קבלת שבת

איליה.

New member
../images/Emo129.gif קבלת שבת ../images/Emo129.gif

השבת מתקרבת אלינו ברינה ובדיצה, או אם תרצו בדצה, והנה המועמדים שלנו לשבת הזאת. - אלף פוייר (אוסטוריה 2003) - שטפאן ראאב (גרמניה 2001 וכותב השיר של גילדו, גרמניה 1998) את ראשו של מי נערוף? איזה קומיקאי לא מצחיק אתכם?
מעניין מה אלף פוייר היה אומר על זה. מעניין מה שטפאן ראאב היה אומר על זה. מעניין מה גילדו הורן היה אומר על זה. מעניין מה שרה יואן היתה אומרת על זה.

The Orange One

New member
גרמניה 2000 ../images/Emo13.gif

זה לא השיר שאני זורק. בעוד שבשני שיריו של ראאב מצאתי קסם ומלודיה כלשהי (מאוד קטן ומאוד דחוקה) השיר של מר פויר הוא בהחלט ****. אז פויר לאשפה השכונתית, או האמת ישר לחיריה
שלום!

טליה ג

New member
את ראשו של שטפן ראאב כמובן

מעבר לזה שהוא טיפוס אנטיפטי, שחצן, חושב את עצמו, שאינו מהסס להעליב אנשים בצורה בוטה(תכנית הטלוויזיה שלו TV TOTAL כל כך וולגארית ונמוכה שלעומתה "ראשון בבידור" היא ערוץ 8!), השיר שלו באירוויזיון בכלל לא הומוריסטי, ותמוה בעיני שהוא הגיע למקום החמישי. סתם שיר זול, רדוד ומטופש! אלף פוייר לעומת זאת הוא חביב מאוד, והחן שלו הוא בגמלוניות והילדותיות. הוא לא מעליב אנשים, לא מנבל את הפה, וגם כשהוא מספר בדיחות גסות הוא עושה זאת באופן נאיבי מתיילד שכובש את הלב. גם את השיר שלו באירוויזיון מאוד חיבבתי. כך שאין התלבטות: שטפן ראאב הישר לגיליוטינה! ועכשיו כולם לשיר ביחד: Klane Haserln habn kurze Naserln und klane Katzerln habn weiche Bratzerln und die Frau holle hot gern die Wolle vom Dromedar aus Afrika

ממש קשה

אני לא אוהב את שניהם. אז נתתי לנועה'לה לבחור. והיא בחרה פה אחד - אלף זוכה, ושטפאן יוצא החוצה מבוייש.

Vieira

New member
שטפן ראאב

אמנם אלף פוייר הוא דגנרט עם קבלות, ואני מאוד לא מחבב את הפוזה הכביכול אינדיבידואליסטית שלו (לפחות עפ"י הראיונות שהוא נתן לפני האירוויזיון) שהגיעה לפעמים גם לקצה גבולות הטעם הטוב מבחינת גסות רוח. אבל אלף פוייר לפחות הצליח להצחיק אותי, והשיר היה חביב. וגם הייתה את המלווה בשמלה האדומה, הבובות, וגם את ההופעה של רמי...
לעומתו, השיר של שטפן ראאב היה גימיק סתמי, הוא לא העלה אצלי אפילו בדל חיוך (וזו הייתה המטרה שלו, לא?). שום דבר לא היה חביב אצל שטפן ראאב. ההופעה של גילדו מ-1998 הייתה יותר חביבה, אבל זה בעיקר בגלל שגילדו הורן עצמו הוא הרבה יותר סימפטי משטפן ראאב. שטפן ראאב הוא הפסולת לשבת זו.

assafcohen1

New member
אלף הוא גאון

אחת היציאות היותר טובות של השנים האחרונות. מסוג השירים שבאמת מוסיפים קצת עניין ופלפל לתחרות הזו, שגם אותנו יכולה לעייף לעיתים. לכן, אם זה לא היה ברור, מר ראאב מקבל ממני גחל לוהט אל תוך גרונו המיוסר.

Flendy

New member
אני בשמחה הייתי משליך את

אלף. השיר שלו מוזר ותמהוני כמוהו-ובכלל-זה שיר ממש מעצבן. השיר של שטפן פשוט גדול-הוא מהאהובים עלי ב-2000 נוכח העובדה שהוא שילוב של פארודיה עם מקצב אחיד ושאר הירקות שמאפיינים שיר. שיר גדול. לכן-אלף =ראוס!

מור ד

New member
שטפן אני לא סובל את השיר שלו

וראיתי את התוכנית שלו כמה םעמים0- הוא גס והמוני!!!!

שטפן ראב לגרדום

השיר שלו הוא אחד השירים שאני הכי שונא בשנים האחרונות ואילו את השיר של אלף אני ממש אוהב, במיוחד את הבתים.

בחירה קשה

את שניהם נורא אהבתי. ההבדל? אלף קיבל את הקול שלי. שטפן, לך תאכל פיזדה.

איליה.

New member
אני מצטרף לטליה והורג את שטפן

גם כי אהבתי את השיר של אלף פויר יותר.

Noamush

New member
../images/Emo176.gifשטפן ראאב לכסא החשמלי!

את שני השירים לא אהבתי, אבל את שטפן ראאב אני שונא יותר, ולכן אני בוחר להרוג אותו.

למעלה