תוצאות הבחירות בסניף ת"א

../images/Emo127.gif תוצאות הבחירות בסניף ת"א ../images/Emo127.gif

פעילי נוער יח"ד היקרים, לפני מספר שעות ממש הסתיימו הבחירות בסניף תל אביב יפו של התנועה, שהתקיימו במקביל ממש למשאל המתפקדים בליכוד. תוצאות המשאל בליכוד עוד לא ידועות לנו, אך אני בהחלט מקווה שהן יהיו מוצלחות כמו התוצאות בסניף. ברוב מוחץ הוחלט על המבנה הארגוני הסניפי: יושב ראש סניף וסגן יושב ראש סניף (להלן: יו"ר וסיו"ר). מתוך כל עשרות המועמדים, רשימות המומלצים, הדוכנים ומאות שיחות הטלפונים שהוציאו מטות המועמדים השונים - נבחרו לתפקידים אנכי היו"ר ותומר רזניק לתפקיד הסיו"ר. סניף תל-אביב, שבהחלט ידע ימים טובים יותר (ואני אחסוך מכם את התיאור על התקופה בה אני הצטרפתי בתור קבוצ"צניק תמים לסניף והיו למעלה מ60- פעילים רק בקבוצה הצעירה והיינו צריכים לעשות פעולות בפארק הירקון), הולך לעבור שינויים דרסטים בתקופה הקרובה. עוד בימים הקרובים תומר ואנכי נכנס את הגרעין המרכזי של הפעילים בסניף, נחליט על תוכנית פעולה לשיקום הסניף, נציב מטרות ולוח זמנים ונסתער עליהם בנחישות. התקווה שלי היא שבסמינר הבא, סניף תל-אביב יחזור לתפארתו ויביא 20 פעילים לגבעת חביבה. ובנימה קצת יותר אישית: לא חיפשתי לעצמי את התפקיד הזה. אני כבר זקן, לא מזמן מלאו לי 18 ובשנה הבאה אני מתכנן להתגייס. כולי תקווה כי תוך שלושה חודשים הסניף יגיע לרמה כזו בה אוכל לפנות את הדרך לחבר'ה הצעירים יותר, שהם לא רק העתיד אלא גם ההווה של התנועה.
סניף תל-אביב - הסניף הכי מגניב
נמרוד ברנע יו"ר סניף תל אביב יפו
 

MichelleS

New member
בשנה הבאה

אתה מתכוון להתגייס? זה משהו חדש? מה קרה לקריאות "הסרבן הוא גיבור"?
 

eviv

New member
אין לסיסמה המשך?

אני הפכתי את הסיסמה מהיום כולם צועקים בקול גדול: הצבא הוא הגיבור הסרבן הוא גוף טרור
 
גם לי זה זכור......

בכל מקרה מזל טוב לכולם, אני תמכתי והמשיך לתמוך בכם...... אני עדיין חושבת שהתוכניות שלך יותר מידי מוגזמות, אבל כל עוד אתה מבטיח אני מקווה שתקיים...... וסניף ת"א הוא בהחלט הכי מגניב !!!! ***נמרוד, תיצור איתי קשר בקשר לסמינר.....
 
ש

שלמה איזקסון

Guest
כל הכבוד../images/Emo13.gif!מוכר לי מעצמי נמרוד חחח

 
ש

שלמה איזקסון

Guest
חחח אני לא מרגיש טועה אגב מה אתם

מה אתם מתכוונים לעשות כרגע אחרי הכשלון של ההתנקתות במשאל?שמעתם על התארגנות שלום עכשיו להפגנה ענקית בכיכר רבין?
 
אני מניח

שהנהגת התנועה תתכנס בימים הקרובים ותגיע להחלטה בעניין. אני מקווה שהן שלום עכשיו והן מטה ז'נבה יתחילו להוציא חומרים חדשים, רלוונטים יותר ליום שאחרי המשאל. הפלאיירים הנוכחיים שלנו לא עדכניים.
 
למעלה