חג שמח מפורום מיכאל קירקילן

another TT

New member
נצל"ש-שאלה שתמיד עניינה אותי..

טוב לא תמיד..אבל סתם חשבתי עליה
... מופנית לאלה שהיו בהופעה האקוסטית- ביקשו מכם לפני ההופעה לשבת ונתנו לכם סוג של הוראות? כי אפשר לראות בסרט של ההופעה שכולם ממש ילדים טובים ולא התפרצו אפילו לרחבה...וזה מוזר-אבל ממש.

rotem224

New member
אמממ

לא נתנו שום הוראות כל אחד הלך למקום שלו וישב.... כולם כנראה כיבדו את ההופעה ולא התפרצו וכמו שאמרת כולם היו ילדים טובים עד לשיר האחרון "גק'י" שבטח ראית בדיוידי שרואים שם שכולם עומדים וקופצים ,שם באמת מישהו גם קפץ לבמה. אהה ודרך שכחתי להזכיר שהיו שם שומרים ששמרו כמו שצריך שאפאחד לא יקפוץ,יעמוד או ישתגע...

Dug E

New member
את עוד לא היו פנאטים../images/Emo3.gif

סתם,היו אבל פחות מטורפים כמו היום

another TT

New member
חחח אז יפה מצדכם..

רואים שכולם כיבדו את הלהקה והתנהגו ממש יפה.. תודה =)

N1ce guy

New member
לא נכון

כל המשטרה מעצבנת. אבל בעיקר בעיקר בעיקר משטרת התנועה הארצית... אוח :\

אוי מיכאל הזה מזכיר לי תקופה יפה...

בהופעות האלה של סוף החופש שהיהודים כל הזמן חיממו את היהודים... דמיינו את מיכאל עולה לבמה עם מבטא רוסי כבד: "ערב טוב לכם אנשייייייייים, מה קורה?! אני הולך לשיר עכשיו שיר של להקה שאני מאוד מאוד אוהב....הם יופיעו פה עוד מעט.... להקת היהודייייייייים (עושה תנועות של מטאליסט) ועכשיו אני הולך לשיר את אחד השירים הכי יפים שלהם....קוראים לו "לא קל" את כל הזמן בוכה שאין לך ילדדדדדדדדדד" וכו וכו וכו.... אוי זאת הייתה תקופה טובה....

Tomer TR

New member
אל תדאג אחי

גם התקופה הזאת (ההופעה בסילבסטר, נ"צ, ההחלמה מהניתוח, המפגש וכו'..) תיראה לך יפה בסופו של דבר כשתיזכר בה. ככה זה
יאללה נתראה היום גבר...

למעלה