הרשו לי לחבר שיר למד גשם שלי

haimb100

New member
../images/Emo13.gifהרשו לי לחבר שיר למד גשם שלי../images/Emo79.gif

שהראה ב-7:00 בבוקר בגדרה...שימו לב...49.8 מ"מ (נו בו נעגל ל-50) ובמצטבר 64 מ"מ מילים חדשות לשיר זה לא כל כך נעים לראות גן סגור... (סליחה שזה בלי חרוזים) הלילה בחצות אחרי ההמתנה קיבלתי מטח כבד של גשם ושמחתי, הנה החורף כבר בא הבזקי ברקים מבין העצים הגבוהים והם כל כך מתכופפים מהרוחות הנה החורף כבר בא פזמון: זה כל כך נעים לראות מד מלא זה כך כך נע.נע.נעים לראות מד מלא זה כל כך נעים לראות מד מלא זה כך כך נע.נע.נעים לראות מד מלא נזילות קטנות מהקיר שבמלקחת ובסלון הנא החורף כבר בא ונחל שמן עובר לו בחצר מאחור הנא החורף כבר בא ושוב הפזמון...

haimb100

New member
בגלל זה הופתעתי ביום רביעי שעבר

שלא ירד אצלינו גשם (אבל ירד סמוך מאוד אלינו) באי"ס זה כמובן לא נכון, אבל בדר"כ זה עובד בשלג הגדול של פברואר 2003 ירדו אצלינו 162 מ"מ אם אני לא טועה בעוד שבת"א ירדו כ-50

ipo18

New member
יפה../images/Emo6.gif

חבר'ה, שיניתי את מיקום המד שלי למקום אחר, אבל יש קיר צפוני בקרבתו, זה משפיע? (לא מצאתי מקום אחר
)

haimb100

New member
והחתימה מוחלפת בסימנא טבא

הגשם החל מיד אחרי חצות (כשכבר בכיתי לאשתי שהינה יש דיווחים מכל הארץ ואלינו שוב כלום) במטח כבד, גשם חזק ירד לא מעט פעמים, (אם כי ס"ר היו רק בתחילת הלילה). בבוקר קמתי לחושך, גשם כבד ורוח, שלוליות בחדר אוכל ונזילה במקלחת (מזל שהדירה לא שלי, אבל חבל על המזגן שלי), בסביבות 7:00 נחלש הגשם, אבל יצאתי משם ושוב החל גשם משמעותי (אני לא יודע מה קורה מאז שעזבתי- "מכמניכים" אשמח לקבל דיווח מכם) אבל בפ"ת -אכזבה רבתי -גשם לעניים

KingofSnow

New member
אתה מודח בזאת ../images/Emo88.gif

מקליקת המקופחים. האתר של אורי טל לא עולה, כנראה שגם הוא חושש מהדחה.

יהונתן10

New member
רגע, רגע, מה איתי?

להלן הנתונים המאשרים שגם אני במקופחים: פרדס חנה: במערכת הזאת: 13 מ"מ. מתחילת העונה: 30 מ"מ.

ipo18

New member
לא צריך רק להיות מקופח בגשמים

צריך גם לקטר כדי להצטרף למועדון, ברגע שאתה מתחיל לקטר (והרבה) אצרף אותך למועדון, בנתיים אני חושב שאזרוק את חיים מהמועדון

אסף עטר

New member
תבוא , בקצב הזה ישאר מרק גם בשבילך

מפלס המרק ממשיך לעלות , הגשם כאן רק מתחזק

KingofSnow

New member
פחח. לפי מה שרואים באתר של בועז

נחמיה: 4-5 מ"מ בשעה במערב העיר. מין הסתם חצי מזה אצלך.בימים שכתיקונם זה לא ניקרא גשם אצלנו בשפלה ( באותם שנים בהן אין איזה מנייק שמנחס)

יובל 42

New member
זה רק הקדימון מיילעך

אינברסיית הרום הביאה לכך שכל הגשם יורד מנימבוסטרטוס. מה שמיוחד כאן זה לא העוצמה אלא רציפות הגשם כמעט 10 שעות של גשם רצוף וכמו שאמרתי קודם עד הצהריים נסגור 50 מ"מ. התקררות הרום הצפוייה אחה"צ תיצור סי. ביז ואז להערכתי נקבל גשם פחות רציף אבל בעוצמות חזקות בהרבה. עד מחר בבוקר לפחות 80 מ"מ בירושלים שביד ושהמי יעברו את ה-100. בקיצור מיילעך, אם היו לך שערות הן היו סומרות מקנאה.

למעלה