חדשה20

New member
../images/Emo13.gif

הי, עוד יום... משעמם לי ממש, ואני לא יכולה להתקדם בעבודה, ואפילו לכעוס על עצמי כמו בן אדם, כמו שצריך, אני לא מצליחה כי היכולת הזו אבדה לי (כן, אני יודעת שיש כאן אנשים שמחייכים לעצמם בשביעות רצון... גם אני מחייכת חיוך קטנטן...). אני מחכה לראות מה יתפתח. הכל תלוי עכשיו בחברה שלי כי לא הייתי מחושבת מספיק מראש ולכן אני לא יכולה לפתור את זה בלי עזרתה (וואו, ממש יוצא לי חשאי... רואים שהתאמנתי בזה...

חדשה20

New member
מה? הוא שלח כבר? לא התכוונתי... יש המשך...

טוב, אחרי שהמחשב החצוף הזה עשה מה שבא לו, אמשיך את ההודעה בנפרד... בקיצור, משעמם... ממש מקווה שזה יסתדר. אני מחכה גם לשמוע פידבק מהמרצה, בנוגע לעבודה, ואם היא לא תענה בזמן, מה שלא נראה לי שהיא תעשה, אתייעץ כבר עם מישהו אחר... איזה מגניב, גיליתי מקודם שהשורה שהוספתי לי למטה מופיעה בכל ההודעות שכתבתי כאן, רטרואקטיבית. מגניב! וחוץ מזה, היה לי קטע משעשע מקודם. אמא שלי סורגת לי סוודר (היא סורגת מהמם), והיא ביקשה ממני למדוד את האורך שבו צריך להיות הרוכסן. אז מדדתי, אבל התחלתי מהצד הלא נכון ולא שמתי לב לזה. ופתאום אני שמה לב שיצא לי מספר ענק, אז אני פונה לאמא שלי "הגיוני שזה 96 ס"מ?"... טוב, היא העמידה אותי על טעותי... וזהו. טוב, הולכת לעשות קצת כושר...
, איזה כיף... אוהבת ושולחת
, סתם כי בא לי...

סתם כי בא לי

עם חיוך שבע רצון ענקי! נחמד שאת דואגת לרשום הודעות טובות מידי פעם. משחרר קצת מהלחצים שיש בפורום עקב מקרים מסוימים שקרו בתקופה האחרונה. (איך החשאיות שלי??) לאב יו סיסטר....

חדשה20

New member
לא מאמינה שאני מגיבה לעצמי שוב, ובכל זאת..

אמממ... גונבה לאוזני השמועה שאולי אנשים מסוימים לא יבינו מה זה רטרואקטיבית... אז זה אומר- על כל ההודעות שנכתבו בעבר, למפרע... מקווה שזה ברור עכשיו... אם לא, רק תשאלו... אוהבת

אמ....

מה זה למפרע? חחחחחחחחחחחח סתם........................ גונבה עלאק... זה בסדר, את יכולה לומר שאני חסרת ההבנה...

למעלה