שרשור המכירות הגדול

michaeler

New member
יש לי קשר אחד.. לא יודע אם הוא מתאי

ם לך, המספר - 69504332. תבדוק ותגיד אם אתה צריך. (אל תתיחס למחיר, זה למקרה שיהיה נס, כי אני במינוס 2.6 מליון כרגע. אם אתה רוצה אותו נעשה מחיר טוב). הוא ישראלי, אגב.

michaeler

New member
בטח:

בן 22, בכושר משחק סביר, בריא. בחור נעים, רגוע וצדיק. בעל נסיון עלוב וכושר מנהיגות טוב. לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 1 140 שכר: 3 200 NIS/לשבוע בעלים: FC-micha-Ashdod אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: טוב מסירה: עלוב משחק אגפים: חלש הגנה: בינוני הבקעה: גרוע מצבים נייחים: עלוב שערים בקריירה: 9 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 3 שערי גביע העונה: 0 תכונות באנגלית:
Stamina: excellent Goalkeeping: disastrous Playmaking: solid Passing: poor Winger: weak Defending: inadequate Scoring: wretched Set Pieces: poor​

michaeler

New member
כמו שכתבתי, מליון זה למקרה של נס../images/Emo13.gif

אני צריך כסף דחוף, וקניתי אותו ב455... בוא נתחיל מזה, כמה אתה מוכן להוציא עליו?

alonr12

New member
תראה

אני הייתי מתחיל בהצעה של 5 אלף, ועולה יחד עם כל מי שיעלה, לא יעלו? מה טוב, נקבל ב 5. אבל בגלל שאתה שמת מינימום של מיליון זה לא כלכך מאפשר לי [ואני משער שלאף אחד אחר] להציע איזה שהוא מחיר ריאלי. אבל כמו שאתה אומר, נקווה בשבילך לנס.

michaeler

New member
../images/Emo6.gif

אחרי שהמכירה תסתיים אני יכול להתחיל למכור אותו שוב, אבל זה בחיים לא יהיה ב0. הסכום המינימאלי בו תתחיל המכירה שלו הוא ב500 אלף. אני חושב שכדאי שתחפש קשר אחר...

למכירה שוער טוב בן 19

מס' שחקן:135571692 בן 19, בכושר משחק סביר, בריא. בחור נחמד, סוער וצדיק. בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני. TSI: 4860 כושר גופני: גרוע שוער: טוב קישור: איום מסירה: גרוע משחק אגפים: איום הגנה: איום הבקעה: איום מצבים נייחים: איום 800,000 ש"ח

למכירה: שוער, סביר בן 23

מס' שחקן: 118516218 בן 23, בכושר משחק עלוב, בריא. בחור נעים, רגוע וידוע לשמצה. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות בינוני TSI: 1130 כושר גופני: טוב שוער: סביר קישור: גרוע מסירה: איום משחק אגפים: גרוע הגנה: איום הבקעה: איום מצבים נייחים: סביר 50,000 ש"ח

למכירה: חלוץ כושר הבקעה בינוני

מס' שחקן 27208096 בן 29, בכושר משחק עלוב, בריא. בחור נחמד, מאוזן ובלתי הגון. בעל נסיון חלש וכושר מנהיגות גרוע. TSI: 340 כושר גופני: מצוין שוער: גרוע קישור: חלש מסירה: בינוני משחק אגפים: חלש הגנה: חלש הבקעה: בינוני מצבים נייחים: עלוב 5,000 ש"ח

alonr12

New member
תראה

אני הייתי מתחיל בהצעה של 5 אלף, ועולה יחד עם כל מי שיעלה, לא יעלו? מה טוב, נקבל ב 5. אבל בגלל שאתה שמת מינימום של מיליון זה לא כלכך מאפשר לי [ואני משער שלאף אחד אחר] להציע איזה שהוא מחיר ריאלי. אבל כמו שאתה אומר, נקווה בשבילך לנס.

הנה השחקן שלי. אם אתה רוצה.....

אני אוציא אותו למכירה ב50 אלף. נראה לי די הוגן. Massimiliano Faggiano (72394993) בן 25, בכושר משחק עלוב, בריא. בחור נעים, מאוזן וישר. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות עלוב. לאום: Italia מדד כישורים (TSI): 650 שכר: 4 200 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: Jack Daniels LTD אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: טוב שוער: איום קישור: טוב מסירה: חלש משחק אגפים: גרוע הגנה: חלש הבקעה: חלש מצבים נייחים: בינוני שערים בקריירה: 3 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 0 שערי גביע העונה: 0

tablul

New member
קבל..

Ivo Matthijsse (48133657) 31 years, passable form, healthy A nasty fellow who is temperamental and honest. Has passable experience and passable leadership abilities. Nationality: Nederland Total Skill Index (TSI): 1 390 Wage: 6 240 NIS/week including 20% Bonus Owner: the_snailsteam Warnings: 2 Injuries: Healthy Stamina: excellent Goalkeeping: disastrous Playmaking: excellent Passing: weak Winger: poor Defending: poor Scoring: inadequate Set Pieces: wretched בן 31 אבל הוא רק ירד מפורמי לפני כמה אימונים... ניסיון מצוין והוא עומד לעלות לסוליד ניסיון ממש בקרוב (שיחק אצלי הרבה משחקי ליגה ושני משחקי גביע אאל"ט. יהיה אחלה מאמן עתידי.

tablul

New member
קבל 2..

Radboud Gelok (31482203) 35 years, inadequate form, healthy A sympathetic guy who is calm and honest. Has passable experience and passable leadership abilities. Nationality: Nederland Total Skill Index (TSI): 120 Wage: 3 120 NIS/week including 20% Bonus Owner: the_snailsteam Warnings: 0 Injuries: Healthy Stamina: weak Goalkeeping: disastrous Playmaking: solid Passing: passable Winger: disastrous Defending: wretched Scoring: poor Set Pieces: passable אומנם קצת זקן אבל מאמן עתידי מצוין, גם הוא אמור לעלות רמה בניסיון לא עוד הרבה זמן. נ.ב אני חושב שטעיתי לגבי הראשון. אני לא זוכר אם זה היה הוא שירד רמה או מישהו אחר.

זונע

New member
מה אני אעשה איתם?

הראשון עם אקסלנט בתכונה ראשית ואין לי כסף לזה. השני עם סטאמינה וויק...

למעלה