שבת ארגון

נצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo99.gif

יהאוווווווווווווווווווו אני כ"כ מתרגשתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת נצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....... אני ממש התחלתי לאהוב אותו......יש לו משמעות חזקה....... יהאווווווו אני חבריא ב'!!!!! למען ה'.........אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא יהאווווווו דגלנות מדהימה....... ו...........עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!!!!

me too 16

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

לא היתה שבת ארגון..
רק עכשיו מצאו מבנה לסניף..מאוחר מידי

וואי... איכותי!

עד לשניה האחרונה אף אחד בחבריא א` לא ידע את השם... חשבו על קטיף, שורשים, נווה, ועוד כמה... זה הייתה חתיכת הפתעה! הייתי בהלם שלא ידעו על השם... ואגב, הדגלנות הייתה ממש ממש ממש יפה (!) שבוע מעולה!

cסופסופ

New member
לפחות לך יש סניף

היום דיברתי עם הרכזת נוער שלנו ןמבמקום לפתוח סניף נורמלי הם פותחים סניף פרטי של הישוב (למרות שכבר ניסו אבל זה לא עבד) חוץ מזה, מאיפה את???

me too 16

New member
ניצן..../images/Emo26.gif

באתר הקראווילות...מפוני גוש קטיף..כן, גם אני..!

Mr Slider

New member
איזה שםםםםםםםםםםםםםםםם ../images/Emo70.gif

איכות
איזה דגלנות מדהימה הייתה לנו , משהו פצצה
" נצח ישראל לא ישקר !!! " אני חבריא ב' ............. אשכרה מוזר .... רק לפני שעה הייתי הרא"ה וחבריא א' .... היה שווווווווה ביותר

../images/Emo60.gif מה שעצוב בכל העניין

שהמשפט עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה. או "נצח ישראל לא ישקר ולא ינחם" יתקשר מייד עם שבט נצח. וחבל

me too 16

New member
יהאוווווווווווווווווווווווווווו

יוווווווווווווווווו איזה היסטריתתתתתת...!!!! תנסי לנשום בין לבין...

tamarhp

New member
../images/Emo6.gif

מזל טוב לכל שבט נצח וברוכים הבאים לחבריא ב' :)

Mrs ButterFly

New member
איזה שם מ-ה-מם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ואיזה תסי"ם מהממים היו לנו.. אמרו לנו שהרבה זמן לא היו בסניף שלנו כאלו תסי"ם איכותיים.. ואיזו התרגשות הייתה כשהודיעו לנו על השם.. "ישובון יקרא שמכם.. או שלא.. נצח!!" ואיזה צעיפים מאגניבים המדריכות שלנו עשו.. ואיזו גלופה ענקית יש לנו!!!!!!!!!!! ("לא מנצחים אותי כל כך מהר... נצח נהריה-אפילו האסבסט לא ינצח אותנו!"<-בדיחה של הסניף..) ואיזו השבעההההההההההההההה דייי, אני בחבריא ב', אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש לי שם של שבט משלי לנצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה