שרשור הכרות

TaKe Me DuDi

New member
../images/Emo135.gifשרשור הכרות ../images/Emo70.gif../images/Emo135.gif

אוקיי אז במקום שאלון גדול אני אעשה שרשור הכרות קטן שאני מקווה שכל חברי הפורום יענו עליו ... ככה נדע גם כמה חברים יש בפורום אז אני מתחילה....
שם: גיל: עיר/ארץ: עובדת /לומדת
איפה
כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג
יש עוד אנשים שאת מעריצה
אם כן את מי
איך עבר עליך החופש
מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ
בריכה/ים
אהבה יש

Blue fairry

New member
../images/Emo41.gif שלי ../images/Emo41.gif

שם:רויטל גיל:17 עיר/ארץ:
עובדת /לומדת איפה? שרות לאומי כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג? לא מעריצה אבל אוהבת לשמוע את השירים שלו.. והוא גם נראה טוב... יש עוד אנשים שאת מעריצה אם כן את מי? להקת בלו המקסימים!
איך עבר עליך החופש? אחלה הוא רק מתחיל!
מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ? קולה קולה ורק קולה! בריכה/ים? ים אהבה יש? כן.. בדיוק היום 3 חודש!

necky

New member
שלייייייי

שם: ערפא גיל: 19 עיר/ארץ: לוד עובדת /לומדת איפה: לא זה ולא זה(בבית) כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג: אני לא ממש מעריץ אבל אוהב את המוסיקה שלו יש עוד אנשים שאת מעריצה: בטח, ווסטלייף בלו ואטומיק קיטן אם כן את מי איך עבר עליך החופש: ככה ככה מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ: בינתיים אני יושב רק על המחשב בריכה/ים: בריכה אהבה יש: אני בדרך לשכוח(ובינתיים מצליח)

necky

New member
חחחחחחחחחחח

לא ראיתי את המילה לשתות וחשבתי מה אתה אוהב לעשות בחופש אין לי משהו מועדף מה שבא ברוך הבא

TaKe Me DuDi

New member
../images/Emo29.gifאנייייי../images/Emo29.gif

שם:דנה גיל:15 ובספטמבר 16 עיר/ארץ:רמת גן.... עובדת /לומדת: אני שונאת תבצפר שלי
כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג: אממ מאז 7 דייז וזה לא ממש מעריצה ... התחלתי לאהוב תקול שלו ואז הבנתי שהוא נראה טוב...חחח טוב בעצם אני כן מעריצה כי אני מכבדת אותו וזה נקרא הערצה ...חחח יש עוד אנשים שאת מעריצה אם כן את מי:אממ אורלנדו בלום דודי בלסר ו... הדורבנים ... אה ויש עוד להקה... דה ראסמוס איך עבר עליך החופש: יש רגעים משעממים אבל ככה הוא סבבה... אבל יש לנו מבחנים
מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ: אממ הכל ... הכי מוזר זה שאני תמיד אוהבת לשתות תה .... בריכה/ים:שניהם
אהבה יש: אוף לא למה הזכרתי את זה ....

bmjackson

New member
קבלו את שלי

שם:בן מזרחי גיל:17 עיר/ארץ:ישראל פ"ת... עובדת /לומדת איפה: לומד בבית ספר..חחחח כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג: 4-5 שנים בערך יש עוד אנשים שאת מעריצה:בוודאי אם כן את מי: טופאק ומייקל ג'קסון האגדי!!! איך עבר עליך החופש:עבר בן זונה מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ: דיאט קולה בריכה/ים:בריכה (שונא את החול בים) אהבה יש:יש והיא פורחת!!!!

Sister G

New member
ממ טוב הנה אני

שם:גלית גיל: 17 עיר/ארץ: חור מעפן כזה ליד נתניה עובדת /לומדת איפה: מממ לא נותנת פרטים כאלה אבל גם הבית ספר שלי הוא בחור
כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג: אמממ.. מכיתה ח' בערך.. זה יוצא.. 3-4 בערך.. יש עוד אנשים שאת מעריצה: לא, אבל יש כאלה שאני מעריכה מאוד מאוד אם כן את מי: בעיקר מומי לוי איך עבר עליך החופש: עד עכשיו סבבה, אבל עכשיו יש לי קורס פסיכומטרי :| מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ: מיםםםםםםםם בריכה/ים: בריכה אהבה יש: ננננופ

morrrrrrrrrr

New member
גמני רוצה ../images/Emo9.gif

שם: מור גיל: 23 עיר/ארץ: מנצסטר אנגליה עובדת /לומדת איפה : עובדת בחנות מגניבה שנקראת מישל
כמה שנים את כבר מעריצה את קרייג: מאז ששמעתי את 7 days יש עוד אנשים שאת מעריצה : יפ אם כן את מי: רובי וויליאמס ,רד הוט צילי פפרז,עברי לידר,גלעד שגב איך עבר עליך החופש : חופש ??? מה??? מה את/ה הכי אוהב לשתות בקיץ: הופעות ולונדון
בריכה/ים: בריכה אהבה יש : יש ויש

morrrrrrrrrr

New member
אופס תיקון טעות

מה את אוהבת לשתות : חשבתי שזה לעשות
בכל אופן אני מכורה לצ'רי קולה !! יאמממי

TaKe Me DuDi

New member
חחח רק עכשיו שמתי לב למשו ...

חלק עשיתי לזכר ונקבה וחלק לא...חחח קיצר שכחתי להוסיף -/- סורי

למעלה