פינת השיר היומי

../images/Emo125.gifפינת השיר היומי../images/Emo125.gif

את השיר היום בחר לנו הציפור והילד. השיר הוא...
טורקיה 1992
שם השיר: Yaz bitti בביצוע: Aylin Vatankoş מספר נקודות: 17 מקום: 19 (מתוך 23 משתתפות) מצ"ב לינק לשמיעת ולצפייה בקליפ של השיר: http://www.youtube.com/watch?v=q9ylTokn658&search=eurovision%201992 מה דעתכם על השיר
מה דעתכם על המיקום

פיצור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל כך לא טורקי!!! כל כך חמוד, סכריני(!), אני אוהב את הסוכר הזה!!!! למרות שזה שיר צפוי להחריד.... הטורקית נשמעת בשיר הזה דומה קצת למשהו מערבי...

למה אתה כזה נגטיבי?

רק ביום חמישי הסכמנו על ה"רמיסיה" הדחופה, ועל הג'וניור.... אבל בשבילך-
לא מספיק? קח עוד אחד!

Yoav Den Vilda

New member
שיר בינוני מינוס בשנה מצוינת

אגב, שמתם לב להצבעה הישראלית באותה שנה? בניגוד מוחלט לקונצנזוס! 0 נקודות לאירלנד המנצחת 2 נקודות בלבד לבריטניה השניה 0 נקודות למלטה השלישית 0 נקודות לאיטליה הרביעית! לעומת זאת - נקודה אחת לפינלנד שסיימה אחרונה 8 נקודות לפורטוגל שסיימה במקום ה-17 10 נקודות ליוגוסלביה שסיימה במקום ה-13 12 נקודות לצרפת שסיימה רק במקום ה-8! נראה לי שזאת אחת ההצבעות היותר 'מחוץ לקונצנזוס' שאני מכיר. אולי למעט הצבעתה של קרואטיה ב-1998 והצבעתה של יוון ב-1994. ומשום מה אני מסכים עם רוב ההצבעה הזאת. לצרפת וליוגוסלביה היה שיר נהדר!

../images/Emo45.gif למלטה לעיתים יש את התכונה

הזאת של "רובין הודיות". הייתה לה עוד שנה (או יותר) שהיא חילקה נקודות למדינות שהגיעו אחרונות (נראה לי 93 ו- 97 אם אני לא טועה).

שיר מדהים ../images/Emo99.gif

ויש לי גם סיבה אישית לאהוב את השיר הזה
בכל מקרה הם היו צריכים לזכות במקום הרבה יותר גבוה - שיר מאוד טורקיה ומאוד

../images/Emo24.gif

אחד השירים הכי יפים שטורקיה שלחה לאירוויזיון. מאוד מאוד בסגנון המתקתק שאני אוהב. נו טוב,יש לי חולשה להרבה שירים שטורקיה שלחה אבל זה ללא ספק אחד הטובים. מקסססססיייייים!!!!!!!!!!!

טליה ג

New member
מקסים! בלדה מדהימה!../images/Emo99.gif

שיר יפהפה ומרגש, ובכלל טורקית שפה נפלאה לבלדות! מקום 19 ממש לא מוצדק, אבל בעידן השופטים טורקיה לא זכתה לאהדה. היום אני בטוחה שהשיר היה מגרד את תחתית ה-TOP 10.

avinor

New member
אחד השירים המתוקים ששלחה תורכיה

לאירוויזיון (במיקום לא מוצדק...) ובאחת מהתחרויות האהובות עליי.

DukiMan

New member
אהההההההההה ../images/Emo99.gif

יש בזמן האחרון יותר מדי שירים שזוהי תגובתי עליהם
שיר מקסים! אחד השירים הבודדים בניינטיז שנשאר להם עוד קצת טעם משובח של פעם. נדמה לי שזה מקום 4 או 5 שלי ב-92.

למעלה