שלום לחברי הפורום

../images/Emo127.gifשלום לחברי הפורום../images/Emo70.gif

אתם בטח עייפים לענות על כל השאלות הנפוצות כאן, אבל זאת הפעם הראשונה שלי כאן, ואני מתה כבר למצוא עבודה
אני תלמידה, בת 18, שמחפשת עבודה לחופש הגדול.. כבר יתקשרתי לכמה מחברות כוח אדם והם ביקשו ממני לשלוח להם את קורות החיים שלי. ועכשיו השאלות שלי (לא להיבהל
) אם קיימת כבר תשובה לשאלה שלי אתם לא חייבים לפנות פעמיים, רק תפנו אותי לקישור המתאים שיעזור לי...
מה אני כותבת בקורות החיים שלי? איזה פרטים?
האם כדאי לחפש עבודה באילת? (לפי הניסיון שלכם, אם יש)
אני עבדתי בעבודות מזדמנות, איך אני אמורה להרשים את אותם האנשים ביכולות שלי? טיפים אולי?
איפה כדאי לי להתחיל לחפש עבודה? ממה אני מתחילה? איך?
בבקשה תעזרו לי.. זאת כבר השנה השניה שאני מחפשת עבודה לחופש, אבל שנה שעברה התחלתי את החיפושים שלי מאוחר מדי... כל מידע קטן יעזור לי הרבה
תודה מראש לעונים

shtootit

New member
יש באתר...../images/Emo13.gif

יש את האתר Y נט של ידיעות אחרונות משהו מעולה בקו"ח תרשמי שם זה ללא כסף ויש לך קוח מסודרים רק תדפיסי אותם ותשמרי אותם המחשב בהצלחה

אילתית27

New member
תראי

באילת המצב גם קשה אבל תמיד צריכות מלצריות במקום זה או אחר תלוי מה את מחפשת . בעקרון בקורות חיים כדי לכתוב: פרטיים כללים של שם,טלפון גיל אחר כך בסעיף אחר שנות לימוד תפרטי בקצרה לאחר מכן עבודות קודמות שהיית בהם אם עבדת וכמה זמן היית שם ,וצייני שפות אם יודעת יותר משפה אחת . בהצלחה לך .

orom

New member
לא עייפים!!!!

בקו"ח את מתארת את הנתונים האישיים שלך- שם+כתובת+ת.לידה+טלפון את הנסיון התעסוקתי שלך ואת ההשכלה שלך ברור שכדאי לחפש עבודה באילת מאוד סביר להניח שיש שם עבודה. להדגיש תכונות שחשובות לתפקיד אליו את פונה כגון- שירותיות, יצירתיות, סבלנות ועוד. להתחיל- לפנות לכל חברות כ"א ההשמה שקיימות ואת מכירה לשלוח קו"ח באופן עצמאי לחברות ולעבור בין בתי עסק שונים ולהשאיר את קו"ח שלך בקבלה. מקווה שזה יעזור בשלב הראשוני

למעלה