פענוח בדיקות

izikהיחיד

New member
שאלה דחופה

ביום שישי עשיתי בדיקה דם בטא והיה לי בטא 69 ביום ראשון עשיתי שוב והיה 173 האם זה טוב והאם זה אומר שיש לי תאומים כי עברתי הפריה מבחנה מה הסיכוי תודה מנעמי לוי

izikהיחיד

New member
שאלהה דחופה

ביום שיש עשיתי בדיקה דם בטא יצא 69 אבל ההורמונים שלי היו נמוכים נתנו לי זריקות וכדורים לחיזוק ביום ראשון עשיתי שוב בדיקה בטא ויצא לי 173 האם זה טוב והאם יש סיכוי לתאומים כי עברתי טיפול הפריה חוץ גופית אנא ממכם תשובה תודה נעמי לוי

princess78

New member
ד ח ו ף - תוצאות בדיקות דם באזור הביוץ

שלום לכולם, היום קיבלתי את תוצאות בדיקת הדם שלי שביצעתי באזור הביוץ. התוצאות שקיבלתי הן : E2 - 1153 PMOL/L PROGESTERONE - 1.90 NMOL/L מוזר לי שה-E2 מעיד על ביוץ, אבל ה-PROGESTERONE אולי לא. האם ה-PROGESTERONE אמור לעלות יותר מאוחר ? אשמח לשמוע את דעתכם בנושא מאחר ואני במתח. בברכה, PRINCESS78

purple17

New member
התוצאה תקינה

ומתאימה לעובר אחד, אבל עד שלא עושים US אי אפשר לדעת בודאות. בפעם הבאה עדיף שתשאלי שאלות על הריון בפורום של הריון אחרי טיפולים ולא כאן.

רגע רגע, למה להיות במתח?

אסטרדיול אינו מעיד על ביוץ. רמתו מידה על מספר הזקיקים וגודלם. אם קיבלת טיפול הורמונלי, כדורים או זריקות, יתכן ויש יותר מזקיק אחד. האם בצעת US לבדיקת מספר הזקיקים וגודלם? הפרוגסטרון אכן מעיד שאת לפני ביוץ. ביוץ מתחיל סביב פרוגסטרון 5, ושבוע אחרי הביוץ מגיע לערכי שיא של 50-100.

שישון

New member
בביוץ הפרוגסטרון אמור להיות נמוך

והוא עולה לאחר התרחשותו. בהצלחה

princess78

New member
תוצאת הברזל נמוכה מאד

ממבט נוסף בבדיקות הדם שלי אני רואה את תוצאת הברזל ! מינימום צריך להיות 50 ומקסימום צריך להיות 170 והתוצאה שלי היא 20.7 !!! כך שאני מבינה שעלי לטוס ולטפל מייד בנושא. שאלתי : האם זו יכולה להיות סיבה לאי כניסה להריון ? אודה לתשובות בנושא. בברכה.

princess78

New member
שאלה דחופה בעניין תוצאה נמוכה של הברזל בדם

ממבט נוסף בבדיקות הדם שלי אני רואה את תוצאת הברזל ! מינימום צריך להיות 50 ומקסימום צריך להיות 170 והתוצאה שלי היא 20.7 !!! כך שאני מבינה שעלי לטוס ולטפל מייד בנושא. שאלתי : האם זו יכולה להיות סיבה לאי כניסה להריון ? אודה לתשובות בנושא. בברכה (סליחה אם חזרתי על הודעתי זו כי רציתי שיראו שזוהי שאלה נוספת, תודה).

שישון

New member
הכפלה יפה ותקינה ../images/Emo9.gif

בעקרון לאחר יומיים אמורה להיות הכפלה. ז"א שאצליך הבטא אמורה הייתה להיות 138 כך שהערכים מצויינים ליום ההכפלה ואת יכולה להיות יותר מרגועה
מערכי הבטא לא ניתן להסיק בוודאות על מספר העוברים שנקלטו, ורק א"ס יוכל לאשר האם מדובר ביותר מעובר אחד. בהצלחה

שישון

New member
אין צורך לפתוח הודעה נוספת

את יכולה להוסיף כל דבר להודעה המקורית שפתחת ע"י הוספת תגובה. פעולה זו נקראת שירשור. אנחנו משרשרות הועדות ולא פותחות יותר מהודעה חדשה אחת ליומיים שלושה, על מנת שהודעות לא תידחקנה לעמודים האחוריים. תודה על ההתחשבות
בהצלחה

שישון

New member
../images/Emo132.gif../images/Emo132.gifפענוח בדיקות../images/Emo132.gif../images/Emo132.gif

פרוגסטרון

עלמה בדיוק מעיד ערך של 28.1 (כשהנורמה בין 19-76) בי"מ 45 אחרי חודש איקקלומין. לפי הבנתי מדובר על ביוץ בשבוע שלפני הבדיקה- משמע ביוץ מאוחר מאוד מאוד. או שאני סתם מתבלבלת? ועוד ניצלו"ש קטן- פרימולט נור עושה בחילות מטורפות?

3קטנה

New member
אומר שהיה ביוץ

לא יודעת להכנס לדקויות של מתי היה הביוץ- 'צטערת.. הדרך הטובה ביותר לאתר ביוץ היא ע"י שילוב של מעקבי זקיקים ובדיקות דם. לא מכירה אישית פרימולוט נור... בהצלחה בולי של בולי

3קטנה

New member
../images/Emo22.gif../images/Emo132.gif../images/Emo22.gif../images/Emo132.gif../images/Emo22.gif

למעלה