מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
חזרתי לשם עם שפירא בגלל איזה

אווו....רחוק........
אתה מגיע לשם שוב בקרוב? אם כן צור עימי קשר במסר אישי.
חזרתי לשם עם שפירא בגלל איזה
פלצן שסיפר שהוא ראה שעובדים שם על תואי רכבת קדת עובדים שם. ד.א 28 שנים הספיקו לי לגור שם לא חוזר רק בארון.

elians

New member
אח אח עמק ב"ש.. איזה נוסטלגיה

נטושות וזנוחות צמוד לגשר שיח חוסן
בעמק בית שאן היתי שם עם שפירא ביום שישי האחרון
אח אח עמק ב"ש.. איזה נוסטלגיה
חברה משם.. מרשפים.. להתעורר כל בוקר.. לזריחה המדהימה מעל הגלבוע... פשוט מקום מהמם!

ה דרומי

New member
ואפילו קרון ישן מוצא רק מה לא שייך

תמונה לג'קסון שפירא במקרה מצא את זה ישר שלפנו ת'מצלמה וצילמנו זוכר במקרה איפה זה?.
לרכבת העמק אלא ל
בשם רכבת העמק. מול הכניסה לכפר יחזקאל

קרון ארגזי אמריקאי ממלחה"ע ה-2

לרכבת העמק אלא ל
בשם רכבת העמק. מול הכניסה לכפר יחזקאל
הקרון המצולם הוא אחד מהקרונות הרבים שנבנו עבור הצבא הבריטי בארה"ב במלחמת העולם השנייה, במספר מצומצם של דגמים, ושירתו בכל רחבי אירופה והמזה"ת. כמו שמאיר שם לב, זה קרון למסילה תקנית, ולא למסילה הצרה. עוד לא יצא לי לראות אף קרון אחר מדגם זה שמור בארץ, אז יכול להיות שזה האחרון שנשאר. קרונות נוספים מהסיוע האמריקאי שקיימים היום בארץ הם קרונות ארגזיים 35 טון (אחד 'שמור' במוזיאון הארץ בתל אביב ואחר קיים עדיין בשטח הרכבת), קרונות מיכל שזרוקים עדיין בקישון (אבל חלקם כבר נגרטו) וקרון גלוי נמוך שמסתובב עדיין בקישון (אני מקווה). ארז, האם יש לך עוד תמונות של הקרון?

ה דרומי

New member
לא לצערי צילמתי רק אותו תמונות

הקרון המצולם הוא אחד מהקרונות הרבים שנבנו עבור הצבא הבריטי בארה"ב במלחמת העולם השנייה, במספר מצומצם של דגמים, ושירתו בכל רחבי אירופה והמזה"ת. כמו שמאיר שם לב, זה קרון למסילה תקנית, ולא למסילה הצרה. עוד לא יצא לי לראות אף קרון אחר מדגם זה שמור בארץ, אז יכול להיות שזה האחרון שנשאר. קרונות נוספים מהסיוע האמריקאי שקיימים היום בארץ הם קרונות ארגזיים 35 טון (אחד 'שמור' במוזיאון הארץ בתל אביב ואחר קיים עדיין בשטח הרכבת), קרונות מיכל שזרוקים עדיין בקישון (אבל חלקם כבר נגרטו) וקרון גלוי נמוך שמסתובב עדיין בקישון (אני מקווה). ארז, האם יש לך עוד תמונות של הקרון?
לא לצערי צילמתי רק אותו תמונות
אחרות יצאו לי דרק אז מחקתי לפני שהעלתי . ד.א אני חושב של שפירא יש וגם הרבה יותר מוצלחות . הם קנו אותו הוא מונח בכניסה מול כפר יחזקאל. לא מצאנו מיספור משהו כי הוא עבר כול מיני שיפצורים שהרסו את הראשוניות שלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה