היי!! כנסו גברברים..

lost green eyes

New member
../images/Emo13.gifהיי!! כנסו גברברים.. ../images/Emo3.gif

שמי לינור, אני בת 17 וחצי מאזור חיפה. (צירפתי תמונה שתראו עם מי הכבוד) אני קוראת בפורום הזה כבר תקופה לא קצרה... אתם נשמעים לי ממש אחלה!! חלק מהניקים אני מזהה אפילו.. אתם מקבלים לפורומכם בנות? אם כן אשמח להצטרף!! יש תנאי קבלה? משו?
אגב.. משום מה בחיים (הקצרים יחסית) שלי יצא לי להדלק דווקא על הומואים או גבר שהם טיפה נשים.. אתם מבינים למה אני מתכוונת נכון? וזהו.. מיאו

כן זו מחמאה לינור../images/Emo8.gif

את באמת נראית כמו סקארלט ג'והאנסון. היא שיחקה באי ובאבודים בטוקיו וגם בנערה עם עגיל פנינה.

lost green eyes

New member
חח גאדדד

למה כולם אומרים לי שאני דומה למישהו?! גם בחיים הפרטיים שלי זה ככה! חח מיזה הבחורה מעמוק באדמה?
אפשר תמונה שלה?

L i R a N 2 1

New member
יש שידורים חוזרים לדוסון קריק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אם לא שמתם לב ערוץ 10 התחיל ביום שבת האחרון לשדר מההתחלה את כל העונות של סידרת המופת " דוסון קריק ". לכל מי שלא ראה - חובה
בנוסף לכך ,ביום שבת שודר הפרק האחרון לעונה של " מגרש ביתי ". אם מישהו יודע מתי מתחילים השידורים של העונה השניה בערוץ 10 - חייב להגיד לי !
תודה.

את קרובה במקרה לתאומות אולסן? ../images/Emo8.gif

חחח אני צוחק אבל תקחי את זה כמחמאה כמובן. מה שלומן באמת מעניין, אחת מהן התאשפזה כי היא נהייתה אנורקטית... צריך עדכון
אניווי, ברוכה הבאה

o O Y O o

New member
בולמית, אני מבקש.

וגם רצו שמועות שהיא מכורה לקוק או משו אחר... אניוויז, עכשיו היא בסדר וממשיכה לנהל אימפריה של איזה מיליארד דולר בשנה.

sabag12

New member
../images/Emo54.gifלא כל מי שבולימי מכור לקוק

אני הייתי עד לפני פחות מחצי שנה ולא הייתי מכור לקוק

למעלה