חפש את המטמון בתפוז

../images/Emo130.gif חפש את המטמון בתפוז ../images/Emo130.gif

שלב 3 בתחרות "מלכת הגיים בויז": חפש את המטמון !!! בקצרה למי שלא בעניינים.. תחרות "מלכת הגיים בויז".. תחרות שאני עושה עם כל מיני שלבים,משימות,חידות וכו'.. ובסוף מקום ראשון תזכה בפגישה עם כל הבויז מקום שני+שלישי- ידברו עם הבויז בטלפון.. מי שרוצה להירשם כבר עכשיו לשלב 3 שמתחיל בעוד כ-שעה מוזמנת להירשם פה: http://www.tapuz.co.il/Communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=18032&msgid=10149632 ותוסיפו אח"כ ת'קומונה למועדפים.. שתהיו הכי מהירים כדי לקבל את כל הפרטים לשלב השלישי!! כל אחד יכול להצטרף, וגם מי שלא השתתף באף משימה עד היום.. לא נורא, יהיו הרבה שלבים והרבה משימות..אז יאללה כולם בואו לחפש את המטמון ואולי לזכות בתואר הנכסף.. בהצלחה לכולם

../images/Emo46.gif למה לפתוחחחחחחחחחחח סתםםם

וואיייייי איזה מעצבןןןןןן אתת אמאאאאאאאאאאאאאאאאא

טוב אני מנצלת את השירשור הזה

כדי להראות לכם סיפור שכתבתי עכשיו כי אני לא רוצה סתם לפתוח שירשור... אם אתם מרשות לי אני יפתח שירשור תהנו... הסיפור בכלל לא קשור למציאות זה הכל בדמיון שלי.. תהנו
שווהה לקרוא תקראו מההתחלה עדד הסוף..! הכל התחיל בזה שראיתי את ההופעה שלהם.. אשכרה נידלקתי עלייהם.. 5 גברים כוסונים מעלפים שרים מהמם ורוקדים שיגעון.! בקיצור מושלמים.. הלכתי עם חברה שלי הטובה עדן להופעה של הגיימבוייז.. היתהה הופעה לפנים..נהננו חבל על הזמן.. עדן:"את זוכרת שיש לנו את הכתובת של ההבנים? ככה מתי שאנחנו רוצות אנחנו יכולות ללכת.." אני:"כן בטחח שאני יודעתת..עכשיו כשיש חופש נוכל ללכתת מה דעתך?אני את ושוהם.." עדן:"סבבה רצח..אבל נוי תכעס עם היא תגלה שאנחנו הולכות ולא לוקחות אותה איתנו.." אני:"טוב אז תביאי אותה מה אני יגיד לך.. אחרי זה אל תתפלאי שלא ניצתלם איתם ולא יביאו חתימות.. כי אנחנו לא היחידות שהולכות לשםם.." עדן:"לא משנה נביא וזהו" אני:"טוב מה אכפת לי תעשי מה בראש לך.." בבוקר שלמחרת.... עדן שוהם ונוי ישנו אצלי...ככה נילך ישר בלי עיקובים.. החלטנו שאנחנו לוקחות רככבת ככה יהיה לנו קל יותר להגיע.. הגענו לרכבת והתיישבנו בקרון האחרון.. באסה...אבלל לא נורא.. וכן מתחיל הסיפור.... אני:"עדן...יש לי הרגשה רעה ואני לא רוצה שהבנות ישמעו." עדן:"מה קרהה ספריי ליי אימאא אלל תפחידי אותיי..." אני.."שתקיייי אלל תצעקיי סתומהה אחתת!" נוי:"מה אתן מתלחששות שם?" אני :"לא סתם כלום שטיותת.." עדן:"טוב מה קרה מה את צועקת עליי סליחהה. מה קרהה נוו ספריי ליי" אני:"לא יודעת אני מרגישההה שמשהו עומד לקרות" עדן:"אליסטוררר מהה עומדד ליקרותת ?!??!" אני:"עדן את רואה את זה שמאחוריינו?הוא ניראה לי מוזר רצחח! חייב להודיעע לנהגג.!!" עדן:"נו מה עכשיו נעצור אותו בגלל זה?" אני:"החלטה שלך..או שאנחנו אומרות לנהג או שאנחנו יורדות בתחנה הבאה.." עדן:" טוב אז בואי נירד בתחנה הבאה...אני יגיד לבנותת" אני:"סבבה...אבל בלי חפירות יותר מידי..!" בקיצור ירדנו מתחנת הרכבת והרגשתי הקלה... ראינו ששאנחנו עוד חצצי שעה ככה מגיעות לת''א אז כבר העדפנו ללכת ברגלל הכיי טוב.. אחריי כמהה ד'ק (אחרי שהרכבת הורידה אותנו) הרכבת נסעה קצת ופתאום שמענוו פיצוץ..! ולא הבנוו מאיפהה זהה בא.. החלטנו להתקדם עוד קצת מאיפה ששמענוו אתת הפיצוץ.. ופתאום אחנו קלטנו את הרכבת שהיינו שם.. ראינו אמבולנסים משטרות מכבי אש... ואז..................

KiSs KiSs KiSs

New member
יפה הסיפור הזה..תמשיכי אותוו!! אבל-

תמשיכי אותו בשירשור סיפוריםםם...ככה הכי נוחחח...

למעלה