ערב טוב לכולם

../images/Emo13.gifערב טוב לכולם

לאחר שישראל חיפש את ביתי שבוע שעבר והיה כל כך לא רגוע , החליטו ילדי שצריך לעשות תורנות כל יום משהו אחר ישמח את אבא וכך היה השבוע החל מאתמול הגיע בנינו עם הנכדים משבי שומרון פתחנו שירים רקדו ושמחו עם הסבא ישראל , הכנתי להם ארוחת ערב כולם אכלו ונהנו, התאומים הבנים נשארו בביתם עם כלתי, היום הגיעה ביתי רינת וכשניכנסה הביתה ישראל אומר לה את מתחתנת, חתונה ? והיא משיבה לו כן בקרוב פתחנו שירים הם רקדו אחר כך ארוחת ערב והשמחה היתה טובה, כשהיא עזבה בשעה 6 אחרי רבע שעה הגיע הבן הבכור שגר בווה צוף בהפתעה כי הוא עשה קניות ליד העיר שלנו , ישראל שמח כפליים וכך יעבור כל שבוע ב"ה עם ילדינו כשהם מתאמים בניהם מי ילך לאבא בכל יום ויום לשמח את הוריהם בשעת כאב והנה לכם הכאב מתחיל להצתמצם והאוירה החיובית החלה לפתוח את זרועותיה בתקווה שהאווירה תמשך כך ללא תקלות ב"ה. בשורות טובות לכולם

ronnyw

New member
מחמם לב !!

תענוג לקרוא. כמה טוב שכל המשפחה שותפה !! שיהיו לכם עוד הרבה ימים של שירה ושמחה!!

אריאלה../images/Emo39.gif

איזה כייף זה שכולם נרתמים. את כותבת שישראל שמח אבל אתשמחת יותר- גם בשבילו גם בשבילך וגם בשביל כל המשפחה..... הביחד עושה המון. אור ואהבה רחל

נפלא אריאלה

אני כל כך שמחה בשבילכם שהילדים התגייסו וכל כך מבינים ומוכנים לעזור. אבל אין פלא עם אמא כמוך ובטח גם ישראל אבא נפלא שהם אוהבים. הלוואי שיוכלו להמשיך ולבוא כמה שיותר ולשמח את שניכם, בשורות טובות ושבת שלום , להתראות , טובה

hregev

New member
אריאלה את נהדרת !! ../images/Emo142.gif

בוקר טוב. ברור לי שזה הכל ענין של חינוך של כיבוד אב ואם, שבו אני כנראה מעט כשלתי, אני נמצאת לבד בבעיות האחרונות - שהן מאד קשות ומיום ליום ישנה התדרדרות, אני בבעיה עצומה . אני מצדיעה לך ולישראל. להתראות ביום שני חני

ענתי44

New member
אין כמו משפחה../images/Emo24.gif

איזה ילדים נפלאים יש לכם. מקווה שירבו השמחות במעונכם ושהאהבה המשפחתית תעטוף בחום אותך ואת ישראל ותחזק אתכם. וכמו שאת אומרת אריאלה יקירה.... בשורות טובות.

zs1957

New member
מחמם את הלב

שהילדים נרתמים לשמח את לבכם. שתמיד תהיה בביתכם אווירה של שמחה ,שירה וריקודים. זהבה

למעלה