הקדמה - שרשור החיוכים השבועי

אמא אמה1

New member
קניתי שוקולדים של עלית מגדים שעליהם כתוב מכיל

קניתי שוקולדים של עלית מגדים שעליהם כתוב מכיל עד 20 PPM אלה היחידים שמצאתי עם כיתוב ושמתאימים לעוגות

הנה המייל שקיבלתי מהחברה

את המייל הזה קיבלתי לאחר שפניתי לחברה עם תחילת שיווק המוצרים תחת המותג של שופרסל. המייל היה בהמשך להתכתבות קודמת שהייתה לי איתם לפני כשנה בנוגע לשוקולדים שלהם ורציתי לודא שלא חל שינוי ושהמידע נכון גן לגבי המותג של שופרסל. Thank you for your enquiry and your interest in our products. We would like to give you an appropriate answer to your question. >> Are these chocolates also Gluten Free unless stated differently on the packaging ? Answer: Yes. Generally, if no allergy statement in regards to gluten has been made on the label and/or if no ingredients containing gluten are used, then our chocolates are gluten free according to the definition of the CODEX ALIMENTARIUS. If you would like to send us a list of products which you are directly interested in, then we can check this and reply to you. You may also send some pictures of the chocolates. Otherwise we suggest you to carefully read the label for this information. We hope this information is of use for you. Best regards CHOCOLAT FREY AG, SWITZERLAND Food Law Tel. +41 (0) 62 836 26 26 e-mail: info [email protected] www.chocolatfrey.ch

Tami661

New member
קניתי אתמול סטוק כזה. יש מבצע בשופרסל

והוא יוצא אפילו זול למדי. וגם אני למדתי את השיטה... כשמוצאים משהו נטול גלוטן - קונים בערימות!
דרך אגב, האם זה המקום להזכיר את העובדה שמחקר איטלקי מצא ש שוקולד מעורר את החשק המיני אצל נשים

CATS7

New member
../images/Emo140.gifדניאלה אלו בשורות נפלאות../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

../images/Emo133.gifהקדמה - שרשור החיוכים השבועי../images/Emo13.gif

מבלי לשים לב, התפתח כאן שרשור חיוכים מקסים. אני חייכתי כשראיתי את החיוכים שלכם. אז לקראת סיומו של שבוע מחויך, נפתח כאן השרשור
חיוכים נטולי גלוטן. המשיכו לשרשור את החיוכים שחייכתם השבוע בהקשר הצליאקי. סוף שבוע מקסים לכולם, אמא של הבנים

Tami661

New member
חייכתי לעצמי השבוע כשקלטתי לאילו רמות

של הקפדה "התדרדרתי"... גם אני, כמו מרבית חברי הפורום, נמצאת בקדחת האפיות לקראת משלוחי המנות וכמובן שלצורך העניין אני חייבת להצטייד בקמח שקדים. הגעתי לחנות המיוחדת שלי ברחוב לוינסקי ביפו - זה שפותח לי שקית חדשה של קמח שקדים בכל פעם שאני באה לקנות - אך אבוי... בבוקרו של יום הוא פתח שקית וזה לא מסוג המוצרים שנמכרים בכמויות (וגם חייבים תנאי אחסון קרירים) אז הוא התנצל "אך זה ממש לא לעניין לפתוח שקית בשביל חצי קילו...". לא התבלבלתי ומצאתי את עצמי חוזרת הביתה עם ארגז ובתוכו שק סגור של 11.5 קילו קמח שקדים (70 ש"ח לקילו!!!!) חחח... אז אם מישהו רוצה לקנות קמח שקדים נקי...

Tami661

New member
עם סימנים לא מתווכחים... ואני מאלה שמאמינה

גדולה בסימנים... עכשיו אני רק צריכה לטעום את העוגה של גוצ'ה ולצורך העניין, אני צריכה לדעת איפה זה גוצ'ה
תתכונני.... דיר בלאק תיתני לי לטחון אותה לבד

לוסי161

New member
חייכתי כשראיתי

שכל 60 כדורי השוקולד נטולי הגלוטן היו הדבר הראשון שהתחסל על שולחן הכיבוד העמוס לעייפה...

CATS7

New member
וזה בגלל "אבקת האהבה" המיוחדת שהוספת../images/Emo9.gif

לוסי161

New member
בודאי שאפשר אחרי שהצקתי לכולן בעניין../images/Emo13.gif

לקחתי עוגה וחצי שוקולד (אפשר בן עמי או כל עוגה אחרת שאת אוהבת. לי יש 2 אהובות במיוחד ואיתן עבדתי). לקחתי 300 ג' עוגיות גולון ופוררתי. מעל כל זה שפכתי תערובת מ100 ג' שוקולד מריר+ 125 ג' שמנת מתוקה שהמסתי. לשים את הכל לתערובת. מניחים קצת במקרר לנוח. מגלגלים בסוכריות לקישוט או בכל דבר אחר שאוהבים. מהכמות הזו יצאו לי 70 כדורים יפים.

מית צאן

New member
חייכתי כש...../images/Emo13.gif../images/Emo119.gif

וואו, יש לי המון השבוע
חייכתי אתמול בהכנה האחרונה לפולין לפני הטיסה.. התרגשות! חייכתי היום בבוקר כשבמסגרת שיעור הנהיגה הסעתי גם את חברה שלי והתלמיד הבא הוריד אותנו בנמל.. המורה שלי כבר מתחיל לדבר על זה שעוד מעט נקבע טסט, והחברה אמרה שנהגתי טוב!
חייכתי עוד היום שאני וחברה שלי הצטלמנו בטירוף בנמל, יצאו תמונות ממש יפות ואפילו פגשנו במקרה חברה שלא ראינו מלא זמן! וזה עוד לא נגמר~ היום עוד אני הולכת לחברה שלא ראיתי כבר 4 חודשים... והדבר הכי חשוב- אני הולכת להתגייסD: אמנם עם כמה סעיפי ליקוי, אבל תמיד רציתי להתגייס ולא להתנדב... אני פשוט מאושרתD:

טליאמתי

New member
איזה יופו:)בהצלחה ענקית../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

מתי את מתגייסת? את כבר יודעת מה תעשי? ואיפה תשרתי? (סליחה על מתקפת השאלות, אני כרגע בהכנות נפשיות לגיוס של התינוקת שלי
אוטוטו מסיימת תיכון וזה בדיוק הזמן של כל המיונים)

מית צאן

New member
אני רק בכיתה י"א../images/Emo13.gif../images/Emo119.gif

יש לי עוד זמן... בינתיים רשום לי שאני מתגייסת ביולי 2011, אבל זה בטוח ישתנה.. זה תמיד משתנה:) לאן הבת שלך מתגייסת? או מתכננת להתגייס?

טליאמתי

New member
../images/Emo13.gifחשבתי לתומי שזה אוטוטו:)

הבת שלי רוצה להיות מש"קית נפגעים ואם לא, לעבוד עם אנשים עם צרכים מיוחדים, או בקיצור: מה שלא יהיה, רק שיהיה עם אינטראקציה עם אנשים. בינתיים היא קבלה זימון למיונים ללהקה צבאית (
ממש דומה לבקשה לה והכי לא היא שאפשר) ולא הלכה. היא אמורה להתגייס בדיוק שנה לפנייך, עד אז, אני מניחה (ומקווה) שנדע הכל. בינתיים על הפרק, בגרויות ופרוייקט גמר במגמה שלה:)

למעלה