שרשור המכירות הגדול

בושו02

New member
פעם שלישית גלידה

Ludwig Ebertseder (71766243) בן 23, בכושר משחק סביר, בריא. בחור בעייתי, מאוזן והגון. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות עלוב. מדד כישורים (TSI): 10 640 כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: מבריק מסירה: עלוב משחק אגפים: חלש הגנה: חלש הבקעה: עלוב מצבים נייחים: גרוע עלה לי 4 מליון וחצי שווה??

גינגי5

New member
אחרי חיפושים רבים:

Tomas Larsson (20378940) בן 29, בכושר משחק בינוני, בריא. בחור נחמד, חם מזג ובלתי הגון. בעל נסיון חלש וכושר מנהיגות עלוב. התמחות: חזק לאום: Sverige מדד כישורים (TSI): 1 340 שכר: 5 640 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: The Crazy Red Head אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: מצוין מסירה: חלש משחק אגפים: עלוב הגנה: עלוב הבקעה: חלש מצבים נייחים: חלש שערים בקריירה: 31 שלישיות בקריירה: 0 שערי ליגה העונה: 3 שערי גביע העונה: 2 עלה חצי מיליון

בסכום של 1,695,000 שווה ?

Brasílio Catinga (116325735) בן 20, בכושר משחק poor, healthy בחור pleasant guy, calm וdishonest. בעל נסיון disastrous וכושר מנהיגות poor. לאום: Brasil מדד כישורים (TSI): 1 270 Wage: 4 680 NIS/week כולל 20% בונוס Owner: gominha Warnings: 0 פציעות: בריא Stamina: weak Goalkeeping: disastrous Playmaking: weak Passing: passable Winger: formidable Defending: poor Scoring: weak Set Pieces: poor

TheOrion

New member
החלפת שחקנים אצל האריות

הרגע נמכר מאריות בלם מאגניפיסנט ובועט בעיטות חופשיות אוטופי בן 26 עם סוליד נסיון העונה במחיר של 7,225,000 ש"ח. במקומו נקנה החמוד הבא:
Itzik Hadad (72881098) 21 years, excellent form, healthy A controversial person who is temperamental and dishonest. Has wretched experience and weak leadership abilities. Nationality: Israel Total Skill Index (TSI): 25 130 Wage: 32 100 NIS/week Owner: Hadera-Lions Warnings: 2 Injuries: Healthy Stamina: solid Goalkeeping: disastrous Playmaking: poor Passing: poor Winger: inadequate Defending: world class Scoring: poor Set Pieces: inadequate​
ברמה אחת יותר גבוה, צעיר, עם רמת פיסס התחלתית נחמדה להרכב פותח וישראלי(משכורות רבותיי. אני משלם לו פחות משכורת מלבלם הזר שמכרתי). מנגד, נסיון שלו הוא וורצ'ד בלבד. אני די מרוצה מהמכירה, כי בסופו של דבר הרווחתי יותר ממליון ש"ח מההעברה הזו, ואני צפוי להרוויח גם קצת ציוני הגנה

TheOrion

New member
קח אתה עם ספשיאלטי.

לא מצאתי טוב יותר, או באיכות דומה עם מחיר כזה. בטח ובטח לא באותה רמת משכורת.

M A R L E Y

New member
היה שווה 1795000 ??

Matei Dina (95040865) בן 20, בכושר משחק עלוב, בריא. בחור נחמד, מאוזן וידוע לשמצה. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות גרוע. לאום: România מדד כישורים (TSI): 2 550 שכר: 6 600 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: himalaya אזהרות: 1 פציעות: בריא כושר גופני: טוב שוער: איום קישור: עלוב מסירה: עלוב משחק אגפים: יוצא מן הכלל הגנה: חלש הבקעה: חלש מצבים נייחים: בינוני

IJohnYI

New member
חבל שאין משניות..

מסירה הייתה הופכת את השחקן למאוד משתלם

IJohnYI

New member
2 קשרים מצויינים!

Yaron Ovadia (97876912) בן 21, בכושר משחק בינוני, בריא. בחור נעים, שליו וישר. בעל נסיון גרוע וכושר מנהיגות חלש. לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 1 360 שכר: 4 300 NIS/לשבוע בעלים: Maccabi PaShA אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: גרוע קישור: מצוין מסירה: גרוע משחק אגפים: חלש הגנה: עלוב הבקעה: חלש מצבים נייחים: גרוע ב- 405000 שקל בלבד ו- Lari Tuunanen (110595570) בן 19, בכושר משחק סביר, בריא. בחור שנוי במחלוקת, רגוע והגון. בעל נסיון איום וכושר מנהיגות בינוני. לאום: Suomi מדד כישורים (TSI): 1 110 שכר: 4 080 NIS/לשבוע כולל 20% בונוס בעלים: Maccabi PaShA אזהרות: 0 פציעות: בריא כושר גופני: מצוין שוער: איום קישור: מצוין מסירה: גרוע משחק אגפים: חלש הגנה: גרוע הבקעה: גרוע מצבים נייחים: חלש ב-540000 :) היה שווה?

R o n 2 5 6

New member
מה זה הדבר הזה?../images/Emo2.gif

מתי קשר אקסלנט בן 21 עולה פחות מחצי מיליון?:| בכל מקרה תתחדש,המחירים טובים. חבל שאין להם משניות או ספשלאטי..

זונע

New member
אני מחפש בנרות קשר סוליד

המחירים פתאום עלו בטירוף(בטח בגלל ההודעה החדשה) ואני לא מצליח למצוא קשר במחיר הוגן. בקיצור, אם יש לכם קשר סוליד מקסימום עד גיל 28, עם מסירה וויק-אינד וסטאמינה אקסלנט, תודיעו לי.

אתה מוכן להתפשר על גיל 30 ?

Grigory Dudarev (45367955) בן 30, בכושר משחק solid, healthy בחור nasty fellow, balanced וhonest. בעל נסיון weak וכושר מנהיגות inadequate. Speciality: Technical לאום: Israel מדד כישורים (TSI): 1 570 Wage: 3 900 NIS/week Owner: beitar yahud Warnings: 0 פציעות: בריא Stamina: excellent Goalkeeping: disastrous Playmaking: solid Passing: poor Winger: poor Defending: inadequate Scoring: passable Set Pieces: inadequate למכירה על 35 אלף ש"ח

זונע

New member
לא, מ-3 סיבות

1.כל המטרה שלי היא להצעיר את הסגל, כי כולם אצלי זקנים בטירוף. 2.אני מחפש לפחות מסירה וויק. 3.נגיד הייתי מוכן לקנות בן 30, נסיון וויק זה ממש נמוך ולא מצדיק את ההתפשרות.

למעלה