שלישי חי ומתקתק

o r i z i

New member
no fear team - zifroni

אני לא חושב שתהיה לי בעיה ממש לנצח אותו אבל אני רוצה להיות בטוח שאני יכול לנצח בפיק ועם השוער המתאמן שהוא פורמיד +2. מספר משחק: 139538682 אני zifroni משחק הגביע השני, חשוב לי כדי לעבור הלאה וחשוב לי גם לעלות פיק. מאמן שוערים, רוח צוות רגועים ובטחון עצמי טוב. אין קניות או מכירות בזמן האחרון. נו פיר טים- מאמן חלוצים לפי דעתי. קבוצת ליגה 7. בגדול חשוב לי לדעת אם אין לי בעיה לעלות פיק ועם שוער מתאמן שמוציא 3 וחצי כוכבים בערך..

עזרה לקראת משחק הגביע מחר

קודם כל סליחה על השרשור החדש(לא ידעתי איפה להכניס את זה...
ככה אני קבוצת aviel team מליגה VII(אחרי הפסד ליורדת מליגה VI), נגד קבוצה מליגה VI שבאה אחרי ניצחון 1-0 על denise שם הקבוצה aj f.c. עכשיו אני יודע שזו קבוצה יותר טובה ולכן אני לא יודע איל אני יכול(אם בכלל) לנצח מספר המשחק:139544029 המשחק הוא אצלי כמובן

simko

New member
אולי יש תקווה

אם אתה יכול לשחק על מתפרצות אז יש סיכוי. בקישור אתה לא תנצח אותו ובסך הכל יש לו קבוצה טובה אבל לא בלתי אפשרית. עדיף לשחק עם 2 המגינים בתור הגנתי ולא התקפי, אם בכל זאת אתה מעדיף שאחד יהיה התקפי אז תעשה את זה באגף הימני יכול להיות שזה לא יהיה נורא כל כך. למרות שאתה משחק על מתפרצות תן חיזוק קל לקישור שלך על ידי וינגר לכיוון האמצע שלא תגיע למצב שאתה לא תעשה כלום, ותעשה את זה איפה שוויתרת על המגן ההתקפי,זה גם יוסיף לך להגנה ויוריד את ההתקפה מהמקום שגם ככה הוא נחלש מאוד אז לא כזה משנה. בסך הכל נראה לי שככה יהיה לך קצת סיכוי לנצח. בסך הכל נראה שיש לך קבוצה לא רעה כל כך לליגה 7

שמע אחי הלוואי הית עושה לי תהרכב

אבל לא נראה לי הקבוצה שלי טובה במתפרצות חשבתי לעשות התקפות מהאגפים כי אין לא כאלה מגנים תותחים, ושמתי גם חלוץ עם משחק ראש. איזה חלוצים כדאי לי לשים חלוץ טכני, או משחק ראש. כשזה עם הטכני יותר טוב בכושר גופני אבל פחות טוב במשחק אגפים. סליחה על הבורות, אבל עדיין לא הבנתי מזה וינגר וגם לא מזה משנה הTSI כי יש שחקנים טובים בציונים וגרועים בTSI

simko

New member
רוב הסיכויים שלא תנצח ככה

כי הקישור שלו יקח את שלך אפילו שזה משחק בית לפי דעתי כדאי לך בכל זאת ללכת על משחק פחדני יותר עם הגנה חזקה יחסית. וינגר זה שחקן כנף(אני עדיין משתמש באנגלית) מה שזה אומר זה שאתה צריך שחקן עם טיפה משחק אגפים ויותר קישור(הכי חשוב) הגנה ומסירה(אם יש זה יעזור). אם תשים את המגינים שלך הגנתיים תהיה לך הגנה הרבה יותר גבוה וההתקפה שלו לא משהו אז יש סיכוי שתכניס גול ממתפרצת ושהוא לא יכניס לך. משהו אחר שאתה יכול לעשות זה להשאיר את אחד המגינים התקפי ובאותו צד להשאיר את שחקן הכנף שלך התקפי ובצד השני להשים את המגן שלך הגנתי ואת שחקן הכנף לכיוון האמצע. אני מאמין שזה אמור להיות בסדר. לגביי השורה האחרונה לא הבנתי כלום

תודה אחי אתה עונה ממש מהר-שאלות נופות

אני קונה עכשיו בלם כדאי שיהיה עם מסירה ברמה בשביל מתפרצות(לא זוכר מאיפה קראתי את זה אבל קראתי את זה איפשהוא)? האם אפשר להתפשר על סביר בכושר גופני? נכון יש נתון על השחקן שנקרא TSI\מדד כישורים? ריציתי לשאול מזה משנה רמת הTSI? על מה זה קובע, הרי יש שחקנים טובים עם TSI נמוך, והפוך! בנוגע למשחק:שמתי שני מגנים הגנתיים, ויש לי קשר עם סביר בהגנה, לשים אותו הגנתי?(יש להם התקפה מרכזית לא רעה), בכל מקרה אני אפתח 4-4-2

ככה:

ככל שה-TSI גבוה יותר רמת השחקן טובה יותר. לכן רצוי שחקן עם כמה שיותר TSI לגבי הקשר- שים אותו הגנתי. לגבי הבלם- אם אתה עולה מתפרצות היום אז אתה יכול לקנות עם מסירה..ובוודאי שאפשר להתפשר על סביר בכושר גופני(סטאמינה)

simko

New member
תמיד נחמד שיש מסירות

אני אישית לרוב קונה עם מסירות,זה בסך הכל דיי עוזר לשחקן אבל זה כמובן תלוי בתקציב שלך ובעיקרון זה מאוד עוזר להתקפות מתפרצות רז כדאי. אמרו גם לעלות פיק ובסך הכל כנראה שזה עדיף כי זה לא משחק קל בכלל אבל משהו שאני חושב שכדאי לך זה בכל זאת לקחת את הסיכון(אין לך ממש מה להפסיד) ולהשים מגן אחד התקפי(את הימני) לגביי ההתקפה שלהם,בסך הכל ההתקפה העיקרית שלהם זה מהצדדים ולא מהמרכז לפי דעתי תשאיר אותו רגיל. לגביי השאלה של הTSI,זה בסך הכל מדד כישורים שיכול להגיד לך כל מיני דברים אחריי שאתה צובר ניסיון במשחק. אם אתה רואהשחקן עם TSI ושחקן אחר עם כישורים דומים אבל TSI נמוך זה אומר שהשחקן השני פחות מאומן(קיבל פחות אימונים בתפקיד המרכזי או שהמישניות שלו יותר נמוכה) זה טוב לשחקנים שאוהבים לקנות שחקנים לאמן אותם קצת ולמכור אותם ביותר גבוה אחריי שהם עברו רמה,אבל כמו שאמרתי לזה צריך ניסיון בשוק העברות

נראה לי שהגעתי להחלטה

את שני המגנים אני שם הגנתי(אחרי שבהפסד שמתי אותם התקפי אני לא לוקח סיכונים...), ובקישור אני שם את אחד הקיצוניים למרכז, ואת השני (צד ימין, כמו שאמרת) ובקישור אני יסים את שניהם רגיל. בהתקפה אני אעשה חילוף ובמקום החלוץ הטכני אני שם את זה עם המשחק ראש, ואני חושב לשים אותו לכייון האגף(יש לו בינוני במשחק אגפים, עכשיו השאלה האחרונה אם זה כדאי ואם כן אז איזה צד? זהו. נקווה שאם אני לא יעלה לפחות יהיה לי 200-300 אלף

goblin32

New member
עזרה דחופה

139543087 מספר המשחק אני מארח חשבתי לעלות 4-4-2 עם התקפות מהמרכז, עם 3 קשרים , 2 מגנים הגנתיים, וקיצוני התקפי אני הולך חזק השנה בגביע ואני חייב לעבור את השלב הזה למישהו יש רעיון איך לעלות?

stephanie is up for grasp

זה המשחק הראשון שלי. וזה משחק גביע... אשמח אם תתנו לי טיפים והדגש הוא על טיפים, לא על הודעות רחמים של "לא נורא, תנסי, את לא תצליחי ותנסי לעלות פיק".. 139538184 - המשחק.

cosmicgate

New member
תסתכלי אם הקבוצה היא קבוצת רובוט

אם כן אז צריכה לנצח, אם את יודעת להציב שחקנים כמו שצריך

למעלה