מבצעים

lala76

New member
מבצע לתינוקות טריים בסופר פארם

יש ערכה לתינוק ב9.99 לתינוקות שנולדו החל מה1.1.06 בהצגת תעודת לידה מישהו ראה את הערכה? זה שווה? תודה מראש

מכירה

זאת אותה ערכה שבזמנו חילקו דרך שילב יש שם בקבוק אחד ספר פעילות מים מינרלים קטן ובירה שחורה אולי גם מוצץ וזוג גרביים אם אני זוכרת נכון

תאירעות

New member
../images/Emo45.gifראיתי בעיתון וזה נראה שווה

יש שם סימילק,חבילונת של פמפרס,מים מינרליים,זה נראה שווה בהחלט. (אם מישהי לא רוצה אני מוכנה לקנות במקומה....)

barbamama

New member
האגיס במגה

ראיתי את הפרסומת לפני שעה ואכן מתחיל שם מבצע עד יום חמישי, האגיס 1+1 בקניה מעל 200 ש"ח. (אני לא רצה, בד"כ הם מקפיצים את המחיר של ההאגיס בהתאם וגם ככה מגה יקרה)

הם לא הקפיצו את המחיר

ביום שישי היינו שם וזה עלה 70 ש"ח לחבילה, וגםהיום חבילה עולה 70 ש"ח חבילה.

barbamama

New member
אם זה עולה 70 ש"ח במקור

אז באמת הם לא צריכים להקפיץ ופרייאר מי שקונה שם.

Tula1

New member
אז הנה הזדמנות מצוינת "לדפוק" אותם

מה רע בחבילה ב 35 ש"ח? אני כן רצה לשם (ברגע שאמצא בייביסיטר). 4 קופסאות מטרנה מסדרות את עניין ה 200 ש"ח (המטרנה במגה יקרה בשקל אחד מהשופר סל דיל)

לא הבנתי מה הבעיה?

בגלל זה קוראים לזה מבצע. למה פרייאר מי שקונה שם? הם עושים מבצע ובמבצע בדר"כ מורידים מחיר ועושים את הקניה כדאית.

שבוע שעבר קניתי ב60 ש"ח. מחיר

רגיל של "זול פה". אבל עדיין שווה אם שניים ב-70. רק לא לשכוח שהמבצע רק להאגיס פרידום...

למה???

איפה את יכולה למצוא חיתולים בכלל והאגיס בפרט ב30 ש"ח? גם כשניסנו בפורום לקנות בקניה מרוכזת מעל 500 חבלות המחיר הכי טוב שהגיעו אליו הוא 57 ש"ח. חוץ מזה שמספיק לעשות את הקניה השבועית ומגיעים ל200 ש"ח. זה לא שמשלמים 200 ש"ח ולא מקבלים בתמורה כלום. את קונה ב200 ש"ח דברים שאת זקוקה להם בבית. גם אם עבור המוצרים שקנית ( בתוך ה200 ש"ח) שילמת יותר ממקום אחר, עדיין המחיר לחבילת האגיס הוא זול מאוד מאוד מאוד.

hadasba

New member
גם המחירים שם לשאר הדברים מאוד

יקרים מבמקומות אחרים אז צריך באמת לעשות אם החישוב האם זה משתלם .

האגיס - בשפע שוק 2 ב-90

בקניה מעל 100 ש"ח. אנחנו קנינו מעל 200 ש"ח (סימילק, שגם זול מאוווד שם 29 ש"ח) 5 קופסאות ועוד כמה דברים, והסכימו שנעשה בשני חשבונות וניקח 4 חבילות האגיס.

כן, ראיתי גם אבל זה רק

האגיס פרידום (הירוק).האם מישהיא יודעת לעד איזה משקל יש את זה?

Tula1

New member
צריך להשקיע 200ש"ח בנוסף?

או אפשר לקנות למשל 3 חבילות (210 ש"ח)ולקבל עוד 3 חינם?

למעלה