אני רק שאלה

R o n 2 5 6

New member
לצערך לא

2-6-2 יוצר מצב שיש יותר מ-3 שחקנים באותה עמדה,דבר שמבטל את האימון. נסה לשלב השבוע בין כושר משחק לכושר גופני

o r i z i

New member
תודה לעונים.. ואין אימון בכלל?

או שאני יכול לאמן ג'נרל או כ"ג?

tomash11

New member
תנסה לאמן ג'נרל עם כושר גופני כפי שיעצו למעלה

אין לך מה להפסיד אחרי הכל. במקרה הכי גרוע זה לא יעבוד. כמה חבל שאי אפשר לעלות עם 3 ווינגרים הא?:)

Yogev1982

New member
לגביי הסוג אימון החדש

שמערבב בן שני אימונים. במקרה שאני מאמן קישור אבל רוצה לערבב מעט כושר גופני כמה אחוזי כושר גופני מומלץ לשים ?? תודה לעונים מראש :)

aviv90

New member
אני הייתי ממליץ לך על 5 אחוז כ"ג

כי אני עשיתי ככה והכמעט כל השחקנים שלי עלו ברמה... תנסה

Suli

New member
הם עלו ביום שני כל כך הרבה

מ5% בקושי הם יעלו לבחור שמאמן קישור - 10-15%

tomash11

New member
גם אני הייתי ממליץ על 10-15 אחוזים

לפי ההגיון של שני אימוני סטמינה בסוף עונה ששווים 12.5 מסך האימון הכולל שנתת לשחקנים שלך במהלך עונה אחת, אז לשים על 12-13 אחוזי אימון סטמינה באופן קבוע אמור על הנייר לתת אפקט דומה (ואני חושב שטוב יותר). אני דוקא שמעתי מאנשים שאימנו על 5 אחוז סטמינה שהיו להם ירידות.

goblin32

New member
בקשר למצבים במשחק

מה נחשב מצב ומה לא? כרטיסים נחשבים כמצב? פציעות?

s h a h a r 8

New member
אני חושב שכן

ברגע ששם השחקן מופיע בתיאור המשחק אז זה נקרא מצב לפי דעתי.. חכה לתשובה של מישו ותיק יותר

tomash11

New member
אם אני לא טועה, רק מצבים לשער

מצבים לפי מה שאני יודע נחשבים רק הזדמנויות לשער - כאלה שנכבשו וכאלה שהוחמצו. כל היתר הם דיווחים מהמשחק אבל לא מצבים.

כמה אחוז רמת כושר גופני אני צריך

לכל השחקנים שלי יש מצויין ומעלה כמה אני צריך לשים בשביל שזה פשוט ישאר ברמה הזאת אני לא ממש צריך לעלות להם כושר גופני אלא שישאר באותו רמה אמרו שכל השחקנים עכשיו צריכים כושר גופני, גם השוערים צריכים???

למעלה