בקשה למחילה ובהצלחה

CitizenErased

New member
../images/Emo13.gifבקשה למחילה ובהצלחה../images/Emo39.gif

אז קודם כל תרשו לי להתחיל בבקשת סליחה. סליחה שלא הייתי בפורום כמו שהייתי צריכה להיות, סליחה שלא אמרתי כלום לפני שהוא נסגר... אני אתחיל עם התירוץ של עבדתי המון ולא היה לי זמן. שזה אמנם תירוץ אבל גם נכון מעט. אבל האמת היא שיש מספר סיבות שונות אחרות... הראשונה היא שעברה עלי שנה מאוד קשה נפשית. אני כמובן מעדיפה לא להרחיב פה יותר מדי למרות שאני באמת לא מסתירה את כל מה שעבר עלי ואם זה באמת מעניין מישהו אפשר לדבר איתי בMSN. עקב השנה הבעייתית הזאת החלטתי לקחת חופשה ארוכה מהעבודה (3 חודשים) ואירגנתי לעצמי טיסה ללונדון. כידוע, גרתי בלונדון בעבר ויש לי כאן הרבה חברים שלא ראיתי מאז שטסתי לסוף השבוע הלא מעניין הזה ביוני לראות את מיוז באצטדיון וומבלי
אז זה נראה לי מתאים לבוא לכאן. כמו כן, בעקבות הבעיות של השנה החלטתי גם להתחיל לכתוב ורציתי קצת את הchange of scenery הזה שיעזור לי לקבלת "מוזה"/השראה לכתיבה. ואכן מאז שהגעתי לכאן ב18 בנובמבר הספקתי כבר לכתוב לא מעט דפים לתסריט שאני כותבת לסרט
(ואני אשמח להראות לאנשים אם הם ירצו..) וכמובן אני גם לא אשקר ואגיד שאין מה לעשות, איבדתי קצת עניין. מיוז הם עדיין הלהקה "שלי" שאני מאוד מאוד אוהבת. ולעיתים עדיין שמעתי אלבומים שלהם בחנות (עד הטיסה עדיין עבדתי בחנות צליל בסינמה סיטי ואני גם מתכוונת לחזור לשם בפברואר) וגם בבית (ובאוטו) אבל כשאין הרבה חדש, זה מעט נמאס. אני כמובן מחכה בקוצר רוח לאלבום הבא ולאחרונה אפילו חזרתי קצת לפורום הרשמי (שנטשתי אותו באותה התקופה שנטשתי את הפורום הזה) אבל הבעיות האישיות שלי, חוסר הזמן וחוסר העניין פשוט הביאו גם לחוסר רצון להשקיע כאן ולא הייתי המנהלת שהפורום הזה היה זקוק לו. בכל מקרה, אני שמחה שהוא נפתח מחדש ואני מקווה לבקר פה קצת יותר בזמן הקרוב... וכמובן הרבה הרבה בהצלחה לramoni וכל הכבוד על לקיחת היוזמה
וכשמיוז יחזרו עם אלבום חדש, הם גם יבואו לארץ. אני עדיין מאמינה בזה.
גדול מלונדון הקרה.. לירון

CitizenErased

New member
אה ואגב, אתם בטח כבר יודעים אבל...

יש עכשיו את הסרט החדש, הלהיט ההיסטרי הזה, 'Twilight' שמושך קהל אימו רב לבתי הקולנוע בארה"ב (נו, סרט אהבה על ערפדים.. למה ציפיתם?) ולמרות האימוהיות שבו, הלהקה האהובה על הסופרת האמריקאית שכתבה את הספר עליו מבוסס הסרט היא דווקא מיוז.. הסופרת סטפני מיירס כבר מפורסמת בפורום הרשמי של מיוז הרבה זמן כי היא נוטה לכתוב להם הקדשות ולהודות להם בהרבה מהספרים שלה
וכמובן גם חשוב לציין שSupermassive Black Hole נמצא בין השירים האימוהים הרבים שמופיעים בפסקול הסרט.. הולכת להיות פה הבכורה של הסרט מתישהו בשבועיים הקרובים, כנראה ב3 בדצמבר. נראה לי אני אלך רק בתקווה של לתפוס את סטפני לשיחה קצרה על מיוז (בתקווה שהיא אכן תגיע חח)

Lyla Bellamy

New member
סולחים ../images/Emo24.gif

מקווה שדברים יסתדרו בשבילך .. איזה ספר מדהים , למרות שהוא צפוי וקיצי בטירוף XDD וכמובן שהסופרת אוהבת מיוז עושה את הספר ליותר מגניב , אבל כמובן שאדוארד (
!!!!) הוא הסיבה העיקרית
תהני לך בבכורה !!

CitizenErased

New member
חח "אדוארד"..

רוברט פטינסון, הבחורצ'יק בגילי שמשחק את אדוארד, כמות הפעמים שנתקלתי בו בעבר בלונדון היא מטורפת. הייתי פעם בכנס כזה של אוספי חתימות עם חברים שלי, ואחד החברים שלי היה הPA (העוזר האישי) של רוברט הזה. ובעוד ניגשתי לידיד שלי והבאתי לו שוקולד מהארץ (יאמי.. שוקולד ביסקוויט) רוברט המניאק הזה גנב לו את השוקולד והתחיל למלמל חח בכל מקרה, מצחיק אותי שפתאום הוא נהיה סמל מין בקרב teenagers
הוא אחד האנשים הכי מסוממים/שיכורים שפגשתי בחיים שלי חח לא הייתה פעם אחת שראיתי אותו והוא היה פיכח

Lyla Bellamy

New member
חח מי דיבר על השחקן ?XDD

הדמות בספר !!!
לא התלהבתי ממש מהשחקן הזה ...

New Moon

New member
../images/Emo220.gif../images/Emo45.gif

אבל ראיתי את הסרט..שהוא ממש יפה אגב, והשירים לא לאימואים נשבעת

ramoni

New member
אז אני יכול לדעת

עם הלפיד אצלך? הוא די חם האמת, וגם הנעלים שלך במידה די גדולה ולא כל כך יתאימו בנתיים, זה של זארה?. באשר לזמן, זה בסדר, אני בעצמי לא מבטיח שאכנס לכאן כל יום מסיבות דומות אבל לקחתי את האיחולים שלך בתור שרביט העשה כמיטב
אם כבר הפורום הרשמי, העלו שם את 30 השאלות של המעריצים. ברשונה מהם שאלו "מהם השאלות שהיה לכם שקה לענות עליהם" התשובה היתה הסכסוך הישראלי- פלשתנאי

CitizenErased

New member
אני לא מצליחה להוסיף אותך למסן...

המחשב פה נתקע כל פעם שאני מנסה להכנס לעולם שלך
אני שונאת לדבר במסרים... תוסיף אותי - [email protected]

לירון..../images/Emo23.gif

כולי איחולים שכל הבעיות שלך ייפתרו, ולונדון זה אחלה מקום לשפר בו את מצב הרוח (לונדון!!). בהצלחה עם התסריט וכל זה :]

למעלה