ניתוח שיר-'כל יום..'

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| למה לא ? :X

זה היה כבר 3 פעמים למה שלא יהיה שוב? P:

IkMfNiY

New member
תשובות ../images/Emo42.gif

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) בינוני. יש לו שירים הרבה יותר טובים מזה, הלחן שלו נורא להיטי [פופי?]. המשפט המועדף בשיר: "וכל יום שאת לא איתו מה הטעם?!" זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן!: יש הרבה זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: כנ"ל שם השיר מתאים לתוכן שלו? מאוד היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? לא האם השיר מתאים לאופי הדיסק? בעיקרון כן... האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? אין לי כוח לקום מהמיטה :\ יעל

liraz y

New member
../images/Emo99.gif

ואו מלא זמן לא כתבתי פה.. מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) גבוה
המשפט המועדף בשיר: "מזמן לא בא לו בלעדייך לא כדאי לו" זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! שירי מימון זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: רק נימרוד שם השיר מתאים לתוכן שלו? מאוד היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? נופ.. האם השיר מתאים לאופי הדיסק? אממ פחות או יותר האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? איזה קול שקסי יש לנימרוד

hodayoyo

New member
נו, טוב../images/Emo60.gif

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) פעם היה גבוה, ואז חרשו לו ת'צורה ונמאס לי ממנו... בנוני המשפט המועדף בשיר: כל יום שאת לא איתו מה הטעם זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! רוני, בוסקילה, שרית חדד... כל המזרחיים זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: המממ סינרגיה?! שם השיר מתאים לתוכן שלו? כן היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? אולי רק לקצר אותו ל"כל יום" או משהו האם השיר מתאים לאופי הדיסק? כן האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש שנמאס לי ממנו כי חרשו אותו

GalitLondon

New member
אוקיי

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? גבוה מאוד המשפט המועדף בשיר: "כבר לא יודע נשמה טובה, מתגעגע" זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: כל זמר מזרחי זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: לירון לב. לא יודעת למה.. שונאת כוכב נולד אבל הוא נראה הכי אמיתי מכולם.. מגיע לו. שם השיר מתאים לתוכן שלו? בוודאי היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? אני לא מצליחה לחשוב על שם יותר מתאים. האם השיר מתאים לאופי הדיסק? כמובן. האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? אורך המתאים. האם יש קטעים מיותרים בשיר? ממש לא. כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? וואוו.. הרבה.. מהעבר.. ומעכשיו.. כשאני שומעת את השיר בהופעה אני בכלל על סף התעלפות..

*עונה*

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? בהחלט גבוה... המשפט המועדף בשיר:" מזמן לא בא לו, בלעדייך לא כדאי לו" זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! מאיה בוסקילה זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: שלום חנוך שם השיר מתאים לתוכן שלו? בהחלט היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? השם הזה מצויין האם השיר מתאים לאופי הדיסק? יאפ האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? קצר מדי, לטעמי. האם יש קטעים מיותרים בשיר? לא... כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? יותר מדי דברים... יומדהים לכולם

קספר4

New member
...

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) בינוני המשפט המועדף בשיר: לא יודעת :X זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! חמי רודנר [למרות שאני מעריכה אותו והכל..] אוף אני שונאת את השאלונים האלה. לא עונה.

Sheygets16

New member
../images/Emo152.gif

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי?
אל תסכלו אותי, אבל זה השיר שאני הכי פחות אוהבת מהדיסק
המשפט המועדף בשיר:
"קריר בינתיים, ראש קטן, עוצם עיניים, מוכן לבלוע את הכל" שם השיר מתאים לתוכן שלו?
כן.. אבל קצת ארוך מדי :] היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם?
ממ.. מה הטעם?
האם השיר מתאים לאופי הדיסק?
אני טוענת שלא. האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים?
באורך המתאים
האם יש קטעים מיותרים בשיר?
לא. כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?
שרציתי לעשות על השיר הזה עבודה באומנות, בסוף הלכתי על "לקום ליפול", יצאה עבודה לא רעה בסוף :]

סטגדיש

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) : בינוני המשפט המועדף בשיר: הפזמון זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן!: היהודים זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: בלעע אני גרועה בזה.. שם השיר מתאים לתוכן שלו? יפ היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? יש לו אחלה שם האם השיר מתאים לאופי הדיסק?
האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? ממש לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? האקס שלי

אני עונה כי אני מגניבה

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) אמממ גבוהה המשפט המועדף בשיר: יכול לראות אותך דרכו זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! צביקה פיק זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: הדורבנים שם השיר מתאים לתוכן שלו? כן מממש כן היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? לא זה אימפריייה ככה האם השיר מתאים לאופי הדיסק? כן מממש כן האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים עם טעם של עוד האם יש קטעים מיותרים בשיר? לאאא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?| אממממ מענניין אותי לדעת אם יש מישהו שחושב שכשאני לא איתו היום עובר לו לידו?!!

shir shir

New member
אני:)

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני)- גבוה. המשפט המועדף בשיר:"על הברכיים צחווה ללב.." זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן!-ריטה,מאיה בוסקילה..סאבלימינל...(יש המון) זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר:-סינרגיה שם השיר מתאים לתוכן שלו?-כן היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם?-אממ לא הייתי מעדיפה שיקראו לו בשם אחר האם השיר מתאים לאופי הדיסק?-כן האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים?-בדיוק באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר?-ממש לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?-כיף:) אבל גם קצת עצב...

pilpilonet5

New member
עונה

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) גבוה מאוד המשפט המועדף בשיר: "על הברכיים מחווה ללב מתמוסס לו ביין יכול לראות אותך דרכו" זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! צביקה פיק
זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר:שי גבסו, למרות שכמובן אין טעם לגירסה נוספת לשיר מושלם שכזה! שם השיר מתאים לתוכן שלו?ברור היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם?לא האם השיר מתאים לאופי הדיסק?בהחלט האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים?מושלם האם יש קטעים מיותרים בשיר?לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש?אהבה נכזבת של אנשים

laila22

New member
הוי איזה שיר ../images/Emo99.gif

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) גבוה המשפט המועדף בשיר: כל המשפטים מעולים, אני לא מצליחה לבחור.. זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! כל זמרי המזרחית/ ראפ זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: לא יודעת שם השיר מתאים לתוכן שלו? כן היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? לא.. האם השיר מתאים לאופי הדיסק? אני חושבת שכן, לפחות לפי איך שאני מבינה את הדיסק האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? יש לי צמרמורות, ואני חושבת על מישהו

Anything For Me

New member
תשובותי

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) המשפט המועדף בשיר:וכל יום שאת לא איתו מה הטעם? זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן:כולם זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר:אף אחד השיר יפה כמו שהוא שם השיר מתאים לתוכן שלו: כן היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם: לא = האם השיר מתאים לאופי הדיסק:עוד לא יצא לי לשמוע את הדיסק (מתוודה על החטא) אבל אני אקנה את הדיסק בקרוב האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים:קצת ארוך מידי האם יש קטעים מיותרים בשיר: החזרה על המה הטעם בסוף כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש: עידן

מ י כ ל ל

New member
שיר מעולה

מהו מיקומו בערך ברשימת המועדפים שלי? (לא במספרים, אלא- גבוה, נמוך, בינוני) גבוה המשפט המועדף בשיר: "על הברכיים, מחווה ללב, מתבוסס לו ביין.." זמר/זמרת/להקה -שלא- היית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר בשום אופן! רוני, שרית חדד, סאבלימינעל, מאיה בוסקילה ועוד זמר/זמרת/להקה שהיית רוצה לשמוע ביצוע שלו לשיר: השיר מעולה בביצוע הזה, אבל אם כבר אז פיטר רוט שם השיר מתאים לתוכן שלו? כן. שם קצת ארוך... היית מעדיף שיקראו לשיר בשם אחר, ואם כן אז באיזה שם? לא האם השיר מתאים לאופי הדיסק? כן האם השיר קצר מידי/ארוך מידי/באורך המתאים? באורך המתאים האם יש קטעים מיותרים בשיר? ממש לא כשאני שומע\ת את השיר, מה עובר לי בראש? שנמרוד שיקלר שר מדהים :). לא יודעת, זה עושה לי מין תחושת געגוע...

למעלה