ויאללה עוד הופעות!!!!!

../images/Emo13.gifויאללה עוד הופעות!!!!!../images/Emo79.gif

יכול להיות שיש הופעות שחוזרות על עצמן.. אבל בסדר יש גם חידושים אז תתעודדו
19.3 - ברנדייס בעין השופט 22:00 24.3 - בלייז בירושלים 22:00 30.3 - ארט בר בעין הוד - 12:00 31.3 - פסטיבל רחוב בזיכרון יעקב (הופעת צהריים לא מלאה) אקוסטי 1.4 מופע חימום למוש בן ארי בפסטיבל זכרון יעקב - חשמלי 19:00 2.4 פאב תומס בקיבוץ כפר מסריק 22:00 6.4 מרכז יעדים בדימונה 21:30 13.4 ינקי'ז בירושלים 22:00 24.4 הופעה חשמלית במוזה ביהוד 21:00 כמו שאתם רואים יש מבחר לא קטן של הופעות...... יש הזדמנויות להגיע (אהמ אהמ בר)

ואגב..

עכשיו שאף אחד מכם לא יעז לשאול 'אז מה מתי יש הופעה?.. שמעתי מספיק כאלה :)

בר דותן

New member
אני ישתדל מאמי :) אני רוצה להגיע ליהוד..

כדי לפגוש את יובלי כבר :p חחחחח יש מצב גדול להגיע ליהוד.. הבעיה זה איך לחזור נירא כבר :p

עדיש16

New member
לא ניראה לי שאני יכולה להגיע לאחת ההופעות..

אין איזה משהו ב26.4 בראשל"צ?

פלדלמן

New member
יווווו הפסטיבל רחוב כ"כ שווה!!!!!

זה מההופעות הסגורות או סתם ככה ברחוב? ו...איזה ז שאני עובדת!!!! שיר, את זוכרת להזכיר בצהריי יום ההופעה במוזה, נכון?

בר דותן

New member
מה זתא אומרת פסטיבל רחוב ? כמו מסיבת טבע D:?

סתם .. לא אבל איך זה הולך הופעה במרחוב או במקום סגור ?

פלדלמן

New member
אז ככה:

אני אספר מה היה שנה שעברה.... יש את המדרחוב של זכרון שמפוזרים בו כל מיני אמנים מתחילים ולא מוכרים ששרים ואנשים פשוט עוברים לידם, יש כאלו שממשיכים הלאה (ההורים שלי) ויש כאלה שמשתקעים לידם קצת ומנסים להקשיב (אני ואחותי) ויש כל מיני אמנים עם הופעות סגורות בבתי קפה/פינות/פאבים במדרחוב שקונים להם כרטיסים עד כמה דקות לפני ההופעה בכל מיני דוכנים מיוחדים....שנה שעברה סטלה מאריס הופיעו ועוד רבים... בדר"כ זה הופעות שאם יושבים בפינה שקטה מהצד השני של הקיר שומעים את כל ההופעה טוב, זה מה שאני ואחותי עשינו עם ההופעה של סטלה מאריס שנה שעברה כי זה היה בחצר כזו במדרחוב.... האירוע כולו באמת חמוד וכייפי, אווירה טובה...גם האמנים שמופיעים סתם ככה במדרחוב מקבלים המון אהבה ואהדה מהמשוטטים במקום... אני מאוד ממליצה ללכת להסתכל... (והייתי ממליצה גם אם נועם לא היה מופיע שם השנה
)

למעלה