הקדמה - שרשור החיוכים השבועי

מתי11

New member
חייבת לשתף אותכם בחיוך שלי לסוף שבוע../images/Emo6.gif

אז כך: שלשום קיבלתי מסר ש
שעובדת קרוב אלי נמצאת בקורס (ממתי שולחים
לקורסים?) ופנויה למפגשון ספונטני בצהריי היום. זרמתי,יום יפה,שמש,אמצע יום,מפגש ספונטני בבית
,אוכל טוב,שיחה נעימה -מה צריך עוד כדי להיות מבסוט מהחיים. בסוף המפגשון ה
מוסרת לי שקית יפה סגורה - משלוח המנות הראשון לקראת פורים
וללא קשר להגרלות ,אלא מתוך מחשבה לשמח
ואכן שימחת ומאוד. כמובן שרציתי לבדוק מה יש בפנים אך נאמר לי שאם אפתח יהיה לי עסק עם
והיא תהפוך אותי ל
התאפקתי עד הערב,מסרתי את החבילה לעדן ותוך שניות אני שומעת "איזה טעיםםםםםםםםם,ממש טעים...." ואז אני קולטת את בתי הבררנית עם פה מלא מאפינס ,מחבקת את השקית ולא נותנת לאחותה אפילו להציץ בפנים
. שקית מלאת מאפינס מגרים וטעימים(בלילה הצלחתי לטעום),ממתקים וברכה-איזה כיף!!!
יקרה. בערב התקשרה אלי אמא מהבית ספר שבשבוע הבאה הפעילות של "בית מארח" אצלה בבית. היא אומרת לי" תראי,אני קניתי קמח ללא גלוטן ורוצה להכין עם הילדים אוזני אמן ,איך אני מחליפה את הקמח הרגיל? מיד שלפתי את המתכון של בישולה,שלחתי במאיל,הרגעתי אותה שאתן לה קמח טפיוקה ושקדים ,עניתי לה לכל השאלות וכך עוד פעילות בבית הספר תעבור לה בשלום. נרדמתי עם חיוך על פניי - כל כך נעים ומחמם את הלב ההתחשבות,הרצון לשמח ללא תנאי. אז תודה ל
ולאמא של מאי

CATS7

New member
../images/Emo13.gifחיוכים ועוד ..

אכן מתי ואנוכי נפגשנו בכיף ענקי לבראנץ' מפנק בשד' יהודית. חיוכים וקשקושים מהולים במגוון טעמים (המקום לא "כשר גלוטנית")שיכלו להימשך שעות. ומשהו מעצבן לגבי היום עיון - בכניסה היו 2 שולחנות עמוסי עוגות רגילות ועוד שולחן עמוס בעוגות עם אישור "כשר למהדרין" ומיד חשבתי : למה רק עוגות, למה אין משהו ללא גלוטן / ללא סוכר / ללא ערך קלורי גבוה. דימיינתי את אורין מגיע למקום כזה בעתיד או את הבעל המתקתק. אוףףףףףף במשוב שנתבקשנו לתת בסוף היה סעיף "חוות דעת על הכיבוד" - כתבתי (נשבעת שבעדינות) את דעתי והמלצות לעתיד. לדעתי יש להעיר ולהאיר במקרים כאלה. אין סיבה לא להניח לפחות פירות על שולחן אחר. ולחיוך שלא הספקתי לכתוב בשבוע שעבר -
חייכתי כשחלמתי שמתחילים לשווק ביצים קשות (אני יודעת ..
). הביצים הקשות נמכרות בקרטון של 12 כמו הרגילות רק שהקרטון בצבע ירוק וכתוב בגדולללל בצבע צהוב "ללא גלוטן" .. אני לא רוצה לחשוב מה מסתתר לי עוד בתת מודע ..

net the jet

New member
../images/Emo6.gif אני הייתי מיד הולכת לאיזה פיענוח....

ביצים קשות....

d a p h n a

New member
אני חייכתי....

כשדיברתי אתמול עם אמא שלי, שנמצאת עכשיו בטורונטו, והיא אמרה לי "את יודעת, ישבתי אתמול עם חברה בבית קפה כאן, והיו להם המון דברים שמסומנים נטולי גלוטן, ואכלנו כל מיני דברים והיה מעולה! רק תזכירי לי, לפני שאני באה אליכם לפסח, שאני אקפוץ לשם כדי להביא לחנן משהו." אני יודעת, זה משהו קטן - במיוחד כי כל הצדדים של המשפחה הבינו מההתחלה שהנושא של הצליאק הוא חשוב ולא היו לנו בעיות גדולות (כמו שלפעמים מתוארות כאן). אבל בכל זאת - זה שגם כשאנחנו בכלל לא שם והיא נמצאת עם חברה בבית קפה היא זכרה את העניין הזה - העלה לי חיוך.

CATS7

New member
../images/Emo24.gifאמא נשארת אמא בכל מרחק../images/Emo13.gif

net the jet

New member
זה מזכיר לי, שכל מיני אנשים שאני מכירה

מעדכנים אותי שראו או שמעטו על חנות או מוצר ללא גלוטן, תמיד זה מלווה ב"את בטח כבר יודעת... אבל ליתר בטחון"....

net the jet

New member
גם לי היה חיוך גדול... אתמול כשהכנתי את

המטעמים למשלוח מנות וגם עוגה לבת מצוה של חברה שיש לה צליאק..... כי יכולתי ללקק ולאכול פירורים בלי חשבון
( מחר אני כבר לא אחייך כשאני אעלה על המשקל... אבל מילא
)

daniela21

New member
גם אני חייכתי השבוע

שבזכות רשת שופרסל יש לי שוקולד טעים ברמות (מריר אוורירי) שהוא נטול גלוטן, ללא חלב וככל הנראה ללא תירס (ותתפלאו לדעת שזה נדיר). איזה כיף!! כל יום אכלתי חצי חבילה, עכשיו אני מנסה לחזור לכמויות שפויות יותר.

מתי11

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif../images/Emo211.gif../images/Emo3.gifאיזה כיףףףףףףףףףףףף

daniela21

New member
שוקולד אוורירי מריר של שופרסל

אריזה אדומה, כל קוביה מאד עבה ועם חורים קטנים. את החלבי אני לא יכולה ובאופן כללי אני לא אוהבת מריר, חוץ מהשוקולד הזה שהוא כ"כ טעים...!

טליאמתי

New member
אחפש אותו:) אני אוהבת דווקא את המריר

השוקולד הזה הוא של FREY? האמת שאני משתמשת בהם כי נכתב כאן שוב ושוב שהם כשרים אבל קצת מודאגת כי ראיתי שוקולדים שלהם בשופרסל, באריזה המקורית של החברה, והיה מצויין שמכיל. הייתי מעדיפה להימנע מהם אבל לא מצאתי שום שוקולד אחר לאפיה ולמאכל עם טעם נורמלי.

למעלה