קורס מדריכים...

johnniewalker20

New member
../images/Emo131.gifקורס מדריכים...

שלום לחברי הפורום! בשעה טובה אני עומד להתחיל קורס מדריכי חדר כושר בשלוחת וינגייט באת"א. אחרי ההרשמה המהירה דרך הטלפון , המזכירה החיננית הזמינה אותי ל"ועדת קבלה"
,אשר תתקיים ביום שישי. מישהו/י יכול לספר לי מה היא אותה "ועדה"? מה בדיוק הולכים לבדוק? בנוסף , מספר שאלות כלליות על הקורס: 1.האם יש הבדל כלשהו בין הלימודים בוינגייט לבין השלוחה בת"א? 2.האם יש אי אילו הטבות ללומדים בקורס בדומה לסטודנטים רגילים של את"א? 3.האם נוספים תכנים חדשים לקורס מדי שנה ? האם יש התייחסות לחומרים אסורים? כמו כן , שאלה כללית למדריכים מביניכם: עד כמה קשה (בכלליות)למצוא מקום עבודה למדריך שזה הרגע סיים את הקורס? ומהו השכר לשעה המקובל?
מראש על כל תשובה .

Spiritualized

New member
ג'וני (אני מקווה שלא אדום)

קודם כל מברוק!
בקשר לוועדה - לא ממש זוכר בפירוט אבל מדובר במבחנון קטן שלמעשה מטרתו היא לסנן אנשים שממש אבל ממש לא מתאימים לקורס...מי שעלול ליפול במבחנים האלה זה בעיקר אנשים שלא היו בחדר כושר בחיים שלהם ולא קשורים בשום דרך לספורט... 1.למיטב ידיעתי הסילובוס זהה וגם רוב המרצים. ייתכן שיש מרצים שלא מרצים בת"א וההפך ומכיוון שבסופו של דבר הרמה של הקורס תלויה בעיקר במרצים עצמם ייתכן שיהיה הבדל אבל לא משהו רשמי ולא משהו שתוכל לצפות מראש... 2.בוודאי - אתה מקבל תעודת סטודנט למשך הסמסטר או 2 של הקורס ואתה סטודנט לכל דבר מבחינת כל הרשויות.... 3.לא יודע אם כל שנה אבל בהחלט נוספים תכנים ומשתנות גישות....התחום כולו משתנה כל הזמן ווינגייט משתדלים להשאר מעודכנים. לנו למשל אמרו כמה פעמים בקורס על נושא כזה או אחר שאנחנו המחזור הראשון שלומד את זה בצורה כזאת ולפנינו למדו את זה אחרת אם בכלל.... חומרים אסורים?משהו כמו שעה או שעתיים אקדמיות נטו כחלק מקורס פיזיולוגיה(אתה לומד בעיקר למה זה ביג NONO). למדריך שסיים את הקורס כרגע קשה מאוד למצוא עבודה וקשה עוד יותר למצוא עבודה בתנאים טובים... מזל קשרים ויוזמה הם 3 הדברים שאתה צריך...אם יש לך אותם אתה יכול למצוא עבודה גם לפני שאתה מסיים את הקורס
... שכר לשעה?בין 22 ל26 לשעה תלוי מאוד איפה בכל מקרה אי אפשר לחיות מזה בכבוד ומהר מאוד מבינים שזה או אימונים אישיים או למות מרעב
בהצלחה!

johnniewalker20

New member
../images/Emo45.gif תודה על התשובה המפורטת.

אני רוצה להבין , רשתות גדולות כגון "שייפ" , "הולמס פלייס" וכו' לא יקבלו מדריך שזה עתה סיים את הקורס(גם אם הוא סיים בהצטיינות,והוא ספורטאי עם נסיון של 7 שנים) שאין לו קשרים וואט סו אבר? קצת מתסכל...

Spiritualized

New member
נראה לי שאני הולך לבאס אותך רצח

אבל ההפך הוא הנכון.... ברשתות כמו הולמס ושייפ עובדים בעיקר מדריכים שסיימו לא מזמן ללמוד ואין להם נסיון - מכיוון שתנאי העבודה שם כלכך משפילים , שמדריך בעל נסיון לא ירצה לעבוד שם... יתרה מכך - רשתות מעדיפות תמיד מדריכים בלי יותר מדי נסיון מכיוון שלמדריכים כאלה יש הכי הרבה זמן למשמרות והם הכי ממושמעים ויעילים למערכת... הבעיה היא לא שלא מקבלים מדריכים "צעירים" - הבעיה היא שלכל חדר כושר יש סטיפה של איזה 200 קורות חיים של מדריכים כאלה ולכן בלי קשרים ויוזמה רק המזל יעזור לך למצוא עבודה... אני בתחילת דרכי הפעלתי קשרים שלא כלכך עזרו,אבל היה לי מזל ויוזמה ופשוט סימנתי לי 3-4 מכונים שבהם רציתי לעבוד ודאגתי לעבור בכל אחד מהם לפחות פעם בשבועיים לשאול אם השתנה משהו ואם צריכים מדריכים. לבסוף נוצר מצב שזכרו דווקא אותי ולא את ה200 האחרים וברגע שנזדקקו למדריך התקשרו ישר אליי...דאגתי שבכל מכון שיש לי עניין בו הבעלים יכיר אותי ויזכור אותי גם אם הוא לא צריך מדריכים באותו הרגע... בהצלחה!!

johnniewalker20

New member
thanks for the info

ואני חשבתי שעם מחירי המנויים(
)ברשתות הנ"ל , המדריכים יהיו הרבה יותר מנוסים...

למעלה