חדשה20

New member
../images/Emo13.gif

טוב. אני מתעקשת להיות שמחה. לא מוכנה לתת לדברים לדכדך אותי. היה לי יום טוב למדי. היו הרבה דברים ששימחו אותי. ואני לא אתן לדברים להעציב אותי כרגע. טוב, לאחר ההקדמה הזו, אכתוב קצת לעניין... היה לי יום די נחמד. הרבה מחשבות. אני ממש אוהבת לחשוב. זה כזה דבר נחמד. מישהו מבוגר אחד, בכל פעם שהוא היה רואה אותי חושבת, היה אומר לי לא לחשוב כ"כ הרבה... אבל נאי אוהבת לעשות מה שאני רוצה. ולפעמים אפילו דווקא להתמרד...
חשבתי הרבה על הפגישות שלי עם הפסיכולוגית על הרבה קטעים מתסכלים וחסרי טעם שהיו, ועל הדרך למנוע מהם להישנות. שימחתי חברה שלי שהייתה עצובה, כמיטב יכולתי, וזה שימח אותי מאוד. המרצה אמרה לי כל מיני דברים ששימחו אותי. וחוץ מזה, הייתי די מהירה היום, מבחינת ההליכה ממקום למקום, וזה יצר תחושה די שמחה, כמו ילדה קטנה שהיא פעילה ומחייכת, אז הייתי די שמחה היום. ו... חשבתי על זה... ואם אכן אבוא, בעזרת ה', למפגש פורום, אני חושבת שאולי באמת תאהבו אותי. וזה יהיה לי די נחמד...
טוב... אולי זה לא שייך לכתוב את זה כי אני דתיה והרוב כאן לא (עד כמה שהבנתי), אבל אני אוהבת להיות דתיה. אוהבת את הקב"ה ויודעת שהוא אוהב אותי. וזה משמח אותי מאוד. אוהבת את כולם כאן ושולחת הרבה
(וירטואליים, לא להתלהב...).

חחחחחחחחחחחחחח

וירטואליים לא להתלהב... חחחחחחחחחח איזה כיף שהיה לך משמח היום!!!!!!!!! אני מקווה גם מחר.

ms wallflower

New member
כיף לשמוע!

ומה זאת אומרת אם תבואי למפגש??? כשתבואי למפגש!!!! וברור שנאהב אותך!!! ואת אפילו יכולה לחשוב על רעיונות לתוכנית האמנותית... אז שיהיה לילה טוב וכן ירבו הימים הטובים!!!

בנות צער לי אני לא בא למפגש ..לא יכולה

הסברתי כבר לליאל למה במסרים .. סליחה תהנו לכן בנות יקרות אבל אני לא מסוגלת לבו למפגש אין לי כוחות אין סליחה ..מירני

איזו מקסימה שאת ../images/Emo99.gif

ואגב, גם אני, בלי להיות דתיה, שמחה מאד בקשר שלי עם הכוח העליון שלי ויודעת שהוא [או במקרה שלי - היא] אוהב אותי וזה משמח אותי מאד
דומי

אני התלהבתי מה תעשי לי?הא?!

מה לעשות חיבוקים וירטואלים ממך עושים לי את זה. שמחה שהיה לך יום נעים יפה שלי... לא הבנתי מה לא שייך לכתוב בפורום כי את דתיה?וכל דבר את יכולה לרשום פה...ואני מסורתית נראה לי שמה שרשמת כנראה ממש קשור כי אני לא הבנתי מה לא אמור להיות קשור... ובעזרת השם אני ואת נבוא למפגש פורום=] לילה טוב בובי אוהבת אותך...

חדשה20

New member
וואו... איזה חמודות...

אכן, מקווה שיהיו לי רק ימים טובים, בעזרת ה'... מיסי, שלחתי כמה רעיונות שהיו לי לנטלי במסר, ואני חושבת מדי פעם על עוד, זה פשוט קצת בעיית כי מצד אחד אנחנו כן מכירות. מכירות מאוד. ומצד שני, בחיים לא נפגשנו פנים-אל-פנים... דומי, את כזו חמודה. אגב, אני חושבת שאולי אמורים למצוא לך עכשיו שם חיבה חדש... משהו שיתקשר עם טובלת... מורן... מצחיקה קטנה... וכן, אני אכן חושבת שנבוא ביחד למפגש פורום (ואני ממש ממש בונה על נטלי שיהיה לה תירוץ טוב בשבילי, אחרת...). יום טוב, נשמות. אוהבת את כו-לם! ושולחת
... ראיתי שקצת התלהבתם מזה...

ms wallflower

New member
כל הכבוד על היוזמה!!!

זה באמת בעייתי, אבל בסוף תהיה תוכנית אמנתית... אז כולם ליזום בבקשה רעיונות!! אל תדאגי נחשוב על תירוץ להורים... משהו כמו שאת הולכת לבקר חברה מהלימודים שגרה בצפון?? בינתיים שבת שלום!!

חדשה20

New member
זוג נשמות...

מיסי, האמת שבדיוק דיברתי מקודם עם מישהי, ועלה לי רעיון לעוד משהו שאפשר לעשות... זה לא משהו כזה גדול אבל זה סתם יכול להיות נחמד... בזמני הפנוי (אממ, את מי אני משלה בדיוק שיש לי?), אשלח מסר לנטלי (במחשבה שניה, זה לוקח שצי שניות אז אולי בכל זאת אמצא מספיק זמן כדי לעשות את זה). טובי, אהבתי! איזה באסה, חסר לי ברזל בדם אז הידיים שלי נרדמות די מהר. מקודם זה היה קורה אחרי בערך עשר שניות (כלומר, עוד לא שינה עמוקה אבל תהליכי הירדמות), ועכשיו, רק מלהקליד על המחשב הן מתעייפות... ועוד מקודם דיברתי בטלפון והיד כבר התעייפה... באסה... טוב, שבת שלום, אהובות.

למעלה