הנה גם כאן יש פינת מחמאה!

א ג מ י ם

New member
לי בא להחמיא לכולכן שאתן מקסימות

תודה על הכל אוהבת המון אורטל

mAmA MiSiSiPi

New member
אוהבת אוהבת אוהבת אותכן

תודה לכל מי שחבקה ותמכה ועזרה וגרמה לי לחייך. ולכל מי שפנתה עלי במסרים . באותו יום הייתן שמש ביום קודר

גם אני אוהבת את כולן!../images/Emo24.gif

ומתגעגעתתתתתתת יאללה מחכה כבר למיפגש..

גם לי יש כמה../images/Emo140.gif

לנוש ונוני-שטרחה והלכה לחפש לי מגן מזרון למיטת המעבר הלא כל כך סטנדרטית של עמית. לזאתי 2-קרן שמש שהפציעה אצלי-תודה,אוהבת אותך
. לאמא של ילדה קוראת-על אורך הרוח ועל תשומת הלב בכל תשובה ותגובה-תודה. לבולי שלנו-על התמיכה העזרה הכתף והלב. ולכולכן על כך שעשיתן את הפורום הזה לבית חמים ונעים.

בכיף, שמחה לעזור../images/Emo140.gif

היום זה נשלח אלייך מקווה שיגיע במהרה. אם זה מתאים ותרצי אחד נוסף, אני אשמח לקנות.

זאתי2

New member
יו../images/Emo9.gif

גם אני מואה מואה מואה אותך
ובהזדמנות זאת גם אני רוצה להודות לאמא של ילדה קוראת, שחוץ מזה שיש לה ניק נורא ארוך אני מאוד אוהבת לקרוא את התשובות שלה, אבל אתמול היא נטעה בי מחשבות רבות עם התובנה על "איך אני רואה את עצמי בעוד 10 שנים" פשוט, אבל כך כך נכון.

הניק שלי

הפורום הראשון שהתחלתי להשתתף בו היה פורום ספרות לילדים ונוער ולכן הניק התאים לי - רק אחרי זה נפל לי האסימון שמאותו מחשב יותר קל עם אותו ניק... אני עונה גם ל: א.ש.י.ק

mom2ia

New member
לאמא שלי - את מספר אחת

אמא שלי שאתמול אספה את הגדולה מהגן יחד עם הקטן לגמרי לבד ועוד עצרו בגן השעשועים כדי לשחק. והכל לגמרי לבד. אמא את מלכה!

אור114

New member
ואני מודה ללללללללל

נטלי שלנו, שהודעתה כל כך שימחה אותי ועכשיו אני אלך לישון עם חיוך. נטלי המון מזל טוב
שתזכי לבת שתמיד חלמת עליה, עם המון המון שיער לקוקיות חמודות. שנראה אותך גם פה, וגם שם בפורום הקודם, וגם בפורום הקודם קודם {אולי בהריון הבא שלך
} רק בריאות ואושר והמון ילדים שיעשו לך נחת
אוהבת שרית

לרופא הנשים המדהים שלי

(ד"ר זיתוני מכפ"ס) תמיד כל כך אנושי,נחמד וסבלני איזה עוד רופא היה נותן הרצאה שלמה על המערכת ההורמונלית של נשים רק כדי להסביר לי מה קורה עם הגוף שלי? רק בבקשה בבבקשה אל תצא לפנסיה בשנים הקרובות.

למעלה