שרשור המכירות הגדול

mg6006

New member
הקפצות ../images/Emo70.gif

מי שזקוק להקפצה, שיפנה אליי בהאטמייל- שם משתמש Kinglir שיתאם איתי לפני שמוציא למיכרה לא מקפיץ אם המחיר נראה לי גבוה ו/או תואם את מחירי השוק.

o r i z i

New member
חלוץ.. היה שווה?

נקנה כחיזוק מיידי להתקפה. עלה 705,000. שמתי לב שהמחירים נעים סביב ה650,000. Gustave Vasseur (122719245) בן 21, בכושר משחק מצוין, בריא. בחור שנוי במחלוקת, חם מזג והגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות גרוע. לאום: France מדד כישורים (TSI): 2 110 שכר: 4 800 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: zifroni אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: עלוב שוער: איום קישור: חלש מסירה: טוב משחק אגפים: סביר הגנה: בינוני הבקעה: טוב מצבים נייחים: עלוב שערים בקריירה: 5 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 0 שערי גביע העונה: 0

itc11

New member
שני קשרים ישראלים

העתקתי מהשרשור הישן: אני קצת בספק אם המחיר שלהם היה שווה או שהוא גבוה מידי 1. עלה 6 מיליון Niko Rachimi (14649363) בן 28, בכושר משחק בינוני, בריא. בחור נעים, חם מזג והגון. בעל נסיון מצוין וכושר מנהיגות חלש. התמחות: מהיר לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 50 170 שכר: 000 NIS 198/לשבוע בעלים: Beitar_Raanana אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: טוב שוער: איום קישור: אימתני מסירה: עלוב משחק אגפים: עלוב הגנה: בינוני הבקעה: עלוב מצבים נייחים: גרוע 2. עלה 7.5 מיליון Rani Klinger (17053496) בן 28, בכושר משחק סביר, בריא. אני דובר Hebrew! בחור נעים, סוער והגון. בעל נסיון מעולה וכושר מנהיגות עלוב. התמחות: בלתי צפוי לאום: flag Israel מדד כישורים (TSI): 88 110 שכר: 300 267 NIS/לשבוע בעלים: Beitar_Raanana אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: שמיימי מסירה: בינוני משחק אגפים: בינוני הגנה: טוב הבקעה: בינוני מצבים נייחים: חלש אז מה אתם אומרים היה שווה או שהמחיר יקר מידי?

IJohnYI

New member
חלוץ עם ס"פ

מדד כישורים = 500 , בן 22, בכושר משחק עלוב בעל נסיון איום וכושר מנהיגות גרוע כושר גופני: גרוע שוער: איום קישור: גרוע מסירה: בינוני משחק אגפים: בינוני הגנה: עלוב הבקעה: מצוין מצבים נייחים: נהדר נקנה ב-1450000 אני פשוט חייב סט פיססן לקבוצה... P: היה שווה?

IJohnYI

New member
באסה.. :/

בכל מקרה, זה סוג השחקי שהייתי צריך- יש לו משחק אגפים, ככה שהוא ישחק חלוץ לאגף ככל הנראה (אני משחק התקפה מהאגפים), מסירה לא רעה והכי חשוב- ס"פ.. טוב נו.. באסה :/

IJohnYI

New member
זה פחות מפריע

תוך שבועיים-3 זה עולה לפאסבל ובדיוק אז יהיה לי את משחק העונה שבו אני אזדקק לו.

מאמן עתידי

Pietro Nicoletti (45708169) בן 31, בכושר משחק עלוב, בריא. בחור בעייתי, מאוזן והגון. בעל נסיון טוב וכושר מנהיגות טוב. התמחות: חזק לאום: Italia מדד כישורים (TSI): 770 שכר: 4 560 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: maccabi_honda_haifa אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: גרוע קישור: טוב מסירה: חלש משחק אגפים: עלוב הגנה: עלוב הבקעה: סביר מצבים נייחים: עלוב זה מפריע שהוא בעייתי? עלה 1,915,000 היה שווה?

זונע

New member
לא, זה לא מפריע שהוא בעייתי

אל תשגעו לו את השכל...ההשפעה, אם בכלל, היא ממש קטנה.

avish12

New member
ווינגר אאוט

Bill Guggenberg (84038450) בן 21, בכושר משחק בינוני, בריא. בחור נעים, חם מזג ובלתי הגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות חלש. לאום: Deutschland מדד כישורים (TSI): 4 220 שכר: 10 320 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: FC higayon אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: חלש שוער: איום קישור: בינוני מסירה: בינוני משחק אגפים: יוצא מן הכלל הגנה: סביר הבקעה: איום מצבים נייחים: בינוני כבר היה שלי ב-2.55 מיליון, הצעה שנייה (המחיר המבוקש היה 2.5), ובדיוק באלפית שנייה האחרונה (נו, זה ההומור של העולם....) בא אחד מצרפת, הציע, וגרם לי לקנות אותו ב-3.01 מיליון. היה שווה במחיר הסופי?

הגנה אקס' היה שווה?

נקנה ב-805 אלף Tommy Naumann (60918557) בן 25, בכושר משחק טוב, בריא. בחור שנוי במחלוקת, חם מזג והגון. בעל נסיון עלוב וכושר מנהיגות עלוב. לאום: Danmark מדד כישורים (TSI): 1 200 שכר: 4 800 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: niv999 אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: חלש מסירה: איום משחק אגפים: עלוב הגנה: מצוין הבקעה: עלוב מצבים נייחים: גרוע שערים בקריירה: 8 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 0 שערי גביע העונה: 0

למעלה