נקודות אור וגאווה

noosh

New member
../images/Emo126.gifנקודות אור וגאווה ../images/Emo210.gif

רעות עוד לא פתחה אחד ואמרה שאני מנהלת גרועה, מה קורה פה? טוב, אינ ממש צריכה אחד כזה עכישו כדי להזכיר לי דברים, אז יאללה, הצטרפו בהמוניכם. אני רוצה שרשור ארוך-ארוך הפעם!
אני מצליחה לנשום כבר ואני אפילו מצליחה להרדם (לפעמים). זו התקדמות.
ראיתי את הסרט של הסימפסונס, ומי שלא ראה - אני ממליצה לתפוס את ההקרנה הקרובה ולא לפספס. תקשיבו, זה לא סרט, זה מופע סטנדאפ, בחיי. מהשניה שזה התחיל עד שזה נגמר לא יכולתי להפסיק לצחוק, ונשארנו עד הסוף של הכתוביות (ככה זה, אח שלי סטודנט לקולנוע). פשוט מעולה כ"כ, אל תפספסו.
יצאנו לחגוג גיוס לאנשים, ולמרות שלא היה לי כלכך מצברוח פגשתי מלא מלא אנשים שעשו לי טוב וגרמו לי לחייך והיה ממש כיף. במיוחד אחרי שלא ראיתי אותם מלא זמן.
אפיתי, וזה היה לי קצת טוב, כזה, להתרכז בזה עם "הכבש הששה עשר" ברקע.
מפגש פורום טורי!!! שהיה כיף כה!!! אנשים שאני אוהבת והיה מצחיק, וחוץ מהקטע שראינו LE והייתי צריכה ללכת משם, אז הכל היה ממש נחמד. ואהבו את הבראוניז שלי, למרות שזה המתכון הפחות-מוצלח
.
הצלחתי להקשיב לה קצת. במיוחד לדברים מסקארלט. זה טוב, אני צריכה לחזור אליה לאט לאט.
קיבלנו בעבודה את הפליזים החדשים, ואמנם הפליז לא כזה מחמם, אבל יחד עם הפליז מדרום אמריקה זה יוצא ממש סבבה. ופליזים מהעבודה זה נחמד והכל.
קצת שיחות עם אנשים וכאלה. מן דברים. קצת לכתוב.
היה לי היום יום מוי מושלם, נפגשתי עם ידיד שלי והלכנו להמיר את ה-DVD שחברות שלי קנו לי באוזן לזיכוי, וזה אומר - 250 ש"ח באוזן!!!!!!!!!! אז השתמשתי בחלק ממנו לשרה מקלכללכלכלן ולטורי (ונוס
) ולג'ת'רו טאל, ואז המשכנו לדיסק סנטר ושם קניתי פיג'יי ודילן וניל יאנג, וזה שישה דיסקים!!!! ועוד נשאר לי כסף לבזבז באוזן, איזה כיף!!!!
ומשם המשכתי להפגש עם חברה טובה שלי שלא ראיתי המווווון זמן, ודיברנו המון ואכלנו סלט טעים ואז הלכנו לגלידריה חמודה ואכלנו גלידה איטלקית ממש טובה, והיה טוב לדבר איתה ולשתף ולהתעדכן קצת. ואני אוהבת אותה ממש. זהו, נראה לי. שתהיה שבת שלום ושיהיה סופ"ש נפלא ושבוע מצויין לכולם
.

רעוּת

New member
20:20 |חותך|

ואפילו לא התלהבת כשאמרתי לך שהאולימפיאדה בסין תתחיל ב- 08.08.08 ב- 08:08:08
ורק אותם את אוהבת. וזהו

noosh

New member
דבר ראשון - א-סימטריה זה ה-דבר.

ודבר שני - 20:20 זו שעה כפולה, כמו 10:10, 11:11, 12:12 וכו', hence - שעה מגניבה.

לא נכון. 11:11 ו22:22

זה סימטריייי.
כפול זה סתם משעמם
אני נשבעת לך, אם לא הייתי חייבת ללכת הייתי מוצאת לך את הקישור המדוייק בו הסברת לרעות בדיוק את מה שאני מסבירה לך עכשיו לפני לא יותר מדי זמן גברתי!!, ואת היית מבינה עד כמה את טועה טעות מרה

רעוּת

New member
03:03

הרסתם לי ת'חיים
אפילו באוטו אני שמה לב לדברים כאלה
בסוף במכתב התאבדות שלי אני באמת אכתוב "בגלל נועה!!!!"

דיתוּש

New member
גם אני, גם אני.

היה שבוע קשה אז אני צריכה את זה! והוא רק מתחיל... לא מאמינה שאני עובדת מחר
נפגשתי עם ידיד שלא ראיתי בסביבות השנה. היה לי נורא כיף לראות אותו, עם שיער קצר ומתגייס. שמחתי שהוא בחר לבלות את היום לפני הגיוס איתי.
הייתי עם שתי חברות בעיר, אחת מהן לא ראיתי חודש וחצי בערך, ונהנינו ממש.
קניתי לעצמי דיסק, תיק ונעליים (לא מוצלחות, הן מכאיבות לי קצת, אולי צריכים להתרגל). הקנייה עשתה לי טוב; סוף סוף משהו בשביל עצמי!
שבוע הבא קיבלתי חופש בדיוק בימים שרציתי.
הלכתי לחוצות היוצר עם חברי והיה לי נורא כיף ויפה. יש עוד שבוע שלם של זה, אז אני ממש ממליצה ללכת לשם אם העזתם עוד לא ללכת!!! (ויש גם הופעות נורא טובות)
הלכתי הרבה ברגל. כלומר, הרבה... פשוט הלכתי. אני לא עושה הליכות אפפעם וזה היה נחמד נורא, מלא זמן לחשוב או לשמוע מוזיקה, ולהיות עם עצמי בלי רשרושים סביבי.

אור

של אמריקקות...
הן נוהגות כמו פוסטמות, אבל זה ככ כיף, אלוהים, ואני כבר מחכה להיא שלי הכי טובה מאז שתבוא עוד יומיים, ויו, כל ה"מחדש"-ים האלה, ואיך כולם עוד זוכרים אותי ואיזה כיף הכל ואפילו מרגש, לא חשבתי שככה יהיה. ו-מוצ"ש
ראשון
ו-אוח.
חנויות מעצבים זה ההרס העצמי הכי גדול בעולם, לא משנה מה תגידו
ומה שהכי גרוע זה שאני לא נופלת לבד. [דסיק, אני כל כך מצטערת
] לחיי sparkle & fade, ג'סוס וכל הכסף שכבר אין לי... תנצב"ה!!!!!!!
PJ
!!! אנד מור טו קאמ, כאילו.
זה היה אחד ההזויים... אבל מה שממש הזוי, איך מתבגרים ומשתנים עם הזמן, כמה שחוסר בטחון הולך, לאנשהו, למרות שגם נשאר, הוא קטן איכשהו, וכמה שבמקום לבכות על כל מה שלא בסדר אני פשוט, יודעת שיש עבודה לעשות, וכמה שזה כיף ונפלא, אפילו שגם מתסכל שיש המון לעשות ואין זמן או כסף. ושכל פעם שאני עוברת ליד ברקלי אני מקנאה אנושות
. חי.
זה מוזר, אבל למרות הכל, בגלל הכל, זו הפעם הראשונה שאנחנו כ"כ מסתדרים, אני והוא. באמת שאני כבר לא כ"כ באה אליו בטענות על כל מה שהוא עושה "לא בסדר"... ומפליא שגם הוא פחות -אליי. הכל כלכך הרבה יותר סביל. שזה פשוט נפלא. ואנחנו צוחקים ביחד ואני מנסה לעזור לו, במה שצריך. אני אפילו עושה דיי הרבה. טוב, לא ממש, אבל, נו.. זה גם קצת טוב להרגיש שצריכים אותך.
זה אור מוזר, שלא האמנתי שיגיע. אבל מברכים אותי עליו. שאני זאת שהחזרתי את כולם חזרה הביתה. אז זהו, זה קורה סוף סוף, כולם מסתכלים ומהנהנים ומחייכים במן פליאה.. ויש בי גם חלק שקצת מחכה, לא כי הוא חס ושלום רוצה שזה יגמר אלא רק מהגעגוע והאהבה הזאת לבית והרצון כבר לראות את הסוף של הפרק הארוך הזה, שהמטוס ינחת - וכולנו נמחא כפיים, ואני אדע,שהגעתי, הגענו? אחת ולתמיד, הביתה.
שאמנם בקטנה, אבל תמיד יש מי שמחזיק אותי. תמיד.
ולכל היפות שגורמות לי להתגעגע הביתה אפילו כשאני עושה חיים במיוחדת...
לפעמים צריך לנסוע בשביל לחזור. יו נוו? וזה מלמד להעריך את כל מה שיש לי, כאן? שם? כל כך אוהבת ומתגעגעת.

רעוּת

New member
טוב, נשברתי, אכתוב גם אני../images/Emo70.gif

טוב, סתם לא בא לי ללכת לישון
וואי. אני באמת כבר לא זוכרת מה היה השבוע
הילדה כפרהעליה אמרה לי "את בייביסיטר הכי טובה
" ושהיא תכתוב לי מכתב כל יום
(איזה. בטח עד אז תהיה לה בייביסיטר חדשה והיא תשכח מקיומי). הם כאלה מושלמים. ונועה לא רוצה לעשות לי ילדים
אני רוצה גט
אולי אני אטוס לחו"ל עם חברה שלי בסוכות ויהיה כיף!!!!!!! וזאת אפילו חברה שאני אוהבת
(סתם, נו. התכוונתי שאנחנו יכולות להסתדר בלי לריב וכו'), ואני אפסיד את סוכות ב' ואשאיר אותם לבד בחושך בסוכה הלא-בנויה שלנו
יום אחד אני אדפוק אותם באמת ואטוס על ראש השנה או ליל הסדר. או יותר גרוע, על יום הזכרון!!!! מואהאהאה.
אני מתחילה לעכל את זה שאני אתחיל ללמוד תיכף
וכשמתרגלים לרעיון ואחרי שטיפות מוח רבות מאנשים שטוענים שזה כיף, אולי זה בכל זאת לא כזה נורא.
סימפסונז!!!!!!! רוצו בהמוניכם
. זה כ"כ מפגר, אבל ממש ממש מצחיק (spider pig!!!!!!!)
החזירו את חן אהרוני לכוכב נולד ולא את הערבייה!!!!! עכשיו חברה שלי יכולה למות בשקט
או שהיא סתם מאושרת. תראו מהזה, אפילו אכפת לי מאושרם של אחרים. טוב, די, אני באמת לא זוכרת מה היה השבוע. הדחקתי

למעלה