הרבה זמן שלא הייתי כאן

../images/Emo13.gifהרבה זמן שלא הייתי כאן

אז הנה תמונות של לפני ואחרי שהחיינו והגיענו לזמן הזה זו תמונה מלפני (שלא תתבלבלו חחחחח)

myh350

New member
וואלה זה אתה עכשיו?

כל הכבוד על השינוי סחטיין איזה שינוי מדהים מורידה בפניך את הכובע!

כל הכבודדדדדדדד

כל הכבוד הישג מרשים!!! כמה זמן אתה אחרי ? וכמה ירדת? אשמח לקבל פרטים על מה אכלת.... המשך כך... בלי עין הרע...טפו..טפו....טפו... סיון

קוקלה 1

New member
דובי מנגן שיחקת אותה../images/Emo106.gifאתה נראה מעולה

כל הכבוד הישג מרשים ! כמה ירדת ? ובכלל מה חדש ? שתמשיך להצליח !

דובי חמודי-

מה שלומך????????????? שנים........ אתה נראה מעולה!! איך אתה מרגיש? שתף קצת.. כמה סגור כמה ירדת.. שבוע נפלא

קובי d1

New member
ברוכים הבאים

דובי אתה נראה 10 כל הכבוד, תשמור על ההשגים ..... קובי

לנוצה

New member
דובי געגעתיייייי אפו אתה ../images/Emo140.gif

נ.ב אתה ניראה סופהדרך

YAFITOS1

New member
ואווווואואואואואווווויייייייייייייייייייייייי

דובייי מנגןןןןןן אתה ממש נראה פיצוץץץץץץץץץץץץץץץץ חבל"ז ומי שראתה אותך כמה וכמה פעמים במיפגשים אתה נראה יותר טוב במציאות ממש סוף הדרך המשך ככה ובע"ה כל מה שיחפץ ליבך יתגשם על הצד הטוב ביותר

רחלי95

New member
אתה כבר לא דובי ../images/Emo85.gif

סחתיין עליך ממש סיפור הצלחה תמשיך כך

ortali2000

New member
חחחחחחחחחח

דובי.... תגידו מי זה זה שיושב שם על שתי כיסאות במטוס? אה..זה דובי מנגן???חחחח סתם. טוב ביקשת התחננת שאני אתן לך יחס ואכנס להגיב אז הנה הייתי פה... חחחחח איזה מזל שאתה שלי...!!! כל הכבוד אתה נראה נפלא ו..יפית?במציאות הוא נראה יותר טוב בהרבה את צודקת..
לילה מקסים לכולםםםםםםםםםם!

תודה תודה לכולם

תודה על העידוד ובהצלחה לכולם ואורטל אני שלך אז גם את מוזמנת להעלות לכאן תמונות
i love you יום אהבה שמח לכולם

ליבי3617

New member
וואו דובי

אז זהו כמו שנאמר פה (וכמו שד"ר פייגין כבר אמרה) אתה מזמן לא דובי אני ראיתי אותך כשהיית אחרי... מדהים לראות את 2 התמונות
תצליח הלאה

ortali2000

New member
אני??

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עוד עשרים קילו נדבר בנתיים חבל לייאש את מי שמסתכל על התמונות...
אתה באמת נראה מדהים ואמרתי לך את זה יותר מפעם... אתה באמת באמת מקסים תודה רבה על המתנה המקסימה שקנית לי היום...(כן כן אל תתבלבלו הוא רומנטיקן) אתה באמת באמת חתיך....(מי מאשר פה את דברי חחח סתם)

mormai

New member
כל הכבוד!!!!

ועל זה אמרו חכמינו: "שתי תמונות שוות אלף מילים.....". ישר כח!

למעלה