ההופעה בזאפה

eladk20

New member
../images/Emo13.gifההופעה בזאפה

קודם כול נורא התרגשתי לקראת ההופעה וכן הזמנתי כרטיסים לפני ההופעה הייתה לי הרגשה שיגמרו בכל זאת הופעה אחרונה ואורחים כ"כ טובים... הייתה אווירה פשוט מצויינת ,חיממו את הערב להקת הסלוג'ה או משהו כזה עושים רוק היפ הופ כזה נחמדים אבל לא גרמו לאיזשהי התרגשות בקרבת הקהל.. ולאחר מכן בשעה 11 ועשרה עלה מוש לבמה... מוש התחיל את ההופעה עם קחי אותי,שיר מצויין להתחיל איתו את ההופעה ולאחר מכן שר את עד אלי בביצוע הקצר יותר של הופעות אבל הרבה יותר קצבי. השיר השלישי היה בן אדם מת על השיר הזה אחד השירים החזקים ללא ספק,והשיר הרביעי האהוב על שיבולית זה הזמן... השיר החמישי היה את עם מלא עוצמה ורגש,ולאחר מכן ים שלדעתי זה שיר ענק אבל הוא לא עושה לי את זה בהופעות כ"כ... לאחר ים מוש כמובן שר את השיר החדש שלו גל שזה שיר פשוט שקט ומרגש (תמיד שאני שומע אותו זה מעביר בי מלא מחשבות על עצמי חחחח) דרך אגב בשיר גל מלא אנשים ראו שאני יודע את המילים והסתכלו עלי כאילו נפלתי מאיזה כוכב זה היה מצחיק חחחח(שיבולית תודה
ואחרי כך דודו טסה עלה לבמה ווואי אני חולה על הזמר הזה הוא פשוט עלה לבמה וחישמל שמה את האווירה בצורה מטורפת הוא נותן שואו ממש טוב ושר כמובן את זוזי והלילה לא,חבל שמוש בקושי הצטרף אליו,אבל הוא הוסיף את הקולות רקע המצויינים שלו...אחד הדברים שאני הכי אוהב אצל דודו טסה זה שהוא מנגן זה כאילו הוא מדבר,ממש שפת גוף ע"י הגיטרה... דודו טסה ירד מהבמה ומוש המשיך להטריף את הקהל עם הנה הוא בא לדעתי אחד השירים מהטובים שיש בהופעות של מוש..אחרי הנה הוא בא היה את קובה לובה אני חושב אישית שזה ארוך מידי וקצת מייגע אבל אני בטוח שיש כאלה שנורא אהבו את זה,אז למה לא?(דרך אגב גם אלון יופה היה על כלי הקשה וזה לא קורה כל הופעה ובהחלט זה מוסיף גוון להופעה ללא ספק.. לאחר מכן מוש התרגש,באמת התרגש להזמין את דין דין לבמה,איך שהוא ראה אותה הוא לא הפסיק לחייך ולהתסכל עלייה רואים כמה שהוא מעריך אותה בתור זמרת והוא גם אמר זאת לפניי שהוא הזמין אותה... דין דין עלתה לבמה שרה שיר שקוראים לו צבעים,שיר שדין דין כתבה שיר נחמד ואח"כ שרה עם מוש שיר שמוש כתב לה קוראים לו חולמת שיר מהמם בביצוע שגם מוש לקח בו חלק,דרך אגב דין דין אמרה שזה ההופעה הראשונה שלה אחרי הלידה אז מזל טוב!!!!! ואחרי חולמת כמובן איך אפשר בלי ועוד יום שזה כבר השיר הכי הכי הכי טוב שהיה בהופעה ממש גרם לי להתרגשות פשוט התסכלתי שמעתי ונהניתי... דין דין ירדה מהבמה לקול תשואות הקהל אחרי שריגשה,ומוש עלה לשיר את השירים החזקים והמקפיצים ביותר בהופעות שלו... מדבר-אני פשוט חולה על השיר הזה בהופעות,הרבה יותר יפה מהביצוע בדיסק במיוחד ההתחלה שלו עם התופים,מקפיץ ביותר... יה-אין צורך להסביר איזה אווירה הייתה שמוש שר את יה (אתם יודעים יה זה יה)... אחרי יה מוש הזמין לבמה את שי יעיש ושרו את ספרי וחלק מהקהל פצח בריקוד התימני המסורתי פשוט תענוג... ולאחר מכן שרו את איילת חן המשובח ,השירים בתימנית פשוט עושים את האווירה למהפנטת... אחרי ספרי ואיילת חן מוש עלה לשיר את דרך רק הוא ומאיר עופר אנקרי ביצוע מלבב ושהקהל מצטרף פשוט יוצר הרמוניה מושלמת... מכאן והלאה אני אולי יטעה בפלייליסט של השירים חחח הייתה הופעה ארוכה.. מוש שר נראה לי אחרי דרך את ואיך שלא,ואחרי ואיך שלא את בטח שאבוא שיר שלדעתי בהופעות גם נשמע הרבה יותר טוב מהביצוע בדיסק(כמובן שאין לי טענות לביצוע בדיסק,גם בדיסק הביצוע מושלם).. אבל בבטח שאבוא יש קטע של מוזיקה באמצע השיר שהיא פשוט טובה בהופעות... השיר האחרון שאני זוכר שהיה בהופעה זה ג'ה איז וואן יאאאלה איזה ביצוע רוי עלה לבמה והפתיע את כולם שהוא נכנס באמצע השיר וזה היה גדול הוא עשה קטע היפ הופ פשוט מקפיץ וגרם לקהל לעשות רעש למוש כמו שהוא אמר "תעשו למוש רעש"...מפתיע ויפה... סך הכול זה כול מה שאני זוכר הייתה פשוט הופעה מצויינת אחת הטובות ,באמת אחת הטובות היה פלייליסט מצויין(דרך אגב היה כתוב על הלוח של השירים בבמה שיהיה את זמן לאהבה ושיר למעלות אבל לא היה וזה היה די מאכזב כדי חיכיתי לזה,אבל אין לי טענות)... הייתה אווירה טובה מאוד הזאפה היה מלא עד מאוד,פשוט ערב מושלם ומרגש בהחלט הציפיות מההופעה הזאתי התממשו,היה שווה כל שקל.. דרך אגב מוש אמר שההופעה הבאה שתהיה כבר לא תהיה אותו דבר הוא בטיח שיהיו כבר שירים חדשים בקיץ וההופעות יראו אחרת,והוא אמר שאינשאאאלה ויהיה אלבום,ועל זה נאמר אמן... לכל אלה שלא היו בקטנה לא נורא זה קורה לכל אחד הדברים הדברים המעצבנים האלה זה קרה לי בהופעה של שוטי הנבואה בזאפה וזה מאוד מאכזב שאתה בא עד למקום ואומרים שאין כרטיסים,אבל קורה חבר'ה אין מה לעשות... נקווה שישוב להופעות במהרה ועם דיסק חדש... עוד משהו אני יודע שאני לא כותב הכי טוב בעולם יש כאלו שהיו עושים סיקורים יותר טובים משלי...אבל השתדלתי(תסלחו לי אה) יום טוב שיהיה לכולם!!!

nawa

New member
אין מה להוסיף

מלבד העובדה שהיה שווה הכל רק בשביל לראות ולשמוע שוב את דין דין אביב.

שיבולית

New member
איזה סיקור מקסים!

גרמת לי להרגיש כאילו הייתי שם בקטנה, תודה... עושה רושם שהיה מדהים... אז את השיר השני - מההופעה בספטמבר הוא לא עשה? טסה שר את בדיוק בזמן? דין דין דיברה על הדיסק החדש? (כמו מתי הוא יוצא?) ולגבי גל - גם אני חשבתי על זה שבהופעה ניהיה בין הודדים שנשלוט במילים, אבל בסוף לא יצא לי (לא נורא נדמה לי שאני מתחילה להתאושש) ובקיצור: תודה על סיקור מדהים ומפורט, נקווה שתהיה למוש חופשה טובה ומועילה שתפוס שלווה, אבל שלא ישכח את עצמו ויחזור מהר עם דיסק חדש והופעות ואושר ושמחה, ונאמר אמן....

eladk20

New member
כמה דברים

אני שמח שנהנית מהסיקור של ההופעה וכן באמת היה מדהים לא הוא לא עשה את השיר מהדיסק החדש שהוא שר בבהופעה בספטמבר חבל שיר גדול,ודודן לא שר את בדיוק בזמן שזה אחד השירים הטובים ללא ספק ודין דין אמרה שהיא ממש בקרוב מוציאה תקליט שחובה לרוץ ולקנות יש לה את הקול הכי יפה בעולם....... וגם אני חשבתי מה שאת חשבבת לגבי גל חחחחחחח שיהיה לכולם סוף שבוע מהנה......

בהופעה בשלישי שעבר בב"ש

הוא עשה את השיר "ילד מזדקן" של כוורת... הוא ביצע אותו גם בזאפה?

אני מכירה את המתופף שמתופף ב"בן אדם

הוא המתופף של סולג'ה שחיממו... בן של חברה של אמא שלי הוא אח שלו ואני כמו משפחה והייתי אמורה ללכת להופעה של הלהקה של אחיו ולראות את מוש

למעלה