לא יודעת אפילו איך להתחיל

smartblonda

New member
../images/Emo13.gifלא יודעת אפילו איך להתחיל../images/Emo122.gif

לא מזמן סיימתי מערכת יחסים כבת שנתיים ,והנה שוב אני רווקה
. אני קוראת סמוייה בפורום המדהים הזה מזה זמן רב ,אבל מעולם לא כתבתי או הגבתי מאחר והייתי במערכת יחסים ,אז חשבתי שזה לא יהיה לעניין,מה גם שהאקס היה קנאי בטרוף. כעת שאני שוק רווקה ,משוחררת סוף סוף "מהכלא" שחוויתי איתו ,אני מרשה לעצמי לפתוח הודעה חדשה ,להציג את עצמי ולבקש כי תקבלו אותי לפורום המדהים הזה.
מאוד רוצה להשתלב כאן ,לאור השירשורים המרתקים
והתגובות הכל כך נכונות ,שילוב של רגש +הגיון ,משהו שאני מאוד מתחברת אליו
אז נעים להכיר ,סמארטי
ופליז אל תתחילו עם השאלות בעניין הניק "אוקסימורון" וכדומה
. מקווה כי ההודעה שהעליתי היא במקום ,מאחר וכמעט שכחתי ,איך זה להתחיל מהתחלה

phizik

New member
פתיחה מרשימה.... ../images/Emo13.gif

מזל לרגל השחרור,לטובתך אני מקווה שזה לא על תנאי
וברוכה הבאה ....

smartblonda

New member
../images/Emo6.gif את התנאי כבר ריציתי ,אז כרגע

חופשייה לחלוטין ,עד הפשע הבא
ותודה על קבלת הפנים הלבבית

magenta73

New member
אבל .... אבל....

את בלונדינית ואיך בלונדינית יכולה להיות.... זה כמו שאני לא אגיד שאני רוצה לצבוע את התקרה בבג'... בכל מקרה ברוכה הבאה! ותודה על המחמאות...

smartblonda

New member
בז' צבע מדליק ,מוכנה לעזור לך

לצבוע
. מקסימום נעשה "סולם גנבים" ככה קוראים לזה לא ?! מי שיותר גבוהה תגיע לתקרה . אני כבר מודיעה על 1.62 ,ללא עקבים, ודיי קלה ,לכן כנראה את היא זו, שתשמש כבסיס לסולם

Barvazoom

New member
סמרטי ברוך בואך יקירה!! ../images/Emo152.gif

החתימה שלך יפה... למרות שלי נתקעה שורה אחרת משיר אחר שלה: My heart can't possibly break When it wasn't even whole to start with שיהיה לך בכיף פה אני שמחה שהצטרפת אלינו... מחכה ל"שמוע" אותך פה

smartblonda

New member
Barvazoom המשפט מבטא בדיוק

את ההרגשה שליוותה אותי לכל אורך מערכת היחסים האחרונה, אבל אהבתי בהתחלה,אז התעלמתי מהאינטואיציות החזקות שלי , שהידהדו במוחי ובתת מודע, פשוט שמתי אותם על hold ,התעלמתי והידחקתי . והתוצאה ממעשיי אלו היא ,שסהכ פגעתי אך ורק בעצמי (וליבי כן נשבר לבסוף). אני זו שאשמה במצב ,אני זו שנישארתי למרות ,התת מודע ,שדיבר אליי כל הזמן והזהיר אותי. טעות שלעולם לא אחזור עליה. ולא סתם כתבתי כי "ריציתי את העונש וגם את התנאי" אז עכשיו אני מתחילה ב-clean slate ומקווה סוף סוף לשקט ושלווה בחיי , שעברו ,הרבה תהפוכות בשנתיים האחרונות.

Barvazoom

New member
אבל סמרטי...

אני לא מסכימה עם דבר אחד מכל מה שכתבת (וכתבת יפה...): אין אשמים באהבה. נכון שאינטואיטיבית אנחנו מנסים לנתח את המצב, את הגורמים, את הנוכחים וחסרי הנוכחות שגרמו והשפיעו עלינו במערכת היחסים... אבל בסופו של יום, אהבת אותו, התעלמת מדברים וזה בסדר. כזו היא אהבה, וכזה הוא תהליך הלמידה. אני יודעת שאת לא מלקה את עצמך, את נשמעת לי בחורה עם ראש על הכתפיים ומאוד נחמדה אגב אז תני לעצמך קרדיט שאת היית בדרך הנכונה להבין מה את רוצה בחיים שלך... :) מקווה שלא נסחפתי עם המחשבות שלי בנושא...
**הרי ברור שאני מכניסה לפה גם דברים שעברו עלי...

smartblonda

New member
../images/Emo140.gifתודה לכולם על קבלת הפנים

הכייפית,מבטיחה להשתקע כאן בזמן הקרוב
יש לי הרגשה שאנחנו מדברים את אותה השפה
ובעניין המשפט בשיר שלא הובן הסבר מקיף ינתן בנושא
אבל עכשיו חייבת לרוץ

gilad269

New member
האמת

גם אני קורא אותך סמוי................... מצטער על הזוגיות שנקטעה.לפחות אין לך מישהו קנאי עכשיו. אז ברוכה הבאה סמארטי ואין מצב שלא תקבלי

smartblonda

New member
גילעד תודה על קבלת הפנים החמה

אין על מה להצטער ,אני שמחה שסוף סוף הצלחתי להשתחרר "מהשלשלאות" שמשכו אותי מטה. לא רק שאין מישהו קנאי ,אלא הרבה מעבר לכך ,אני חופשייה לעשות את כל מה שבא לי לעשות,לא ללכת על ביצים יותר. לפי מה שאני מתארת אתה יכול להבין כמה אומללה הייתי במערכת היחסים האחרונה. אז גלעד קבל
ענק בחזרה ושוב תודה על האופטימיות

בת מלכה

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

פססטט... בוא הנה שניה... תתקרבי... יש לי סוד... גמני בולנדה. אבל אל תגלי לאפ'חד. שלא יחשבו שאני... אה... את יודעת... בלונדה!

למעלה