לוחות הפורום

dixie chick

New member
../images/Emo130.gifלוחות הפורום../images/Emo130.gif

היי כולם רציתי רק ליידע אתכם שהלוחות עודכנו... סידרתי קצת את הקטגוריות, כדי שיהיה יותר נוח להבין מה נמצא איפה. מחקתי כלמיני זבלה שלא קשורות לפורום והודעות ענתיקה. ו.. עכשו נותר רק להתחיל לפרסם! היתרונות: אם כולנו נדע שהלוחות קיימים ונבקר שם מדי פעם, תהיה הרבה תנועה ויותר קל למצוא דברים שמחפשים כי הכל מסודר ומתוייק. הודעה של ציוד בפורום עצמו תעלם אחרי שבוע- שבועיים לדף הבא, ובלוחות היא תשאר גם אחרי שההודעה בפורום תעלם. כל פעם כשמישהו מחפש משהו (חווה, סוס, ציוד) נוכל להפנות אותו ללוחות, או בקישור להודעה הרלוונטית בלוח, וככה לא נצטרך לכתוב כלפעם את הפרטים מחדש. בגלל שאנחנו גם קהילה קטנה לאללה, אפשר לעקוב אחרי מי מפרסם מה, ואנחנו מכירים וסומכים אחד על השני (למשל אם אני אפרסם כאן סוס זה לא יזכה לאותו יחס כמו הודעה של איזה חאפר באתר של ההתאחדות למשל). במבט קצר בלוחות השבוע גיליתי כבר סוס חדש למכירה למשל, הודעה שהיא חדשה ועדכנית. אז שווה להתחיל להסתכל ולהיות מודעים... תהנו!

dixie chick

New member
../images/Emo91.gifחמה! מתחבאת בלוחות...

מודעה קטנה ובת חודשיים כבר, של מישהי שמוכרת מברשות חדשות דנדשות של אוסטר. לכל מי ששואל את עצמו אוס-מה? אז דבר ראשון שיפתח את האתר שלהם (קישור מצורף בהודעה בלוח)... ו... שידע שזאת אחת החברות סוג א' א' למברשות מצויינות ונחשבות בעולם הסוסים (נוחות, עמידות, בקיצור הרבה יותר ממה שהיית מצפה) ו... בגלל שהן במקרה הזה יד שניה (למרות שהן חדשות הן בכל זאת לא מחנות אלא ממישהי שקנתה אותם ולא עושה בהם שימוש בכלל), גם יש להן סבבה של מחיר! אז במודעה היו שני סטים (היא ביקשה על שניהם 300 ש"ח ביחד), ואני כבר פטרתי אותה מאחד... ויש עוד אחד... אז תהנו... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/luhot_main.asp?Id=382&catId=919

popi199

New member
שאלה בנוגע

יש בלוחות מודעה ישנה שלי על סוס למכירה שזה כבר מזמן לא אקטואלי... איך מסירים???

הורסמאן

New member
לא שמתי לב

שיש כאן עוד מנהלת. הנשים האלה משתלטות על כל חלקה? :)) שיהיה בהרבה מזל, ואני מקווה שלא נתכסח יותר מדי.

למעלה