כל מיני בעיות

liubi

New member
שלום!

לאחרונה יש לי בעיה רצינית עם הפורומים של תפוז (במשך השבועיים שלוש האחרומים) אשמח אם תוכלו לעזור. העמוד של הראשי של הפורומים טוען לאט מאווד ולעיתים גם נתקע ולא מראה כלום. גם כשאני מנסה להכנס לפורומים השונים הטעינה לוקחת המון זמן ולעיתים אני לא מצליחה להכנס לפורום והאינטרנט נתקע. אם אני כבר מצליחה להכנס לפורום המבוקש הדף שלי לא נטען כולו וכתוב שיש " שגיאה בדף זה" ואני לא יכולה לגלגל את עמוד הפורום עד סופו אלה זה נתקע איפשהו באמצע העמוד. חשוב לציין שהבעיה היא רק בפורומים של תפוז. אני גולשת בכל האתרים האחרים ופורומים אחרי ללא כל בעיה. בהתחלה חשבתי שאולי זו תקלה של תפוז אבל אני רואה שזה כבר נמשך יותר מידי זמן. האם יש משהו שאוכל לעשות לסדר את זה? תודה מראש!

22ק ו ס ם

New member
האם עושים משהו לפיתרון הבעייה של הודעות שלא

מוכחלות? הבעייה כבר קיימת כמה חודשים לפחות והרבה התלוננו (ואנא, אל תפנו שוב ללינק שמודיע שהבעייה בטיפול).

reedgreenwhait

New member
../images/Emo129.gif../images/Emo189.gifהייתה בעיית איטיות

באתר לאחרונה. כרגע לא ממש יש. נסי למחוק קבצים זמניים.

נגה..

New member
החיפוש- בפעם המי יודע כמה

גם החדש וגם הישן פועלים ב- Off & On כמו שבשבת ארבעת רוחות השמיים. אתם מוסיפים פיצ'רים על גבי פיצ'רים- הגירסה הטקסטואלית כדוגמה, אבל לא טורחים לתקן/לסדר את אחד החלקים המשמעותיים ביותר בכל אתר- מנוע החיפוש הפנימי. לא הגיע הזמן?!! תודה.

זרבובה

New member
עזרה

בכל כניסה שלי לתפוז כשאני עוברת מעל פרסומת כל שהיא..והרי יש כל כך הרבה פרסומות.. שלא ניתן לחמוק..הודעת השגיאה קופצת לי ומעיפה אותי מהאתר שוב ושוב ושוב

זרבובה

New member
רבע שעה של תמרונים עד שהצלחתי להכנס לכאן...

ולגבי שאלתך =התשובה היא לא הבעיה קיימת רק באתר תפוז

maor78

New member
בעיה מרגיזה

מאז שהורדתי עידכונים לאקס פי אני לא מצליח להכנס לתפוז או שכן מצליח אבל הדפדפן נתקע אחרי דקה. כרגע אני על מחשב אחר לכן אני יכול לכתוב פה. חשוב לציין שזה קורה רק באתר של תפוז. יש למישהו רעיון?

reedgreenwhait

New member
../images/Emo129.gif../images/Emo189.gif

איפה את משנה לשלוח? מה קורה כשאת מנסה לשלוח? נא לפרט.

רותה22

New member
לא מצליחה לשלוח מסרים בתפוז. יכולה לפתוח

כל פעם רק הודעה. תיבת המסרים נפתחת אך ב"שלח" לא קורה דבר. אשמח לעזרה.

reedgreenwhait

New member
../images/Emo129.gif../images/Emo189.gifמתי החלה הבעיה?

האם אין אצלך תגובה בלחיצה על כפתורים נוספים?

למעלה