גולשים יקרים - מבקשת את תגובתכם ...

Dolfin9

New member
../images/Emo13.gifגולשים יקרים - מבקשת את תגובתכם ...

גולשים יקרים! זהו מיני מגאזין, אשמח לקבל את תגובתכם ... תודה,

כמה הערות:

1. סה"כ הצבעוניות נקיה ונעימה, האימג'ים לא מיוחדים, מאוד סטנדרטיים, אבל ברובם עובדים טוב ואסתטיים (חוץ מהתמונה העליונה בעמ' 2 שעיוותת לה את הפרופורציות וחבל). כל התפיסה של המגזין לא שונה ממה שראינו עד עכשיו ולא ממש מרגשת. לא מגאזין (או עלון?) שיזכרו 2 דקות אחרי שיקראו אותו- וחבל. 2. בחירת הפונטים לכותרות ולכותרות המשנה מוצלחת בעיני, אבל הפונט לטקסט רץ לא ממש. הייתי בוחרת באחד הפונטים הקלאסיים לטקסט רץ, שהם אמנם לא מיוחדים אבל עובדים טוב וקריאים מאוד. וזה בעצם מה שחשוב. ואת הייחוד הייתי משיגה בדרכים אחרות- קומפוזיציות מיוחדות יותר (חיתוכים, הגדלות והקטנות, משחק בין צורה וחלל ועוד), אימג'ים שלא ראינו כמותם 700 פעם. 3. מה שהכי הכי מפריע זה שלא חילקת את הטקסט לטורים, ואת מצפה מאנשים לקרוא כ"כ הרבה טקסט שנכנס לתוך שורה אחת ארוכה-ארוכה-ארוכה... אין מצב, אנשים ירדמו בחצי. חלקי לשניים או אפילו 3 טורים. (למרות שזה, בעצם, דבר שהיית אמורה לחשוב עליו כבר בבניית הגריד ולא בסיום העבודה..). תכניסי כותרות משנה או תמונות פה ושם בין הפסקאות. אי אפשר לקרוא כ"כ הרבה טקסט רצוף. 4. 3 העיגולים הירוקים ממש לא תורמים מלבד זה שהם מזכירים לי את הפסל של קדישמן. אין לי דווקא בעיה עם דקורציה לשם דקורציה, אבל היא צריכה לפחות לנבוע מהשפה הגרפית, שיהיה לה איזשהו טעם, איזשהו קשר צורני או רעיוני. אין טעם סתם לתקוע עיגולים כי הדף נראה ריק מדי. אה, חסרים גם שמות כותבי המאמרים. אני מקווה שלא ביאסתי עם ההערות, כי סה"כ זו כן עבודה טובה בעיני. בהצלחה.

pipidi

New member
יחסית בסדר, אך דרוש עוד טיפול

ולפירוט: 1. הטיפול בתמונות אינו אחיד, פעם עם מן מסגרת סגלגלה, פעם אחרת בלי כלום וצמודה לפס העליון, פעם אחרת עם מן משולשים צהובים שממש נראים לא קשורים לשום דבר (וגם לא יושבים במדויק על הפינה). רצוי להחליט על סגנון אחיד בטיפול התמונה. חלק מהתמונות גם מעוותות (מישהו מתח אותן בצורה לא פרופורציונלית BIG NO NO) 2. נראה שאין שום חשיבה על גריד פרט לאיזור הכותרות של הנושא. 3. משפטים ארוכים כאורך הגלות- רצוי לחלק לטורים צרים יותר. 4 חוץ מזה סביר עד משעמם.

Dolfin9

New member
../images/Emo66.gifתודה רבה לכולכם על הערות המעולות ...

ממש עזרתם לי עם כל הערות שלכם ... המון, המון, המון תודה סופ"ש נעים

למעלה