לאשכנזים שביננו

neteniel4

New member
עזוב אותך חביבי

דבר איתי ביניב נסימי..אלון חסון תמיר גל..אורן בן דוד..זוהר ארגוב.. אבל אין מה לעשות אחי..שגיב כהן תותחחחח :) יום טוב נתי :)

ArgovDemon

New member
אלון חסון בשבילך

חיי אדם בין סורגים/אלון חסון כל חיי סגור אני אחרי חומות כל דרכיי דרכים שונות ואסורות טעויות רבות פיזרתי בכל עבר זעקתי לאל נשמעת זה הסבל מדמיין לי את השמש מדמיין לי כוכבים מרירות שנאה והרס חי אדם בין סורגים בליבי אבד הרגש ובורחים לי השנים מפטרל כל יום בחדר וסופר רק צעדים החיים הפכו קרים בתוך גופי אין לי כוח להמשיך ילדה שלי רק רוצה ילדה שאותי תביני בדמעות כותב מכתב אנא סלחי לי מדמיין לי את השמש מדמיין לי כוכבים מרירות שנאה והרס חי אדם בין סורגים בליבי אבד הרגש ובורחים לי השנים מפטרל כל יום בחדר וסופר רק צעדים מאחר שהורשע בפשע אנו בית המשפט גוזרים את דינו מאסר עולם בפועל מאחורי סורג ובריח לאאאאאאאאאאאאא לא לאאאאאאאא מדמיין לי את השמש מדמיין לי כוכבים מרירות שנאה והרס חי אדם בין סורגים בליבי אבד הרגש ובורחים לי השנים מפטרל כל יום בחדר וסופר רק צעדים...

eyal5005

New member
שיר אהבה לאנשים דיכאוניים

"והלילה את ניצבת- למולי כל כך נסערת את קושרת את נפשך אלי ואני אליך אהובה שלי כמה את יפה ובתוכך יפה פי כמה. מבקש לחיות את כל חיי- הכי קרוב אלייך" מי שרוצה את השיר השלם מוזמן לפנות אליי

Ararious

New member
"המזל משחק רק פעם בחיים"

המזל משחק רק פעם בחיים דוד בודה ואביטל אני נזכר בזמנים שהיינו מאוהבים, הבטחנו לא ניפרד לעולמים. איך ברגע של חולשה לא האמנתי בך, חברים עליי השפיעו ובגדתי בך. הייתי המשחק שלך באהבה הזאת, בגלל האהבה הזאת זלגו לי רק דמעות. היית איתי וגם עם אחרת, עם הזמן האהבה שלנו נגמרת. אהבה כזאת לא תחזור לעולמים, המזל משחק רק פעם בחיים. אל תבכי תנגבי את הדמעות, תני לי עוד סיכוי באהבה הזאת. x2 באתי אלייך עם דמעות בעיניי, התחננתי בפנייך שתחזרי אליי. סליחה ניסיתי ממך לבקש, הבטחתי לעצמי שלא אתייאש. אתה חוזר אליי כאילו כלום לא קרה, לאהבה הזאת אין דרך חזרה. אל תחזור את זאת הבגידה לא אשכח, אותך תמיד אוהב אך לעולם לא אסלח. אהבה כזאת לא תחזור לעולמים, המזל משחק רק פעם בחיים. אל תבכי תנגבי את הדמעות, תני לי עוד סיכוי באהבה הזאת. x2 אהבה כזאת לא תחזור לעולמים, המזל משחק רק פעם בחיים. אל תבכי תנגבי את הדמעות, תני לי עוד סיכוי באהבה הזאת. x2

Ararious

New member
יש שיר על חבר של שריף

שהחבר הזה נהרג לו באוטו בתאונת דרכים ששריף עשה (שריף ישב בצהור למי שלא יודע) בני שריף ים של כוכבים בשמיים עצובים בוכים עלייך קשה בלעדייך פרח שנקטף לי היית כמו אח פתאום תוך לילה אתה שם למעלה אתה כה חסר לי מה איתך ספר לי הדמעות מספרות כמה זה קשה לי איך הלכת בני איך הלכת ממני נשמתי זועקת כך בתוך השקט אמא מחכה שתגיע כל דקה שתפתח הדלת בלב היא מתפללת אין לי כבר מילים אתה שם במרומים צוחק אלינו אבל בלעדינו אתה כה חסר לי מה איתך ספר לי הדמעות מספרות כמה זה קשה לי איך הלכת בני איך הלכת ממני נשמתי זועקת כך בתוך השקט

למעלה