וכמובן שהיו עוד המון אבל אלו העיקריים בשבוע הזה.
בילוי השבוע שלכם:
סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם:האנה מונטנה, העוקץ, הישרדות, האח הגדול, האי3.
סקופ השבוע שלכם:אין לי מושג מי זאת בריטני מרפי וכולם בהלם שהיא מתה. ושמיילי עשתה קעקוע...אבל אהבתי את הסיבה
כמה סופגניות אכלתם השבוע:בכלל לא..נמנעת מזה
הייתם בהצגת חנוכה? ואם כן,איזה:לא..
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו:שיעורי נהיגהההה (((:) ו90 במבחן בפסיכולוגיה !
משהו שהרס לכם את השבוע:כל המבחנים האלה והלחץ...אני לא עומדת בזה יותר
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:שייגמרו המבחנים האלה כבר(חחחחחחחח בחלומות שלי.)

May Tisdale

New member
באיחור אבל לא משנה D: ../images/Emo218.gif

מה שיר השבוע שלכם (של מיילי \ האנה): PARTY IN THE USA! DUH! חח כל הבצפר שלי חורש עליו , כזה מוזר ! XD מה שיר השבוע שלכם (לא של מיילי \ האנה): who i am - nick jonas and the administration בילוי השבוע שלכם: תל אביב DD: סרט\תוכנית\סדרת השבוע שלכם: new moon!
כמה סופגניות אכלתם השבוע: וואי .. בכללי בחנוכה , אכלתי 3 או 4 .. O: הייתם בהצגת חנוכה? ואם כן,איזה: לא , דיי עברתי את הגיל הזה
ואחותי רצתה ללכת עם אמא שלי לפסטיגל , לא איתי . XD משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו: קניתי iPod Touch!!! :D משהו שהרס לכם את השבוע: לא היה לי מצברוח במיוחד ): משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: בצפר ):

למעלה