שבת ארגון

Mrs ButterFly

New member
חח, ממש לא

רק אמרו לנו שיש תנים..וניסינו להחזיר בתשובה כמה בנים (בקטע של הנגיעה) והם באמת לקחו את זה לתשומת לבם!

Mrs ButterFly

New member
מאמר על השם "נצח"

נצח/ הרב יהודה ברנדס כשהוצע השם "נצח" במליאה, העיר הרב דרוקמן: את השם הזה לא צריך להסביר, הוא מדבר בעד עצמו. אכן, המשמעות של השם ברורה. גם במובן של נצחיות. גם במובן של נצחון. השם נצח, אינו תלוי בזמן, אדרבה, הוא מורה דווקא על מה שמעבר למגבלות הזמן. אולם הוא מאיר באור מיוחד את הזמן הנוכחי, הוא מעביר אותנו מן הזמני, הארעי, הלא-קבוע. מתחושת הכשלון שאחרי הגירוש והעקירה בקיץ, אל התודעה של העל-זמני, הקבוע, הנצחי, הנצחון שבוא יבוא. תמיד חשוב לזכור את המימד הזה. "זכור ימות עולם". הזכרון של הנצח, מקנה נשימה ארוכה: התבוננות לעבר, צפיה לעתיד. מימד הנצח מעמיד את הכאן והעכשיו בפרופורציות: איפה היינו לפני מאה ושלשים שנה? בשנת תרל"ו, הרוב המכריע של עם ישראל היה בגולה. המיעוט הקטן שהיה בארץ ישראל, מרוכז בארבע "ערי הקודש". איפה היינו לפני ששים ואחת שנים? בשנת תש"ה, עם שרידי חרב. פליטי מחנות המוות עומדים מול שערי ארץ ישראל הסגורים בפקודת הספר הלבן הבריטי. איפה היינו לפני ארבעים שנה? בשנת תשכ"ו, מדינת ישראל השתרעה בתוך גבולות "הקו הירוק", חצי ירושלים בידי הירדנים, ובכלל זה העיר העתיקה, הכותל המערבי, והר הבית. גוש עציון חרב. בית לחם עם קבר רחל, חברון עם מערת המכפלה. הכל בשביה. האם האמינו יושבי הארץ בתרל"ו, שתוך שנים ספורות תופיע תנועה עולמית יהודית, שיפרח מפעל בניה והתיישבות אדיר מימדים, שבסופו של דבר יגיע לכינון מדינה יהודית עצמאית בארץ ישראל? עשרים שנה מאוחר יותר, כשהרצל כבר חזה את מדינת היהודים, עדיין היה עליו לשכנע את הציבור הרחב, כי "אם תרצו אין זו אגדה". האם האמינו פליטי המחנות בתש"ה שתוך שלש שנים תקום מדינה, שצבאה יהדוף במלחמת גבורה את הפולשים הערבים מכל המדינות הסובבות אותה? שתוך שנים לא רבות תהפוך המדינה הזאת למעצמה צבאית וכלכלית החזקה ביותר בכל האיזור? האם שיערו מגורשי גוש עציון והעיר העתיקה, השבויים בכלא הירדני, שתוך שנים לא רבות יהפוך גוש-עציון למרכז התיישבות גדול ופורח? הרבה מעבר לאותם ארבעה יישובים שחרבו במלחמת השחרור? שירושלים העתיקה והחדשה, המזרחית והמערבית, תהפוך לעיר אחת, הגדולה בישראל. ומספר סניפי בני עקיבא שבה גדול ממספרם של כל הסניפים בארץ גם יחד בתקופת הקמת המדינה? כשמדברים על "התחברות", צריך להתחבר, בראש ובראשונה, למימד של הנצח. להבין שאנחנו חוליה בשלשלת - לא עלינו המלאכה לגמור. אבל עלינו למלא את תפקידנו כחוליה בשלשלת. ההתקשרות עם מימד הנצח מועילה כנגד היאוש ורפיון הידיים. היא מועילה גם למידת הענווה. מול הנצח, אנחנו מקבלים גם פרופורציות של עצמנו. מה מקומנו בשלשלת הדורות. חוליה. צריך להודות על הזכות להתחבר לשלשלת הנצח. לנצח ישראל. ובזכות זאת, לקוות שנזכה, עם ישראל כולו, בדורנו. לְנַצֵּחַ

הופעות איכותיות, מדריכים איכותיים..

היה מהמם!! והדגלנות באמת הייתה ממש יפה! מיוחדת.. תנועות שלא היו אף פעם בדגלנות... וחניכות שלי (אמאל'ה! אני מדריכה את שבט ניצנים!!! ועוד יותר מפחיד- אני מדריכה כבר שנה וחודש! הזמן טס...) עשו ריקוד סטיקלייטים והיה ממש-ממש-ממש יפה!! אני ראיתי רק את החזרות שלהן ביום חמישי והיה די מעפן וביום שישי לא הייתי איתן והיום ראיתי וזה היה פשוט יפה!!!

דייי! איזה כייף שאתה אומר את זה!../images/Emo9.gif

(על הדגלנות) אתה בין המפרגנים היחידים בסניף!! והיתה השבעה מגעילה. בהתחלה היה סוף הדרך ואח"כ נצח הרסו. שבט שידפוק לנו את חבריא ב' לנצח.

וואלה??

אני סיימתי את ההשבעה של לביא בסביבות 2 וחצי ואז אלעד החצופים האלה אמרו לנו ללכת! אז הלכנו לים ואז היה טרמפ אז כבר עליתי הבייתה בשלוש... אבל עד שעליתי קרענו אותם!!! הרצנו אותם חבל"ז! ואפילו (!) אביאל לא עשה בעיות! הוא חונך כמו שצריך... אבל היו 2 שכמעט רצחתי אותם בהשבעה... אוקיי... זה מה שהיה אצלנו... מה היה אצלכן שהיה כלכך גרוע??

שוב התחלנו?????

עד הקטע של הים היתה השבעה מ-ע-ו-ל-ה!!ואל תגידו שלא...את בכלל לא היית בכל הדרך....נכון בסוף בים נהרס..היה מגעיל ..דפקו... אבל אי אפשר להגיד שלא היה טוב עד הים...

toilesh 1

New member
זה ממש חבל...

אצלנו היתה השבעה ובתור חניכת נצח נהנתי כ"כ!!!!! הבנות שעשו לנו השבעה כל הזמן ניסו להיות קשוחות ולא הלך להן-צחקנו כל רגע ביחד והיה כזה מגבש!!!!! והבנים שהיו בהשבעה נפרדת אכלו קש ירקו דם....כשראינו אותם לא זיהינו.... זרקו עליהם ביצים,קמח,קטשופ,צבעו להם את הפנים בגואש וקשרו להם את הידים מאחורה. אני חושבת שהם לא כ"כ נהנו...וסה"כ המטרה היא לכיף לא?

Mrs ButterFly

New member
אצלנו היה ממש שווה

לא זרקו עלינו כלום (כי היינו ליד פקיעין..) אבל אמרו שיש תנים.. זה כבר הפחיד..

בשמחה

חוץ מזה שדוגרי ההופעה שלכן הייתה אחת היפות (אם לא היפה [ואם את חושבת שאני סתם רושם את זה- תשאלי את נעמה. אפילו לה אמרתי את זה...]) ואני מקווה שהם לא יהרסו... אפילו אחיה לא כזה "האסון הבא" לידם...

למעלה